Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратМултимедияТема: Най-добрият клип за теб
Страници: 1 ... 462 463 [464]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Най-добрият клип за теб  (Прочетена 1399528 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4605

Ел. поща
« Отговор #6945 -: декември 01, 2019, 18:34:20 »

Аз предпочитам това:

https://youtu.be/wmJHWXC74dU

Едно прекрасно съчетание на новостите със традицията ... ако може да е мадамата ... Very Happy
бегай с тая хонда.Не видя ли че въртя няма и две минути и влезе в сервиза Smile Smile Smile Smile Smile Smile

нонда реЗил е трябвало да я кръстят Smile Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5873

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #6946 -: декември 01, 2019, 19:16:47 »

Мен гърба ме боли, когато краката ми са опънати напред. Изключение е, ако има облегалка, но не са много такива мотори с облегалка. На моя мотор често съм дори на пръсти на степенките, което си е доста сгънато. Коленете са ми проблемни от 30 години и пак нямам проблем с това.
Голдуинга не мисля, че е неудобен, без да са ти изнесени напред степенките и си е крузър. Валкирията също.

Да ама на Голдуинга седалка е доста по- високо. Все едно седиш във фотьол с ръце на масата. А на този концепт на BMW все едно си клекнал в селски кенеф с дупка и с изпънати напред ръце си се хванал за касата на вратата му Smile Smile Smile
Ти си имаш някакви проблеми с гърба и затова стойка с изнесени напред крака ти е неудобна. Surprised

R1200C беше шокиращ мотор за времето си. За първи път го видях в Ст.Загора тъкмо го бяха снимали във един от Бонд филмите. Чисто нова изложбена бройка. Още бях студент и такива мотори не можеха да се видят по нашите улици. Тогава властваха разни Балканчета, ЧЗта, МЗ и прочее и това направо изглеждаше като извънземен мотор. За съжаление последно време сегмента на класическите круизъри не се радва на особен интерес от големите производители. Явно и търсенето на подобни мотори намалява. Явно пазара се насочва към универсални машини спорт туринг или адвенчър също както SUVтата при колите убиват сегмента на класическите триобемни седани

Преди 20г списание Мото мания беше пуснало статия за R1200C с плакат. Дълги години плакатът вися на стената срещу мен Smile Много интересен мотор. Не е много популярен в България.
Преди време говорихме с Боги за круизъри, чопър и съвременните технологии и модели на моторите. Светът се е насочил към туристическите мотоциклети. Very Happy

бегай с тая хонда.Не видя ли че въртя няма и две минути и влезе в сервиза Smile Smile Smile Smile Smile Smile

нонда реЗил е трябвало да я кръстят Smile Smile Smile Smile

Шууу, да не съм чул лошо за Ребел!!! boxing
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 652

Ел. поща
« Отговор #6947 -: декември 01, 2019, 20:32:25 »

Ами беше пуснал защото Коцето главния редактор и собственика на списанието си беше взел такъв нов . Малко тшеславие . Само ,че след някое време нещо не го караше вече , бях го питал защо така , и смутолеви ,че не бил нещо каквото е очаквал . А Коцето си беше маняк на баярише съпоствим само с Коко .  Very Happy
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3001

« Отговор #6948 -: декември 02, 2019, 02:47:54 »

Откъде и как получаваме гумите си  Sad
Rubber tires — a dirty business | DW Documentary
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3001

« Отговор #6949 -: декември 04, 2019, 00:37:44 »

2002 Ducati 998: The Boomerang
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2450

« Отговор #6950 -: Вчера в 15:55:06 »

Някакви младежи на около 50 говорят за пенсиониране в една от темите. Един клип малко да се стегнат.

Активен
Страници: 1 ... 462 463 [464]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМултимедияТема: Най-добрият клип за теб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.404 секунди с 21 запитвания.