Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Войводиново - снимки !!!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Войводиново - снимки !!!  (Прочетена 69933 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Манастира
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 547

манастирска обител

« Отговор #45 -: ноември 05, 2007, 18:15:21 »

Ей бандааааа, страхотни бяхте всичкииии!
Благодаря ви, че ви има!
Снимките по-късно
Давай снимки/вече и аз се замислям за фотоапарат/,защото те ни връщат при
тези два незабравими дни и както винаги прекрасно прекарани с ВАС млади
хора. tang Mad Mad tang

Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #46 -: ноември 05, 2007, 18:40:31 »

Искаме снимки и от Дани и Серго, от Бойко, от Шматките и качвайте всичко така е по- интересно, а не 5-10 снимки избирателно и толкоз.               П.С Обожавам Манастира, който знае кои Хора се "крият" под този ник знаят за какво иде реч  rulez1 rulez1 :b1d:Обичам всички вас Приятели с които се виждаме по мотосбирките Копринка, Крушуна , Свищов, Войводиново , благодаря ви че ви има и че ме търпите rulez1 rulez1 rulez1
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #47 -: ноември 05, 2007, 19:42:37 »

Брей,брей..... Confused Confused Confused, гледам и не вярвам на ушите си......, за един ден 4 страници тема сте спретнали.....МАЛИИИИИИИИ.... Smile Smile Smile Smile Smile Явно много ви е било готино....., но не повече от на мен.... Smile Smile Smile
Благодаря на всички виновници за купона, за мен е чест ,че ви познавам.... rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Снимките ще качим малко по късно, съжелявам за което...
Искам снимката с Джони.... ,за да видим кого целува..... Smile Smile Smile Smile
Специялни поздрави на СВААТА и да знае обещаната зестра ще си я търсим кат наследство..... Very Happy Smile Smile Smile
И за Дани-С:

Нек свеща дълго време да гори,     (торта с дъбела свещ)
памперса на гъзето си сложи,        ( памперс)
че Драго как ти се е навил.....       (презерватив)
Теста ще ти е приятел мил....        (тест за бременност)

П.П;
Всеки който е бил там знае,за тези които не бяха дерзайте..... Very Happy Very Happy Very Happy

Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #48 -: ноември 05, 2007, 19:50:34 »

Smile Smile :-)евала Сергоооооооо Mad Smile Smile Smile Имали една черта-Драго е невинеен Smile Smile Smile
Активен
aantonia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

213547624
« Отговор #49 -: ноември 05, 2007, 20:14:41 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=189702
малко снимчици от телефона на Емо... незнайно защо преобладават снимки на Джони и Драго  Surprised

Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4083

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #50 -: ноември 05, 2007, 20:53:34 »

...........
За мен щоуто започна,след като Uncle Nick ни помоли да се съберем,да се хванем и прегърнем всички за един общ танц,който даде началото на Големият Купон.
........
Надявам се това да стане традиция. Тук сме се събрали все хора с разни интереси и различни професии. Събрала ни е любовта към моторите. Чувстваме се добре като сме заедно. Какво по-хубаво от това да си помагаме когато можем...  Very Happy
Активен
aantonia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

213547624
« Отговор #51 -: ноември 05, 2007, 21:16:14 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=189711
айде иии още малко снимки...колко странно - някои лица се повтарят в същото действие  Smile
а това, че беше чудесно, невероятно, неповторимо, невъобразимо няма нужда и аз да го пиша. Който е бил там го е разбрал, който не е бил - го е прочел  Very Happy
« Последна редакция: ноември 05, 2007, 21:18:38 последно от aantonia » Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #52 -: ноември 05, 2007, 21:37:17 »

Аз повече няма да идвам   на тези форум срещи или още там както ги наричате . писна ми всеки път да чакам с нетърпение датата когато ще се съберем и ще се видим, както и отвратителното настроение което получавам след раздялата с вас .  като си представя че ако падне сняг няма да ви видя дълго време ми иде да ... не знам какво , всичи вас ви чуствам като приятели с които съм израснал от малък и сме били постоянно заедно и сте част от моето съществуване  .
Активен
aantonia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

213547624
« Отговор #53 -: ноември 05, 2007, 21:46:48 »

ееееее ХаК к'во пъ толко.... зимъска с чувалите ииии по задник.
толкова домашно вино има да се изпива, така ли ще го оставим??? аА???
Активен
Gredata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 878

0888004067
« Отговор #54 -: ноември 05, 2007, 22:25:55 »

За кога се планира следващото мероприятие???
Щот като гледам снимките...... така ви завидях  wall wall wall wall
Айди нещо по-.... снежно   Crying or Very sad Тамън навънка гледам почнало да го обръща и .... май ще трябва и подгревалки да си зимам, щот зимните ръкавици нещо спряха да работят.
 Mad Mad Mad Mad
Активен
aantonia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

213547624
« Отговор #55 -: ноември 05, 2007, 22:30:34 »

А Емил4о каза да благодаря на всички:
На Пупе - че ни дърпа (нали колата се разпадна  Sad )
На Драго - ммм не разбрах точно защо  Surprised
На Организаторите - за организацията   Mad
НА ВСИЧКИ - ЗАЩОТО СТЕ ГОТИНИ И БЯХТЕ ТАМ И СЕ НАПИХТЕ  Mad И НИКОЙ НЕ ПРИПАДА И ИМАШЕ СТРИИИИИИИИИПППТТТТТИИИИИИИЗ  rulez2  rulez2  rulez2
Активен
HOLY_MARTYR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR 750 K1, Suzuki GSXR 750 SRAD, Suzuki GSXR 1300 Hayabusa, Suzuki GSXF 750 Katana, Suzuki RAN 50
Публикации: 1226

« Отговор #56 -: ноември 05, 2007, 22:38:02 »

ХОООООООРРРРАААААААААААААААААА.......... МНОГОООООО СТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ГООООООТТТТИИИИИИИННННИИИИИИ!!!!!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1935

www.expertmotors.bg

« Отговор #57 -: ноември 05, 2007, 23:22:59 »

@ hakera , наистина, най-тежките и неприятни моменти са сбогуванията и разделите с близки хора... винаги съм искал да ги избегна... но нещото което ме ободрява е гласа на приятел, който се обади да каже "пристигнахме си и всичко е наред" както и това да ви видя всички да пишете глупости живи и здрави вкъщи пред компа! Very Happy
Ще останат красивите спомени и надежите да се видим пак и пак и пак... всички заедно... Very Happy
За пореден път - безкрайно много благодарноси на всички приятели които организираха всичко и направиха купона незабравим... Искам дълго да си спомняме за тези дни!

+ специални извинения, поднесени от мен на Тони/aantonia/ за късата ми алкохолна памет... Smile
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #58 -: ноември 05, 2007, 23:25:09 »

Пък аз съм грозен Smile
Активен
tsurita
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB400
Публикации: 196

WWW Ел. поща
« Отговор #59 -: ноември 05, 2007, 23:29:12 »

Рънър-че прави видео,че ми е много интересно успяла ли съм и аз да снимам нещо! А офертата за попълване на букви при краката и картофи с тях изтича тази вечер,местата почти са запълнени,но не губете кураж-в следващия тираж !
 Mad

Писането на кирилца е задължително
« Последна редакция: ноември 06, 2007, 17:42:52 последно от Tonyco » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Войводиново - снимки !!!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 21 запитвания.