Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Войводиново - снимки !!!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Войводиново - снимки !!!  (Прочетена 66841 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Манастира
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 547

манастирска обител

« Отговор #75 -: ноември 06, 2007, 22:23:54 »

Ае и нашите снимки без да са подправяни и подбирани.... Smile Smile Smile Smile  :

http://picasaweb.google.bg/didoneti/Voivodinovo

Very Happy :biggrin:От тези готини снимки на Дани 7 разбрах че един аватар трябва да
ходи в нова тв. за "ПЪЛНА ПРОМЯНА" отгоре или долу.
Искам да БЛАГОДАРЯ и на дружество СОКОЛ за предоставената материална база за
нашия прекрасееееен и готииин купон.Да не забравяме това прекрасно място за
едно лятно посещение.БЛАГОДАРИМ ВИ ДОБРИ ХОРА за нашата страхотна сбирка.
ДО НОВА СРЕЩА КУПОНДЖИИ в най-близко време. rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1

Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #76 -: ноември 07, 2007, 09:41:58 »

Тъй кат` гледам, ни най - малко не сте отстъпили от завоюваните позиции в борбата със скуката, дори напротив  apl

Беше ми криво, че не можах да дойда - ма толкоз криво, че дори докато вървяха всенародните тържества по случай откриването на магазина си мислех за вас  Very Happy Е, след неизвестен брой водки спрях не можех вече да мисля  Smile

Благодаря на пожеланията във връзка с новото ми начинание - сигурен съм, че ще бъде успешно, особено с моралната подкрепа на толкова много хубави хора. Mad

Настройвайте се за студ, че мислим да организираме един снежен къмпинг  Very Happy
Активен
tsurita
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB400
Публикации: 196

WWW Ел. поща
« Отговор #77 -: ноември 07, 2007, 09:51:04 »

Цитат
А аз се чудя защо всеки бягаше от таз палатка а то пълно вътре с грозотии  Smile

Аз не само обичам,ами те сами идват и се намъкват в палатката сутринта! Миризмата ли..не знам какво ги привлича  Smile
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 09:55:40 последно от tsurita » Активен
МалчООО
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Правя каквото мога!

« Отговор #78 -: ноември 07, 2007, 14:45:07 »

Леле-леле,то либов,то трудни раздели,то...... Защо не спретнем една жилищна кооперация та да се гледаме постоянно? След година две и помен от либов няма да има! Аиде сбирките по-рядко та да гори пламъка!!!   rulez2
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #79 -: ноември 07, 2007, 15:32:06 »

Daaaaaaaaaani_s качвай снимките душицо че ни се изчака чакалото Smile Smile Smile             П.С Малчооо я си остави телефона на лична, моля те.
Активен
batTOSHKO
Titan Performance
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ПАТЕРИЦИ!!!
Публикации: 645

Ел. поща
« Отговор #80 -: ноември 07, 2007, 19:46:01 »

Ебаси пак се провалих и не дойдох направо не мога да си го простя Surprised
Активен
diviq
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

www.rebels.dir.bg

WWW Ел. поща
« Отговор #81 -: ноември 07, 2007, 20:40:40 »

Хораааааа,защо ми е толкова добре с вас,според мен сте най-готените купонджии които някога съм познавал.Извинявам се че не останахме за колминацията,но от снимките личи че сте се забавлявали и заради нас.Благодаря ви че ви познавам и обещавам да не бягаме повече по тъча Smile!!! Е дано ни простите  Confused
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #82 -: ноември 07, 2007, 22:52:01 »

Е как да не простиме на сладки Дивачета като вас, но виж за батТошко прошка няма  Very Happy Ще има наказанияяяяя еееей Very Happy
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 22:53:54 последно от dosadnicata_bg1 » Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #83 -: ноември 07, 2007, 23:17:17 »

Леле-леле,то либов,то трудни раздели,то...... Защо не спретнем една жилищна кооперация та да се гледаме постоянно? След година две и помен от либов няма да има! Аиде сбирките по-рядко та да гори пламъка!!!   rulez2
айде айде ние ще си ги правим всеки месец а ти идвай по рядко като имаш опасения подобни

Хораааааа,защо ми е толкова добре с вас,според мен сте най-готените купонджии които някога съм познавал.Извинявам се че не останахме за колминацията,но от снимките личи че сте се забавлявали и заради нас.Благодаря ви че ви познавам и обещавам да не бягаме повече по тъча Smile!!! Е дано ни простите  Confused
имам едно обещане неизпълнено от дивите очаквам на следващия купон да го изпълнят !!!!
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 23:21:51 последно от hakera » Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #84 -: ноември 07, 2007, 23:23:06 »

Малиииииииии Хак ама мнооо готин аватар бре, край налазиха те стрийптизьорите Smile Smile Smile
Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #85 -: ноември 07, 2007, 23:26:15 »

Малиииииииии Хак ама мнооо готин аватар бре, край налазиха те стрийптизьорите Smile Smile Smile
Ами твоя: пляс,пляс... Smile
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #86 -: ноември 07, 2007, 23:33:59 »

Доска, те малко са ми сърдити, от 6:05 мин ACDC-The Jack стана 20:00 мин еми ко да правя като се е бъгнал нещо РС -то  Smile
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #87 -: ноември 08, 2007, 07:28:21 »

Варианта е един хак,да те преинсталираме! Smile заедно с PC-то Smile
Активен
dani_s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Suzuki GSX-R 1100

321793355
« Отговор #88 -: ноември 08, 2007, 10:42:18 »

Еееее, най-накрая се справих!  Very Happy
Абе тези фотографи много ме затрудниха - толкова много снимки, и не дават да търкам нищо  Smile но успях, макар било то със закъснение!
Мога да кажа само, че това което се случи беше невероятно, и скоро май ще трябва пак да се помисли за нещо такова, но както се казва като му дойде времето ще се разбере!  Very Happy
Айде дружина приятно разглеждане на снимковия материал, направен предимно от малкото досииииии!  Very Happy http://foto.bg/showphoto.php/photo/128250/cat/4344
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #89 -: ноември 08, 2007, 11:00:12 »

Много добри снимки Дани-с ..... добре е ,че не си ги правил ти.... Smile Smile Smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Войводиново - снимки !!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 22 запитвания.