Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Пълна промяна.. aprilia RSVR Factory  (Прочетена 106070 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
XaZarD
"Качествен човек"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ------------
Публикации: 2007

Ел. поща
« Отговор #195 -: февруари 23, 2008, 15:28:03 »

Продаваш ли го? Very Happy Браво ,браво.
Активен
Razorr
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 104

« Отговор #196 -: февруари 23, 2008, 15:33:07 »

отдясно липсва май болтче ... в края на спойлера долу до спирачката..много важно болтче Smile
http://images23.snimka.bg/005216716-big.jpg  вижда се добре.. няма го, и това на спойелера на опашката под резервоара..аз като бивш собственик на априлиа много следя за болтчетата  Very Happy забравят се... ако нямаш има магаини Евроболт има ги всички модели болтчета - от там купувах за моя. София има ..във Варна не знам дали имат магазин..ма и от тука можем ти пратим  Very Happy ... слагай му болтчетата и чакаме снимки денем на светло Smile
« Последна редакция: февруари 23, 2008, 15:36:48 последно от Razorr » Активен
freethedoom
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Бивш собственик на R6 2005
Публикации: 707

Ел. поща
« Отговор #197 -: февруари 23, 2008, 17:12:10 »

Евалааааааааааа страхотен е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1
Активен
toxigen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: f4izzy
Публикации: 738

« Отговор #198 -: февруари 23, 2008, 17:35:37 »

Бахти изрода..... великолепен е  glasses2 Razz apl rulez1 Cool  Наистина, супер се е получил!  Mad
Активен
madtiger
MAD MOTO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: DUCATI
Публикации: 528

www.mad-moto.com

« Отговор #199 -: февруари 23, 2008, 17:58:37 »

Продаваш ли го? Very Happy Браво ,браво.

Как мислиш?! Дали го продавам? Ако си следил цялата тема, мисля че сам ще си отговориш на въпроса...  Very Happy

отдясно липсва май болтче ... в края на спойлера долу до спирачката..много важно болтче Smile
http://images23.snimka.bg/005216716-big.jpg  вижда се добре.. няма го, и това на спойелера на опашката под резервоара..аз като бивш собственик на априлиа много следя за болтчетата  Very Happy забравят се... ако нямаш има магаини Евроболт има ги всички модели болтчета - от там купувах за моя. София има ..във Варна не знам дали имат магазин..ма и от тука можем ти пратим  Very Happy ... слагай му болтчетата и чакаме снимки денем на светло Smile

Брато.. кво е тва око бе!? Има си болчета.. и аз държа на всякъде да си има и то оригиналните.. не някви от крепежни елементи.. просто цял ден правих тва онова и съм забравил да го сложа.. иначе си ги има.. а и смятам да поръчам цял кит за мотора титаниеви болтове за почти навсякъде.. така ще стане още по-добре!

Днес направихме към 200 км.. до Несебър и обратно.. времето беше невероятно.. имаше много мотори по-пътя.. а и в Несебър, хапнахме и наобратно.. Бяхме само трима.. DarkNess, Ganjaman и аз.. много яко беше.. сега остава само гуми да му взема, че искам новички.. и масълце и съм готов за сезона!..

« Последна редакция: февруари 23, 2008, 18:00:14 последно от madtiger » Активен
buffalo
Томислав Трайков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: F4i Sport
Публикации: 966

« Отговор #200 -: февруари 23, 2008, 19:01:08 »

Браво за труда Владо,наистина е станал много красив  Very Happy,пожелавам ти много безаварийни километри и да продължаваш да го глезиш както ти си знаеш  Very Happy.
Активен
yuri_1
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1515

06 Factory R1

346800426
« Отговор #201 -: февруари 23, 2008, 19:23:33 »

ни пък врътнахме до Балчик после пак Варна хапнахме и така  Very Happy снимах се на К5  Sad  Smile Smile Smile

Утре пак ????
« Последна редакция: февруари 23, 2008, 19:38:07 последно от yuri_1 » Активен
Razorr
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 104

