Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Aйде малко по-сериозно!!!  (Прочетена 29032 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
бат Димо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300 S
Публикации: 1601

« Отговор #15 -: януари 08, 2008, 13:30:08 »

Тук има повече потребители, за това няма да спорим, но за това, че са по-вещи -  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

В байкърз пишат хора, които имат и карат мотоциклети, това е разликата.
Активен
ivan_honda
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000 K8
Публикации: 6024

« Отговор #16 -: януари 08, 2008, 13:33:20 »

Az mislq che naposleduk ima napreduk v tova otnoshenie, a i foruma e takav kakavto go napravqt horata.
Активен
mutant
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 173

« Отговор #17 -: януари 08, 2008, 14:33:08 »

шпек що сам се замеряш с лайна бе човек - ти си един от най-големите спамъри у тоя форум голяма част от безмислените теми и глупости са гененрирани от тебе - сега кво си се разпищял - като те баннаха за писане на глупости орева орталъка - сега предлагаш повече модератори и бан за нещата които си правил досега непрекъснато. Аре успокой се.
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR 1000 Race
Публикации: 9978

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: януари 08, 2008, 14:38:35 »

аз знам Шпека какво цели,да стане модератор и да всява ред като във филмите с каубойте Smile
ще си направи даже и значка МОДЕРАТОР  Smile Smile Smile

кажи си исканията уе Шпек Very Happy
Активен
Gredata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 878

0888004067
« Отговор #19 -: януари 08, 2008, 14:40:09 »

Шпек, мерси за предложението, но нямам желание да ставам моредатор, много отговорност е това.
Що се отнася за правописа - гледам, че има ефект от забележките ми. Но имай в предви, че съм страшно мързелив, за да ходя да гледам всички постове във форума и да им оправям правописа. Просто от време на време пускам такива постове.
ако моредаторите решат ще ги изтрият.
айди  Mad Mad Mad
Активен
redalex
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Черно пиле
Публикации: 1332

Бира, секс и ЦСКА

16772682
« Отговор #20 -: януари 08, 2008, 15:57:33 »

Но имай в предви, че съм ....
гредата прави забележки аз правопис...
шпека прави забележки за спам...

на къде върви този свят?
Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR1000
Публикации: 906

MotoZone

69253274
« Отговор #21 -: януари 08, 2008, 16:13:49 »

Абе Шпекче, няма форум.
Форумът отдавна умря.
Убиха го разни като тебе.
Админите се интересуват дали им върви търговийката, интернет магазинче, представителства, парички да капят, за това допускат всичко, което става тук.
На кой му пука какво се пише тук???
На тебе ли?
Имаш 2000 мнения, колко от тях имат някакъв смисъл, а и това е поредното бяз никакъв смисъл ... хе хе хе
Смешковци ...

Бат Димо, като не ти харесва тук при простосмъртните има решение - не влизай във форума.
Не мислиш ли че обиждаш всички тук като ни лепваш етикет "смешковци"?
Много ви бива да намирате проблемите, но решения ви е трудно да дадете, много ще ми е интересно ти ако си модератор какво ще направиш.
Виждам че се дразниш от "търговийката" на администраторите, може би искаш процент (%), или най вероятно не си опериран от завист.
Искам да ти кажа че на нас ни пука, това че примерно форума не ти допадат, това не е критерии. Много такива като теб искаха сайта да обслужва група от "богоизбрани" мотористи за каквито се мислите, някой от които си тръгнаха като ощипани ученички от Слави Трифонов, със сълзливи "отворени писма", но MotoZone продължава да съществува и без тях.
Ние искаме тук да има достъп за всички които се интересуват, занимават, карат, работят, любители, аматьори, всички на които им харесват моторите.

Активен
mutant
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 173

« Отговор #22 -: януари 08, 2008, 16:27:29 »

Мисля че бат димо визираше разни потребители като шпека които имат пълното право да се наричат клоуни.И стават все почвече.
Активен
SHPEKA
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2068

A CBR can kill you, a NSR wants to kill you.

164514561
« Отговор #23 -: януари 08, 2008, 16:30:06 »

Това че има on-line магазин е много добре. Форума е подчаст от Мотозоната. Никой не е длъжен да чисти говната забезпари. Нормално е да има търговийка. Аз съм за всеки да си изкарва парите, стига да бачка здраво.
П.С. Харесах си едно яке. Мога ли да пробвам някъде?
Активен
SHPEKA
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2068

A CBR can kill you, a NSR wants to kill you.

164514561
« Отговор #24 -: януари 08, 2008, 16:30:53 »

Мисля че бат димо визираше разни потребители като шпека които имат пълното право да се наричат клоуни.И стават все почвече.
Що да съм клоун??? Виж ми актовността за последните три месеца и пак напиши че съм клоун.
Активен
Andy
Cafe Racer
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Gilera 125 CX
Публикации: 1455

Memento Mori!

WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: януари 08, 2008, 16:45:37 »

Бат Димо - теб те уважавам, но се съм съгласен с мнението ти за форумите. Аз никога не съм се регистрирал в друг мотофорум и засега нямам нужда да го правя - от мотозоната получавам всичко, от което имам нужда. И нито магазина ми пречи, нито спама - дори се радвам и на двете - има разнообразие. Както често казваме - на който не му харесва - да не влиза тук.
И не мисля, че Шпека е клоун. Случвало се е в миналото да пуска по някое крайно и остро мнение, а понякога сме били и на различно мнение, но той е доста далече от образа на несериозните хлапетии, които гледат мотори само на картинка (да не се обидят хлапетиите - нямам нищо против и срещу вас - без вас щеше да е много скучно  Very Happy).
Активен
RUMEN yamaha
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: никакъв
Публикации: 3314

YAMAHA YZF-R1

« Отговор #26 -: януари 08, 2008, 19:45:45 »

Аз мисля,че бат Димо има някакви лични мотиви,които обаче умело прикрива...Все ми е едно,честно казано.
Само не мога да разбера "великия" BIKERZ какво му е богопомазаното- казарма,в която се обсъжда как да дадем 300лв. за поддържане на веригата,вместо за тези пари да си вземем нова(примера е съвсем образен,разбира се).И човек не може поне малко да се поразпусне.И не,това не е спам,защото като се събираме на живо,никой на никого не се кара,за това,че се е пошегувал.Че има спам тук,има.Но той е неделима част от всеки форум.
Активен
sub_eleven
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: x-max 400
Публикации: 778

« Отговор #27 -: януари 08, 2008, 20:08:45 »

аз съм съгласен с Румен Ямаха - мисля, че трябва да е по-либерално спрямо новите теми, които се пускат, дори да са обсъждани някога - все пак на момента пишат нови хора, които могат да споделят нови неща...

И как очаквате да се вдигне качеството на форума, с посрещането, което се прави на новите потребители - стават обект на подигравки и пълни тъшаци... Някой новобранец пусне някоя тема и всеки влиза и му се изсира вътре.  И за капак Stupid_ boy му я заключи накрая и то с обвинението, че бил много отворен.... ахаххахаахах

Другото, което съм забелязал е избирателното модериране - модерира се противно на всякаква логика - заключват се и се трият някои неща, други се прескачат...

За едно сте прави - който не му харесва да не влиза... на мен все още ми харесва достатъчно за да влизам...
« Последна редакция: януари 08, 2008, 20:22:56 последно от sub_eleven » Активен
вихър
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 201

Honda XL 1000 V Varadero

« Отговор #28 -: януари 08, 2008, 21:52:04 »

Там няма спам.
1. Въпрос
2. Отговор
3. Отговор
.....
 и така.

Във въпросните форуми директно трият мнения и няма разправии от типа "аз повече няма да пиша тука щото еди си кой ми изтри поста", също няма "жис" и т.н.

SHPEK виж на какво си "модератор".... помисли раздела ти с какво се различава от някой раздел на друг форум, примерно "чалга".... пък и хората масово искат форума да е точно така, примерно темата "ПРОКЛЕТИ ХЕЙТАРИ ПУКНЕТЕ"

Тоя форум го убиха веднъж вече, когато беше flat (без раздели) тогава имаше милион безсмислени теми за няколко дни....

Eвала на хора като africancho, crazy, Tonyco и т.н дето споделят с нас пътешествията си и на хората превеждащи и пишещи статии за раздел Мото енцклопедия (сещам се за Терзиев, Венци, Добри, Джорджо... Тошо - мир на праха му Sad )....

...."последните 3 месеца" не променят цялостната представа....
« Последна редакция: януари 08, 2008, 21:53:48 последно от вихър » Активен
suri-montana
МОТОЦИКЛЕТЕН КЛУБ ''МОНТАНА от 1998''
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VTX1300 HONDA CBR 1000F3 HONDA XR 600
Публикации: 999

« Отговор #29 -: януари 08, 2008, 21:55:04 »

ако мога да дам и моето скромно мнение
За мен форума трябва да бъде място където да се организираме карания ,  да намерим необходимия съвет или част, да покажем нашите пътешествания и карания
А за това че има СПАМ
е така и така ще остане -та дори и един човек да е сам във форума
Предупреждения и заплахи не вършат работа
Човек сам си го носи в главата

Благодаря на ГРЕДАТА за поправките в правописа
и аз допускам грешки
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Aйде малко по-сериозно!!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.247 секунди с 20 запитвания.