Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Войводиново - снимки !!!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Войводиново - снимки !!!  (Прочетена 57967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #15 -: ноември 04, 2007, 21:24:43 »

Ха сега кажете на кого са тез' крака Smile

Невероятно представяне на Werty,hakera & Манастира с печенето на мръвколаците,които повярвайте ми НЕ БЯХА НИКАК МАЛКО!!!
За мен щоуто започна,след като Uncle Nick ни помоли да се съберем,да се хванем и прегърнем всички за един общ танц,който даде началото на Големият Купон.
Да са ни Живи и Здрави всичките Рожденници и Именници.Да не се отърват,както от щастие,късмет,радост и пари,така и от нас!
И за финал имам един въпрос,а именно:
След като се изпющях ,не успях да си намеря тениската на МК.Семейството  Smile. Ако некой има някаква идея,къде съм я посял,да не се стиска,а да казва Smile
Активен
Johny Bravo
Genuine Shop!
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1931

www.expertmotors.bg

« Отговор #16 -: ноември 04, 2007, 22:04:00 »

Не знам чий ли ще да е оня картоф отдясно дет' е тръгнал да пониква... Surprised Very Happy Smile

Цитат
Ако некой има някаква идея,къде съм я посял,да не се стиска,а да казва Smile
Абе ти се забърса-забърса и къде я пося... Аз от високото дето гледах не видях... Smile
Активен
tsurita
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB400
Публикации: 196

WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: ноември 04, 2007, 22:19:17 »

Бързам да кажа : ЕВАЛАААААА,братя диваци !   Само такива сбирки трябва да има - без една забележка откъм организация или пияни изцепки.
 Този картоф на снимката не помня на кого е , но изведнъж ми напомня странна миризма   Мнооого целувки на всички и наздраве до другия път!
« Последна редакция: ноември 04, 2007, 22:21:03 последно от BORIMORT » Активен
Dimiter
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 268

283
Ел. поща
« Отговор #18 -: ноември 04, 2007, 22:41:12 »

Поздравления,като гледам от снимките наистина сте си изкарали страхотно въпреки студа или заради него. MadДругия път и аз като дойда намерете палатка за четирима apl
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #19 -: ноември 04, 2007, 22:54:04 »

Поздравления,като гледам от снимките наистина сте си изкарали страхотно въпреки студа или заради него. MadДругия път и аз като дойда намерете палатка за четирима apl
митаче за теб винаги както знаеш сам ;) абати и кефа ще да е, аз си мисля че даже и 3-ка ще стигне като знам размера на тази в която бяха краката и

Този картоф на снимката не помня на кого е , но изведнъж ми напомня странна миризма   Мнооого целувки на всички и наздраве до другия път!

не мисля че идиоти и с такива просташки мисли в главата може да се наслъждаваш на дълък и спокоен сън Smile

няма да е зле да направим картофена фиеста следващият път за следното ще ние небходимо : при 3-ма ненормални - палатка 2-ка, при 4-ма -3-ка  за петима иииии така нататък НО да не забравяме че 2-ка палатка не може да събере ЕМО, ВЕРТИ И ПУПЕ ,то ще стане ..... не знам как ще изглежда .. малее па се о......ах
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #20 -: ноември 04, 2007, 23:19:37 »

АЗ Знам

има ли  кандидати да може да изпишем цялата азбука  без да се повтарят , моля молбите, автобиографиите, физическото, писихическото, алкохолното и откаченото състояние да се пратят на майл: картофчо@земя.глът
Активен
Манастира
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 547

манастирска обител

« Отговор #21 -: ноември 05, 2007, 07:22:08 »

според мен са били много добре вглавите че да не помнят как са спали
3/трима/ в една палатка и за това качиха снимката та дано някои
да им напомни за това което те не си спомнят.Картовчето е на НАК.
А сега ред и на нас да благодарим за доброто посрещане и приятното
ни прекарване с ВАС мили и добри хора.До нови срещи и и ииииииии
Активен
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: ноември 05, 2007, 09:49:37 »

Моите снимки са от разходката из Пловдив в събота.Един ден не стига:
http://foto.bg/showgallery.php/cat/4332
Започнахме с шкембе.(и пилешка супа):

После на разходка и лов на печати в стария град:

Етнографски музей:

"Клиника на третия етаж":