« Отговор #202 -: февруари 24, 2008, 00:11:54 »

madtiger веднага въпрос за екипа..вероятно това си ти на снимката с априлиата  Very Happy .. екипа чия изработка е ( марките алпинстар,дайнезе..)? и с логата на априлиа трудно се намира..дай инфо от къде го взе и цифри? просто такъв екип ми е мечта още от как гледах снимки от тестове на нови модели преди 4 години  Smile  просто с априлиа се изчерпва всичко за мен  Smile

П.п.
к750и ..намерете хубав фотоапарат за тоз хубав мотор и собственика му!  Very Happy
« Последна редакция: февруари 24, 2008, 00:15:28 последно от Razorr » Активен
madtiger
MAD MOTO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: DUCATI
Публикации: 528

www.mad-moto.com

« Отговор #203 -: февруари 24, 2008, 00:31:51 »

Аз съм това, да! От Щатите е екипа.. 600 долара го платих.. но вече нямат.. незнам другаде от къде.. аз тоз даже мисля да го продам щото ми е малък.. 52 е.. на мен ми трябва 54.. но немога да ги намеря вече. Ако ми попадне нещо ще ти кажа! Иначе си е Aprilia екипа.. не пише друга марка.. но качеството е много добро.. не отстъпва на Дайнезе и другите там..дори мисля, че е по-добър от някой техни модели. всички екстри и твърди протектори..

Междудругото ако искаш мога да ти намеря яке на Алпинстарс и априлия.. червено черно и само черно.. и пише априлия навсякъде.. много е добро.. аз мислех да си вземам но се отказах... има и панталон.. пак на алпинстарс и пише априлия ама то е само черно цялото.. и това е вариант. питай на лично...

Няма място за апарат.. иначе фотографията ми е хоби и повярвай ми имам хубав апарат.. с хубав обектив.. просто набързо се щтракнахме с телефона!

Абе ти ква априлия караш!?
Активен
freethedoom
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Бивш собственик на R6 2005
Публикации: 707

Ел. поща
« Отговор #204 -: февруари 24, 2008, 00:35:36 »

Черното яке на априлия колко пари е? Че с теб сме от 1 марка  Smile
Активен
kawa_maniak89
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1196

Ямбол-Варна

« Отговор #205 -: февруари 24, 2008, 12:07:10 »

Незнам какво да кажа  Sad Sad Sad просто не съм и очаквал такъв резултат  apl apl Embarassed Ще чакам в Ямбол на събора да го видя на живо glasses
Активен
pawko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 168

GSXR 1000 K1

Ел. поща
« Отговор #206 -: февруари 24, 2008, 12:54:24 »

Браво!!!Много яко е станало!Всичко си е довършено както трябва.А това златното по дръжките е направо убиец.А някаква груба сметка за това колко ти е излязло преобразяването ,можеш ли да пуснеш?Та да може ,някой ако е решил да те последва в подобно начинание ,да знае за какво става на въпрос.Макар,че малко са хората според мен,които ще го доизпипат до последния детайл като теб,но смятам че ще е полезна информация. rulez1 rulez1 rulez1
Активен
Dainese
Моторист, а не Рокер :)
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 362

« Отговор #207 -: февруари 24, 2008, 14:06:30 »

ААААА  Sad  Станало е трепач всичко до най-малкия детайл  Cool Тоя проект напрао си е за Discovery Chanel  Very Happy Поздравления и много много безаварийни километри  Mad
Активен
Mandos
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Публикации: 1095

С умните- умен, с глупавите- глупав

Ел. поща
« Отговор #208 -: февруари 24, 2008, 18:43:00 »

Луда работа...Поздравления  Very Happy
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #209 -: февруари 24, 2008, 22:04:25 »

Браво Владо!!!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоариНагледно - DIY (Модератори: KokoVmaxa, kawa_maniak89, pechoto)Тема: Пълна промяна.. aprilia RSVR Factory

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 22 запитвания.