Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Aйде малко по-сериозно!!!  (Прочетена 36095 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RODRIGUEZ
"Rodriguez Motors"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KLX650
Публикации: 3093

НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!! 0889289511

WWW Ел. поща
« Отговор #45 -: януари 08, 2008, 22:13:24 »

Уфф, язък!!!
Сериозни хора пишеха в първите страници на темата, а сега с този алкохол я преебахме!!! Smile

Аз смених на "Back in USSR", че другата най сетне свърши!!! Smile
Активен
SHPEKA
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2068

A CBR can kill you, a NSR wants to kill you.

164514561
« Отговор #46 -: януари 08, 2008, 22:34:28 »

има ли изобщо някой, който чете тази тема и не порка?  Smile
Аз непия, правят ми свирка и пиша.  Very Happy Smile
Активен
бат Димо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300 S
Публикации: 1601

« Отговор #47 -: януари 08, 2008, 22:47:23 »

Аз освен тук, в bikerz, клубния и още един - два български мото форума, влизам и в чужди - два руски, един украински, няколко хамерикански и един английски. Не на всеки час, но сравнително редовно. И веднага се набива на око разликата между БГ и чуждия потребител - има си правила и те се спазват. Ако там някой си позволи да пише и малка част от глупостите, които се пишат тук ще изгори без никой да му се извинява, да го гледат дали е моторист или не, дали има 1 или 5 мотора, дали има два чифта ташаци или е с 60 години мото стаж. Не спазваш правилата - не ти е мястото във форума. Пише го във всяко начало, във всички правила и хората стриктно си ги спазват. И как не видях и едно мнение, в което някой да се жалва от това.

А за новите теми, че вече нямало за какво да се пише, че всичко било написано, веднага визирам горе посочените форуми, в които хората продължават да пишат нови теми, мнения и да взимат отношения по въпроса с моторите, техническото обслужване, тунинг, техники и какво ли още не. И тези хора имат големи традиции в карането на мотор, доста по-дългогодишни от нас и въпреки това успяват да пишат за нови неща. Браво бре, как ли става това?????

А ние от "скука" или пък от природна тъпота или и аз не знам от какво, тъпчем на едно и също място, пускаме си теми, които не ни дават нищо в развитието ни на мотористи, на мото движението и си мислим, че така става нещо.

Но и за това си има лек - "като не ти харесва - недей да пишеш във форума".

Еми ... явно това ще да е решението ... или се бъркам ...

Няма спор, че мото форумите развиват мото движението. В България това е факт, както и в другите страни. За това може би ми пука и сега вместо да съм си с любимата в леглото седя на компа и си пиша. Знам, че поне няколко потребители ще ме разберат ... наздраве за тях!!!!!

Останалите - замислете се бре!!! Нищо няма да ви стане ако си напрегнете мозъците!!! Ама то си е ваша работа. И на вас наздраве - нека има мир и разбирателство!!!

Активен
vento
Почетен Член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ЗЕЛЕН ГОЛФ, Сузуки-ДР, Хонда-ВФ, Хускварна, АТВ.
Публикации: 955

0878725667 ремонти и поддръжка на 2/4колесни

375738954
« Отговор #48 -: януари 09, 2008, 03:18:56 »

Аз непия, правят ми свирка и пиша.  Very Happy Smile

Аре пък като ти я направят да ни посвириш на нея!!!
Активен
ivan_j
Ivan_J's Garage www.ivan-j.ga
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DR650SE, Honda XR250 Baja, NSU OSL 251, Horex Regina 400, Lambretta Li150 s.1, Moto Guzzi V65, Laverda Navarro
Публикации: 2911

От кал да си, Иван да си!

« Отговор #49 -: януари 09, 2008, 07:44:26 »

Бат Димо, къде се изгуби бре. Приеми форума като скучна комедия - нищо няма да научиш от него, понякога ще ти е весело, но в повечето случаи ще го затвориш с досада. Ами така е, като им е скучно на хлапетата в чата, елмаза, сладура и всякакви други подобни, къде да си изливат глупостите, ако не тук и в тунинг форума, бмв, фолксваген... форумите. Все пак е по-добре, отколкото да изграят агресивни игри и да пренасят агресията в реалния свят. Познай колко катастрофи са станали след "надъхваща" игра на Need For Speed.
П.П. това да не го четат малките.

Димо, искам клипа ти върху мотора ми Very Happy

Поздрави
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR 1000 Race
Публикации: 9978

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #50 -: януари 09, 2008, 11:21:15 »

Приеми форума като скучна комедия - нищо няма да научиш от него, понякога ще ти е весело, но в повечето случаи ще го затвориш с досада.

Абе хора като не Ви харесва не влизайте уе?
Скучна комедия-кое му е скучното на форума,нищо няма да науча,ще го затварям с досада.
и за трите не си прав Surprised

който се чувства по-голям и по-плегнал да си пише в байкърз,аз като хлапе ще си пиша тук Smile

поздрави
Активен
mutant
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 173

« Отговор #51 -: януари 09, 2008, 12:37:29 »

Що да съм клоун??? Виж ми актовността за последните три месеца и пак напиши че съм клоун.

