Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: HONDA CBR1100XX Super Blackbird - Фен-клуб
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: HONDA CBR1100XX Super Blackbird - Фен-клуб  (Прочетена 268434 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: XX1100; (TDM 850, ETZ 251)
Публикации: 345

« Отговор #1215 -: август 16, 2017, 15:43:11 »

Перфектно!
Живи здрави там ще се видим.
Резервации за спане предполагам всеки сам си прави? Необходими ли е потвърждаване на участието и още някъде? Че като правим ТДМските сбирки пишем доста неща. Как е при вас?

Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1216 -: септември 01, 2017, 09:34:25 »

Колеги, като изключим поста на Vaser, няма никаква друга информация за среща на Blackbird отбора. Нито тук има нещо конкретно написано нито в групата във Фейбук. И аз по скоро оставам с впечатление, че среща няма да има!?
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3329

« Отговор #1217 -: септември 01, 2017, 14:48:15 »

"Ситуацията/организацията" е доста по-различна от тази,на която си свикнал при ТДМ-ите!

П.П. С този си "пост" се надявам да провокирам нещата към по-благоприятно развитие,а не да се заяждам!
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1218 -: септември 01, 2017, 15:28:22 »

Нямам идея как е тук. Но се надявам да разбера Smile
Иначе ще ми е интересно да видя колегите на живо и да има разгледам машините.
Утре съм го планувал след обяда да съм на Крънското ханче. Пък ще видим!
Активен
motojore
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr1100xx
Публикации: 64

Ел. поща
« Отговор #1219 -: септември 01, 2017, 15:44:47 »

Ще има идвайтееее
Активен
zahariev87
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBF 600N/A
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #1220 -: септември 07, 2017, 11:07:12 »

Здравейте колеги! Smile В момента имам Honda CBF 600 N/A 2010г. ,но от ден на ден все повече се влюбвам и вманиачавам в Blackbird-а ,това е моят мотор просто! Търсенето започва сега от октомври месец,заедно с продаването на "прахосмукачката" CBF Very Happy . Та питането ми е ,имам ли шанс да се вредя за читава птичка 2002-2004-та ,инжекцион до към 5-5800лв? А и понеже си личи колко качествен мотор е по липсата на много обяви в БГ, може ли да ме насочите евентуално към кой външен пазар да гледам (Германия,Италия,UK)? Благодаря предварително и обещавам,че в момента в който се съберем с бъдещата ми любов ще се похваля! Very Happy
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1221 -: септември 11, 2017, 10:10:47 »

Здравей колега,

Поздравления за избора! Но това си го знаеш  Very Happy
Аз се сдобих със споменатият мотор преди година и наблюденията ми са, че тази тема вече се чете от доста малко от собствениците на машината. Успях да се видя за малко с хората от групата по-миналата събота, и наистина темата се е изместила повече във фейсбук страницата.
Моята машина я търсих доста време като разглеждах българския и немския пазар. Накрая харесах един екземпляр от германия. В Пловдив има надежден човек, който докарва коли и мотори по пръчка. В Италия и Англия не съм проверявал как стоят нещата.
Виждам, че точно мерака към "птицата" те е накарала да се регистрираш във форума. Явно си мераклия  Very Happy
Успех с търсенето!
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3329

« Отговор #1222 -: септември 11, 2017, 11:07:10 »

Малоумния "фейсбук" "разказва играта" на много форуми! Кривото е,че той самия не е "платформа" от типа на форумите и това с "групите" прави нещата малко "по-трудни" за потребител,който търси информация за нещо "по-общо"! В крайна сметка "...тече-е-е,всичко тече..."!
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1223 -: септември 11, 2017, 12:40:52 »

Фейсбука разкатава играта на много неща, не само на форумите.
От една страна е по-удобно от друга, в дългосрочен план мисля, че не е. Но по един или друг начин нещата вървят  Very Happy

п.с. Илийка, по телефон или на живо не може да се намерим, ама тук във форума успяваме  Very Happy
Активен
zahariev87
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBF 600N/A
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #1224 -: септември 12, 2017, 15:04:25 »

Наречете ме старомоден,но определено в не един или два аспекта форума е полезен,дори по-полезен от FB. Judas,за Ivomotors ли говориш за човека в Пловдив или някой друг? Честно казано,ако ще е от вън мотора (германия,UK или без значение къде извън БГ) предпочитам да отида и да си направя мега кефа,да си го докарам лично,ще е уникално преживяване или поне да присъствам на товаренето,защото доста хора,които извършват тази услуга не внимават при товаренето на машините! Вече съм започнал търсенето,което ми е ясно ,че няма да е никак лесно и кратко. Също много бих се радвал,макар и без такава "птичка" ако мога и се организират срещи на фенклуба да се присъединя някой път Smile
Активен
Judas_Priest
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #1225 -: септември 12, 2017, 15:37:27 »

Миленков внася мотори "в големи количества" за продажба.
Човека, когото визирам внася по поръчка. И не случайно обърнах внимание, че е опитен, и внимателен при транспорта. Виждал съм мотори вързани през сполери, калници и т.н. Докато той отделя време и внимание да ги върже на правилните места, които хем са здрави, хем не надират боята.
Срещите до колкото разбрах се правят веднъж годишно. Като наближи следващата ще се разбере и мисля, че и другите ще са на мнение, че си добре дошъл макар към момента само да обмисляш покупката, все пак информация на живо е по-добре от колкото индиректно през форума.  Very Happy
Активен
Porter
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 XX Blackbird; TDM 850 4TX
Публикации: 6

Ел. поща
« Отговор #1226 -: октомври 18, 2017, 12:15:02 »

Привет, на някой да му се намира яйце и дясно огледало за FI, или да помогне със съвет къде да потърся?

Прегледах в и ибей, китайците предлагат яйца, но ми се искаше първо да потърся оригинално...
Има ли разлика между карбуратора и инжекционната версия? Знам, че въздуховодите са различни, но самото яйце...?

Благодаря предварително
Активен
Azumi
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Хонда Х11
Публикации: 7

Ел. поща
« Отговор #1227 -: януари 10, 2018, 16:59:41 »

Здравейте групата,
 бих искал малко да раздвижа темата.

Наскоро се оборудвах с един Блекбърд Very Happy
  Няма да задавам глупавите стандартни въпроси понеже имам и X11 и повечето неща относно обслужването са ми ясни.

Между другото съм се научил да добавям HISS ключове, имам и заготовки, та ако някой иска ключ да даде знак.

Поздрави:
  Наско
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 633

V-я си FR-а

« Отговор #1228 -: януари 11, 2018, 07:28:54 »

Хайде и тук да ти честитя страхотната придобивка, Наско, ама тази тема и темата за VFR- ите, са си в постоянен застой, тъй като колегите нямат време да пишат от каране на своите свръхздрави машини  Smile Smile Smile Така че, остава вариантът като се срещаме из пътищата на България- там е нашият форум  Smile
Активен
Jinbo-bimbo
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: X-11,......,.......,....,....,....
Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #1229 -: април 20, 2018, 07:29:41 »

Ех, Радо нй сетне в една група с теб!
Е малко съм оголен, но духът е същия!

Активен
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: HONDA CBR1100XX Super Blackbird - Фен-клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.046 секунди с 21 запитвания.