Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: ТЕХНОТЕСТ! Документи, такси и минаване!
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ТЕХНОТЕСТ! Документи, такси и минаване!  (Прочетена 125316 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1757

« Отговор #135 -: юни 15, 2019, 17:47:04 »

П.П. Фаровете нали имат възможност за регулиране ляво - дясно. Пак е някакъв начин за преодоляване на заслепяването от "обратната" сглобка.

За съжаление не става. Едните светят горе-долу така: -/ (напред на примерно 50м, но от дясно на 120), другите така \- (отново напред 50м, но от ляво на 120). БМВто на брат ми имаше вътре в самите фарове лост, който измества крушката и фарът започва да свети по американски тертип (без ивицата отстрани), но на КАТ не им хареса. С лепенките стана.
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 961

« Отговор #136 -: юни 17, 2019, 15:59:05 »

Пич, регистрира ли Моторинито?
Активен
FreemaN_Infinite
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Motorini XO 125...
Публикации: 9

« Отговор #137 -: юни 22, 2019, 15:37:59 »

Всъщност НЕ   Very Happy

Продавача ми каза че щели да му свършат работа, ама аз нали бях звънял там по МВР, Бях писал и имейл и станала била тегава ситуация...

НО все пак... Технотест доколкото разбрах нямало да се минава, баща ми беше в Сряда там със скутера на място в КАТ, та човека от технотест му казал че трябвали някакви данни, може би натоварване на оси, сухо тегло... то си ги пише тези неща в сайта https://www.motorini.co.uk/new/bike/5666/motorini/664535/motorini-xo-125.aspx , както и в упътването, кък което е даден линк там. Пише Axle base (mm) 1420 и Total mass (kg) 126 - това е с бензина вътре...

Какви други данни да им трябват ?

Може би трябва някакъв по-официален, по-сериозен документ, знам ли... също така му е казал че безплатно щял да търси информацията, казал му че той ще му звъни, евентуално на другия ден (Четвъртък), но той не звъннал а баща ми го направил и той му казал че ще пита началника си, че той имал големи връзки и така... взел е копието от сертификата и от "договора".

What does the fox say ?  Smile
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 961

« Отговор #138 -: юни 23, 2019, 15:56:47 »

Липсва като "артикул" в системата им за регистрация. Както Александър писа, в Англия са го регистрирали и нашия КАТ трябва да го пререгистрира като МПС от EU.
Според мен и предишните са имали проблем с регистрацията, щом от 2017 е на трупчета.
Активен
DR650
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: др650
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #139 -: юни 24, 2019, 08:41:34 »

Колеги, някой да познава човек, който се занимава с преминаване на технотест на мотори, внесени от щатите? Имам едно 2017 сузуки DR650, което искам да регистрирам. 
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 530

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #140 -: юни 24, 2019, 09:35:14 »

Колеги, някой да познава човек, който се занимава с преминаване на технотест на мотори, внесени от щатите? Имам едно 2017 сузуки DR650, което искам да регистрирам. 

Малко информация от преди година http://www.motoforum.bg/index.php/topic,105216.0.html  Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: ТЕХНОТЕСТ! Документи, такси и минаване!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.057 секунди с 20 запитвания.