Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратМултимедияТема: Най-добрият клип за теб
Страници: 1 ... 467 468 [469] 470 471   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Най-добрият клип за теб  (Прочетена 1433205 пъти)
Vinety и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6121

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #7020 -: март 25, 2020, 14:01:40 »

Аве няма значение с къв двигател е,мотора е за спийдуей  Very Happy

Залагаш ли си каската под това си твърдение?
Айде няма да ти искам мотора Smile
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1594

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #7021 -: март 25, 2020, 14:18:16 »

Аве,Гроби..
Както казах това е мотор за ОВАЛНА ПИСТА каквато е и спийдуея..Много добре занам какви са моторите за спийдуей,защото съм ходил на състезания..  :)Настилката е различна,двигателите са различни,но като цяло мотора конструктивно е същия..за ОВАЛНА ПИСТА  Very Happy
Ти разбра какво искам да кажа,кво се опъваш кат девица...  Smile Мисля,че изяснихме въпроса вече,мотора е направен за тази писта!За това ако някой се изненадва,че бие пистовите мотори...не вдява нещата грам..  Smile

ПП Каската ми ще ти е малка,а па мотора ми не можеш го караш...  Smile Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7022 -: март 25, 2020, 16:21:11 »

Аве,Гроби..
Както казах това е мотор за ОВАЛНА ПИСТА каквато е и спийдуея..Много добре занам какви са моторите за спийдуей,защото съм ходил на състезания..  Smile

Аве няма значение с къв двигател е,мотора е за спийдуей  Very Happy такова кормило няма в друг спорт,както и мотор без предни спирачки няма никъде другаде освен в спийдуея..  Very Happy

Нещо ми бягаш по фланга май, а? Smile
Пак питам залагаш ли каската?

Хвърли едно око тук преди да я заложиш Very Happy

Май е различно от спидуей а?

Мотоциклет спидуей:

http://speedway-bg.com/index.php?page=motors
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #7023 -: март 25, 2020, 17:23:37 »

Отказвам се майна..с такъв дървен философ като тебе не мога да споря...  Smile
Последно,мотора е правен за състезания на овална писта като спийдуей..дори да не е точно еднакъв с тях,поне е съшия тип защото целта е една и съща-състезания на ОВАЛНА ПИСТА!
Каква е твоята теза,не разбрах..че тва е извънземен мотор който бие всички мотори ли  Smile Smile Smile
На мен ми прилича повече на мотор за спийдуей,отколкото на всеки друг вид мотор  Smile На теб на какъв вид мотор ти прилича???

Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7024 -: март 25, 2020, 17:41:26 »

Отказвам се майна..с такъв дървен философ като тебе не мога да споря...  Smile
Последно,мотора е правен за състезания на овална писта като спийдуей..дори да не е точно еднакъв с тях,поне е съшия тип защото целта е една и съща-състезания на ОВАЛНА ПИСТА!
Каква е твоята теза,не разбрах..че тва е извънземен мотор който бие всички мотори ли  Smile Smile Smile
На мен ми прилича повече на мотор за спийдуей,отколкото на всеки друг вид мотор  Smile На теб на какъв вид мотор ти прилича???

Smile Smile Smile Smile Smile

Както казах близо си и само защото си приятелче няма да ти взимам каската... Ма Ще черпиш, че ще те светна в нещо Very Happy

Разковничето тук е Япония.  Very Happy
Както знаете те са шантава нация, шантав народ от наша гледна точка. Имат си какви ли не състезания и спортове за които даже не може да си помислим, че съществуват. Естествено си имат и тяхно си ХАЗАРТНО мотоциклетно състезание- JAPANESE AUTO RACING. Моторите са 600 кубикови само и единствено на Сузуки.
Двигателя е с обозначение AR 600 доколкото разбирам е само с две скорости и да липсват спирачки. Състезанията се провеждат само в обратна посока на часовниковата стрелка. Това са приликите със спидуей. Very Happy

https://www.zabikers.co.za/2018/10/06/japanese-auto-racing/

Образа с жълтата блуза на клипа мисля, че е Katsuyuki Mori. Бивш певец в teen група който от 96-а година се състезава в тези състезания. И в момента е с някакъв японския ранг на божество Smile
https://fr.wikipedia.org/wiki/Katsuyuki_Mori

Освен ако не е една японска какичка която също се състезава и се вижда в по- горния линк пак е с жълта блуза. Мисля, че се казва Sato Maya