Античен театър:

Римски мозайки:

Страхотно си изкарахме за което благодаря ба всички участници!
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #23 -: ноември 05, 2007, 10:14:14 »

apl apl apl rulez1 rulez1 rulez1 wall wall wall
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #24 -: ноември 05, 2007, 10:32:20 »

Ако кажа, че ми хареса ще излъжа Very HappyБЕШЕ ПРЕКРАСНООООООООО Mad Mad Mad Cool Cool CoolЕх страхотни са форумсбирките Mad и нека традицията да продължи, предлагам следващата среща да е някъде в централната част на хубавата ни татковина и предбалкана за да спестим преминаването на хората от северната част на разни мъгливи проходи, както и датата да е много скоро - например януари за да посрещнем заедно новата година (ей така символично), но ако решите - по рано нищо против от нас МК"Семейството" едва ли ще се отървете Very Happyтози път се преставахме само с 22бройки другия път ще дойдем и с останалите 9 (както винаги отсъстващите имат уважителни причини). И мили хора в МК" Семейството" правилото е само едно винаги на път , членският внос е здрав купон а вратите са широко отворени за нови членове, а сърцата ни за вас Приятели.Още веднъж rulez1 rulez1 rulez1за вас с които здраво изтрещяхме на Войводиново , обичам сладките ви муцуни Cool Cool Coolи се радвам че пак бяхме заедно. Искам ОЩЕ и ОЩЕ и ОЩЕЕЕЕЕЕЕ Mad Mad Mad Cool Cool Cool                    П.С Относно загадката : Палатките са две в едно , а в палатката три в две Smile Smile Smile и са трима от любимите ми маймунки РЦХ Cool
Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #25 -: ноември 05, 2007, 11:00:39 »

Мдаа,палатките наистина са две в едно,и това доказва теорията,че двойният покрив е за предпочитане!

А като са 2 in 1 можете да си слагате много боклуци отстрани в голямата,до малката палатка  Smile Smile Smile
П.п.А скоро се надявам и на видео материал да пусна.....

Змейййй,надявам се да си запазил поне един бонбон от откриването на магазина Smile
« Последна редакция: ноември 05, 2007, 11:02:32 последно от Runner » Активен
boiko73
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: bmw R1200GS
Публикации: 896

Ел. поща
« Отговор #26 -: ноември 05, 2007, 11:11:15 »

Брей, брей голям купон стана. Благодаря на организаторите и да са ни живи и здрави ощо много много години.
Хакерчо радвам се, че подаръка ни намира приложение.
Много се радвам, че се запознахме с всички още през лятото и сега можем да участваме в невероятните сбирки. А те наистина са си невероятни. Специални поздрави на МАНАСТИРА - не мога пълно да опиша защо, ама с Вики много ги харесваме тия прекрасни хора с широки сърца.
Наистина беше невероятно, а какъв стриптийз имаше - просто класика.
Вече нямам търпение пак да се съберем.
Довечера, ще кача и моите снимки, за качеството на които искам да се извиня предварително, ама апарата беше нов и въобще си нямам представа как се снима с него.
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #27 -: ноември 05, 2007, 11:16:59 »

А честито на Змейчо за магазина да му е винаги пълен с клиенти и да му се налага по три пъти на ден да го зарежда Mad Рън ако ни е запазил бонбони да казва да ходим да си ги получим лично, предлагам аз , ти какво ще кажеш Very Happy                      П.С Благодаря на Майката на манастира и на игумена че отново бяхте с нас и че отново ни обгрижвахте rulez1 rulez1 rulez1 и нека традицията да продължи!!!
Активен
boiko73
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: bmw R1200GS
Публикации: 896

Ел. поща
« Отговор #28 -: ноември 05, 2007, 11:38:03 »

Вярно бе ЗМЕЙЧО - ЧЕСТИТОООООО. Аз разбрах сега на срещата, но ще ти стана редовен клиент, нищо, че е в Русе. А как се казва - ЗМЕЙ - МОТО  или  МОТО - ЗМЕЙ  rulez2 rulez2 rulez2
Активен
suzi dr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 778

KARADERE TEAM

247388630 ianakiev@hotmail.com
« Отговор #29 -: ноември 05, 2007, 11:52:04 »

още една порция снимчици

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Войводиново - снимки !!!

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 21 запитвания.