Клоун си.
Активен
spaska
Red Brigades
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 311

http://forum.offroad-bulgaria.com/index.php

245281360
WWW Ел. поща
« Отговор #52 -: януари 09, 2008, 12:46:11 »

Димо, искам клипа ти върху мотора ми Very Happy

Хехеееееее отече и бат Димо  Smile
Иначе с две думи право дума бат ви Димо и въпреки, че е чопърист, не е зле да се замислиме над това, което каза. Smile
И язе така да се каже все повече наблягам на "чуждите" форуми и онлайн списания и въпреки, че съм малко скарана с английския, успявам да науча достатъчно нови неща. Препоръчвам ви поне да влезете и да разгледате как се прави в белите държави.
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #53 -: януари 09, 2008, 12:55:24 »

Ние сме в България и трябва да сме доволни на българския форум Smile

Белите държави са коренно различно нещо,там няма да питат въпроси от рода:
-аз съм на 15 но искам да си взема 125куб
-как да променя звука на тази 125-ца,много ме дразни
-карал съм мотори,но искам да си взема 1000-ка
-тая новата Р1-за защо е само 180коня и вдига само 299км/ч и т.н. и т.н.

който не му харесва форума да не влиза,аз съм на това мнение Surprised
лично на мен ми е дал доста полезна информация и се забавлявам много тук за разлика от байкърз,макар,че не влизам там много много,но не обиждам никой и не цапам в темите Very Happy
Активен
suri-montana
МОТОЦИКЛЕТЕН КЛУБ ''МОНТАНА от 1998''
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VTX1300 HONDA CBR 1000F3 HONDA XR 600
Публикации: 999

« Отговор #54 -: януари 09, 2008, 13:10:37 »

Аз само не разбрах
Задължително ли е влизането в този форум.
Защото на мен ако не ми харесва някъде не ходя
Не споря че има и много плява но се намира и доста полезна инфо
Лошо няма и в другите форуми
нали и там може да се намери инфо и да се сподели със съфорумците
аре и умната(може и русата)
Активен
spaska
Red Brigades
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 311

http://forum.offroad-bulgaria.com/index.php

245281360
WWW Ел. поща
« Отговор #55 -: януари 09, 2008, 13:21:21 »

който не му харесва форума да не влиза,аз съм на това мнение Surprised

И понеже повечето хора с положителен коефициент на интелигентност зеха да се водят по тая логика, за това тука все повече заприличва на чат. Аз ЩЕ спра да влизам, Димо също... доста хора вече го направиха. Това ли е целта?

Сури, намира се полезна информация, да. А скоро пробвал ли си се да търсиш нещо конкретно?
А знаеш ли за да си отговориш на един елементарен въпрос колко плява ще трябва да опасеш?
И на "новобранеца" дали няма да му е по-лесно да пусне поредната тема с въпрос, на който е отговаряно мнооого пъти? Или да се рови из 200 теми и да отсее 3 съшествени мнения? Твърде много искате от тия "новобранци"

Па като толкова искате да си чатите и дъвечте едно и също, еми ... чатете си. Явно това е границата на полезрението до тук се простира интереса ви... Жалко.
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #56 -: януари 09, 2008, 13:29:22 »

И понеже повечето хора с положителен коефициент на интелигентност зеха да се водят по тая логика, за това тука все повече заприличва на чат.

по твоята логика Вие хората с положителен коефицент на интелигентност като си тръгнете ,оставаме Ние хората с нисък процент на интелигентност Surprised

като си тръгнат 2,3 или 5 човека,кво да седнем да ревем ли,ние хората с нисък процент на интелигентност?

живеем в свободна държава,всеки решава сам за себе си какво да прави Smile
като не Ви харесва ,не влизайте или не четете темите,проблема е решен Very Happy
аз като по-тъп ще влизам и ще чета във форума,защото за мен той е полезен.
Активен
suri-montana
МОТОЦИКЛЕТЕН КЛУБ ''МОНТАНА от 1998''
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VTX1300 HONDA CBR 1000F3 HONDA XR 600
Публикации: 999

« Отговор #57 -: януари 09, 2008, 13:38:37 »

.......... Аз ЩЕ спра да влизам, Димо също... доста хора вече го направиха. Това ли е целта?

.........
Знаеш ли ще бъде много жалко да спрете да влизате и Ти и бат Димо и други като вас
Защото ако вие спрете да влизате ще спрат да влизат и много други включително и аз
А това само по себе си значи че форума ще западне
Не зман как да стане
но трябва да се запази
модератори ли , други ли
не знам
Дано да има умници дето да го измислят
Активен
Faith no more
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Бел и син!
Публикации: 549

Ползвайте презервативи!Вижте се колко станахте!

« Отговор #58 -: януари 09, 2008, 13:40:31 »

И понеже повечето хора с положителен коефициент на интелигентност зеха да се водят по тая логика, за това тука все повече заприличва на чат. Аз ЩЕ спра да влизам, Димо също... доста хора вече го направиха. Това ли е целта?

Сури, намира се полезна информация, да. А скоро пробвал ли си се да търсиш нещо конкретно?
А знаеш ли за да си отговориш на един елементарен въпрос колко плява ще трябва да опасеш?
И на "новобранеца" дали няма да му е по-лесно да пусне поредната тема с въпрос, на който е отговаряно мнооого пъти? Или да се рови из 200 теми и да отсее 3 съшествени мнения? Твърде много искате от тия "новобранци"

Па като толкова искате да си чатите и дъвечте едно и също, еми ... чатете си. Явно това е границата на полезрението до тук се простира интереса ви... Жалко.
Аз пък мисля,че се взимате прекалено на сериозно.Гледайте си кефа.Живота си тече със или без вас.Казаха ви го вече сумата и пъти,като не ви кефи-ми не влизайте. "Айде малко по сериозно"
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #59 -: януари 09, 2008, 13:43:52 »

Аз пък мисля,че се взимате прекалено на сериозно.Гледайте си кефа.Живота си тече със или без вас.Казаха ви го вече сумата и пъти,като не ви кефи-ми не влизайте. "Айде малко по сериозно"

Embarassed

точно казано-живота продължава на пълни обороти Very Happy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Aйде малко по-сериозно!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.48 секунди с 20 запитвания.