П.П. До преди малко излъчваха директно състезание

https://youtu.be/ptI_EPnNAxQ

« Последна редакция: март 25, 2020, 17:44:00 последно от Grobarq » Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2569

« Отговор #7025 -: март 25, 2020, 18:19:44 »

През 60-те в Япония забраняват speedway-a на черна писта, и минават на асфалт. Та не е много по-различно. 
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1874

« Отговор #7026 -: март 25, 2020, 22:45:00 »

Той на няколко пъти поднася на завоите и бързо изправяше, което не е специфично за спийдуея. За мен моторът е различен от стандартен за спийдуей. А съм гледал много, ама наистина много такива на пистата в Леденик. И се вряхме в бокса покрай състезателите, доста от които бяха чужденци, с мотори класи над тези на нашите състезатели... Орлин Янакиев често ги биеше въпреки това.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7027 -: март 25, 2020, 23:01:38 »

През 60-те в Япония забраняват speedway-a на черна писта, и минават на асфалт. Та не е много по-различно. 

Айде и ти... Абе ей... Sad Smile Smile
Ще ти взема каската и на теб заедно с на градския Smile

Той на няколко пъти поднася на завоите и бързо изправяше, което не е специфично за спийдуея. За мен моторът е различен от стандартен за спийдуей.

А кажи им Very Happy
Все едно да кажеш, че супер мото и крос са един и същи спорт и мотор.

https://youtu.be/qAdfnVGSP2o
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #7028 -: март 26, 2020, 07:31:46 »

На мен ми прилича повече на мотор за спийдуей,отколкото на всеки друг вид мотор  Smile На теб на какъв вид мотор ти прилича???

Не ми отговори тука...  Surprised
Разбрахме,че не е спийдуей,ами друга вариация по темата..за това и мотора лееко се е променил след като са променили настилката и обема на двигателите.. но пак си остава мотор за овална писта!
Разбрахме също че ползваш яко youtube и гугъл транслейт  Smile
ПП Тая каска дето я споменаваш всеки пост,другия път като се видиме ше те снимам с нея,,може да ти дам даже да я подържиш за малко..  Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Kunev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CB500
Публикации: 300

« Отговор #7029 -: март 26, 2020, 10:56:09 »

Тия не ги бях заглеждал ... скоростите които вдигат не са ли високи? Защото стърчат на тия мотори като накълвани фитове ... то вярно че така има контролирано натоварване от точка по оста на движение, ама не ги ли духа вятъра  ??? С тия модифицирани кормила и тази изправена позиция ми изглеждат гротескно ...  Smile Smile Smile Smile
/много се смях като ги видях първия път  Very Happy /
Активен
totomoto
totomoto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HORNET
Публикации: 206

Ел. поща
« Отговор #7030 -: март 26, 2020, 11:30:29 »

https://www.youtube.com/watch?v=IbB486FqKGE това не е много по-различно. На мен лично са ми мнпого интересни подобни състезания.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7031 -: март 26, 2020, 13:59:21 »

Не ми отговори тука...  Surprised
Разбрахме,че не е спийдуей,ами друга вариация по темата..за това и мотора лееко се е променил след като са променили настилката и обема на двигателите.. но пак си остава мотор за овална писта!
Разбрахме също че ползваш яко youtube и гугъл транслейт  Smile
ПП Тая каска дето я споменаваш всеки пост,другия път като се видиме ше те снимам с нея,,може да ти дам даже да я подържиш за малко..  Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy

Що ме издаваш сега така бе Smile Smile Smile само малко транслейт щото съм позабравил японския Smile Smile Smile

Много скука с тази карантина.... ако ти беше модуларна каска та щях да я взема Very Happy

https://youtu.be/AbQwdMX0lJU

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4860

Ел. поща
« Отговор #7032 -: март 26, 2020, 19:23:32 »

страшен мотор...да оди У мотоГП и да мачка наред Smile Smile Smile Smile Smile

Гроби,иди припали трансалпа,че не ти се отразява добре карантината Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7033 -: март 26, 2020, 20:28:41 »

страшен мотор...да оди У мотоГП и да мачка наред Smile Smile Smile Smile Smile

Гроби,иди припали трансалпа,че не ти се отразява добре карантината Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Скука бре ....

Събота неделя ако ме пуснат на границата ще покарам Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7034 -: март 27, 2020, 20:52:27 »

https://youtu.be/uXzNHwHXuYc

Sad
Активен
Страници: 1 ... 467 468 [469] 470 471   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМултимедияТема: Най-добрият клип за теб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.959 секунди с 21 запитвания.