Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратМултимедияТема: Най-добрият клип за теб
Страници: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 480   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Най-добрият клип за теб  (Прочетена 1545991 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZ 250
Публикации: 138

« Отговор #6990 -: февруари 04, 2020, 23:10:26 »

Някой интересни модификации от Павлин
Preparing Yamaha XT660Z for my Next Trip - Modifications - Part 5

Брей да му се невиди........как не съм попадал на негови видеа досега.....ще има какво да се гледа през скучните зимни дни....
Принципно...харесвам хора които говорят смело английския .........независимо че вместо брейк калипъ/ар казват
брейк калибър... Very Happy

Ма като оставим тези глупости настрана........много интересни модификации,.... човека си разбира от мотори много.......
освен всичко останало Най- ми хареса определението защо е избрал този мотор.........не защото е най-добър във нещо било то оффроуд
или шосе било то че е най-лек,висок,нисък, бърз или удобен, а защото най добре му отговаря на потребностите и местата където обикновенно ще се кара......... Very Happy 

ПП...........междудругото тези километри на 'часовника" за които говори тва за пробег без ремонт ли говори......не ми се смейте
ама аз със тез шесдневки ........чак не ми се вярва въпреки че човека си го казва де.......... Smile 
« Последна редакция: февруари 04, 2020, 23:21:13 последно от Нешо » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3490

« Отговор #6991 -: февруари 04, 2020, 23:24:38 »

ПП...........междудругото тези километри на 'часовника" за които говори тва за пробег без ремонт ли говори......не ми се смейте
ама аз със тез шесдневки ........чак не ми се вярва въпреки че човека си го казва де.......... Smile 

Склонен съм да вярвам защото тоя мотор е изключително далекобойна машина в неговите ръце. Пътуванията които прави не са шега работа. Не винаги кара неговият мотор но тоя километраж е напълно възможен. Разгледай му и другите видеа. Можеш да му пишеш на български обикновено доста бързо отговаря има какво да се научи от него определено.
Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #6992 -: февруари 04, 2020, 23:32:42 »

Със сигурност ще му разгледам всичките видеа........ Хувабо е, че има в Туба такива българи...
Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #6993 -: февруари 07, 2020, 00:01:24 »

Тва видео не е за тая тема ама не намерих къде да го постна...........Значи така наречените моторизирани банди по света все повече набират популярност най-вече в САЩ и Англия.........до колкото знам доста обири правят в Англия и създават доста работа на полицията там

Ей тука в Англия " завземат една цяла бензиностанция" сипват гориво на воля, взимат каквото им трябва и изчезват

https://www.youtube.com/watch?v=T3UrwTTKKxw

Ей тука  притесняват колега който редовно си снима триповете докато кара във Лондон(мисля) та настигат го пешлемeтата ...и го
удрят .......след което се измъкват в трафика. Много ми е интересна тая ситуация там в Англия с тези моторизирани-гангстерчета
принципно щото на други места а и в България незнам дали бихме им дали изобщо да съществуват и така да притесняват хората....
ще ядат бой до пръсване и като се пръснат пак бой........ Smile

Ето видеото.......Малко мекушав и малко меко подходи колегата със Хускварната никнейма му е RoyalJordanian но какво да се прави
интилигентен си е човека ...и явно не иска неприятности.

https://www.youtube.com/watch?v=hSprQgt1Qg8

« Последна редакция: февруари 07, 2020, 00:41:29 последно от Нешо » Активен
totomoto
totomoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: BUELL
Публикации: 322

Ел. поща
« Отговор #6994 -: февруари 07, 2020, 16:06:39 »

Бахти, не знаех, че има такъв проблем там.

https://www.youtube.com/watch?v=jmAf75kvvTc

Гледайте какво става тука - маскирани боклуци посред бял ден с мачетета и брадви обират магазин за часовници  Sad. Добре, че си пускам пак брада - трябва да изглеждам страшен и лош  Surprised.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5398

Ел. поща
« Отговор #6995 -: февруари 07, 2020, 17:44:39 »

Гледайте какво става тука - маскирани боклуци посред бял ден с мачетета и брадви обират магазин за часовници  Sad. Добре, че си пускам пак брада - трябва да изглеждам страшен и лош  Surprised.
И в същото време вдигнах мотора на задна гума и събрах цялата полиция.Е нема никаква справедливост
Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #6996 -: февруари 07, 2020, 17:54:11 »

Проблема е сериозен......направо си е епидемия там
Крадът се също и много мотори и то посред бял ден.....метода е един и същ, чупя заключването на кормилото и винаги са със друг мотор
със който единия със крака бута откраднатия мотор..... А иначе на тва видео дето си постнал обира е неуспешен, наскоро гледах видео
на бижутерски магазин .....обраха магазина и успяха да избягат....като на кино ...

https://www.youtube.com/watch?v=3mMdChVCOHM
« Последна редакция: февруари 07, 2020, 18:06:35 последно от Нешо » Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2918

« Отговор #6997 -: февруари 08, 2020, 00:02:18 »

И в същото време вдигнах мотора на задна гума и събрах цялата полиция.Е нема никаква справедливост

Сериозно, ли  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #6998 -: февруари 08, 2020, 00:27:20 »

Сериозно, ли  Smile
да

обясниха ми,че го водят като загуба на контрол над  мотора Surprised
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1935

« Отговор #6999 -: февруари 08, 2020, 09:07:09 »

Ако не искаш да го вдигнеш си е загуба на контрол. Като знам пистарката с най-красива рама колко трудно се вдига - прави са. Ако им обясниш, че е нарочно, първия път вероятно те пускат, ама после ще почнат да пишат.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7000 -: февруари 08, 2020, 21:17:19 »

Ако не искаш да го вдигнеш си е загуба на контрол. Като знам пистарката с най-красива рама колко трудно се вдига - прави са. Ако им обясниш, че е нарочно, първия път вероятно те пускат, ама после ще почнат да пишат.
е точно в тоя момент,нямах никакво желание да си говоря с тях Smile Smile Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #7001 -: март 05, 2020, 15:30:10 »

Като овчарско куче е  Smile

Daily Observations 200.1 - Pedestrians
Активен
Serpentine
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 325

Wrong side of heaven and the righteous sideof hell

« Отговор #7002 -: март 05, 2020, 17:33:37 »

Ама как се забързват изведнъж и започват да се лутат  Smile Smile Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #7003 -: март 05, 2020, 19:04:30 »

Йорданеца излиза с мотора - продажбите на гащи в Лондон скачат двойно.  Smile
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 725

Ел. поща
« Отговор #7004 -: март 06, 2020, 09:49:28 »

Баси овцете има там !  Sad Що не им изнесем малко бг-полицейски опит да се глобяват пешеходците . И моят компресор е с един кюнец Рамирец , дето на него пише ,че е забранен за улична употреба , но една такава блейка с телефон и слущалки в ушите ми вдигна хартбиит 120/мин . Идвам насметен , че и на завой онаа пресича без пешеходна по диагонал ,че и с гръб към мен , вече виждах как я качвам на кормилото да я повозя , размина се на косъм . 
Активен
Страници: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 480   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМултимедияТема: Най-добрият клип за теб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.19 секунди с 21 запитвания.