Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Национална мото-среща Разград 2007-СНИМКИ
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Национална мото-среща Разград 2007-СНИМКИ  (Прочетена 12814 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ganjaman
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 2007 Yamaha FZ1 1000, 2003 Suzuki DRZ-400
Публикации: 863

« Отговор #15 -: юли 23, 2007, 16:16:40 »

Е тоя ма уби. Предполагам педалите са аварийни - ако свърши бензина някъде по път, или пък ако затъне в някоя кал - включва "блокажа" и пердаши...  Smile
Активен
miro_racing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 919RR ,CZ350
Публикации: 202

Ел. поща
« Отговор #16 -: юли 23, 2007, 16:23:17 »

ей забравих да ви кажа,че имам някой други клип точно когато избираха най добра самоделка  Mad
Активен
virusa
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ETZ MZ 251
Публикации: 187

337912876
Ел. поща
« Отговор #17 -: юли 23, 2007, 21:08:33 »

Е тоя ма уби. Предполагам педалите са аварийни - ако свърши бензина някъде по път, или пък ако затъне в някоя кал - включва "блокажа" и пердаши...  Smile

тоя ненормалник е от моя град да се похваля  Smile Smile Smile - Търговище, ако не друго поне с простия сме пълни, ама евала че грабна готиното яке  Very Happy
Активен
an_n
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Ymaha FZ8, 2011
Публикации: 349

« Отговор #18 -: юли 23, 2007, 21:46:00 »

an_n  тебе те видях там ти спечели 10литра бензин май беше с една ямаха вираго мисля  Very Happy  то ако беше тей и аз щях да дам някой лев на Деси за момичетата  Very Happy  Very Happy

Ха ха ха.... Такава зделка не се изтърва.... Който превари, той завари! Smile)))

Най-тържественно искам да благодаря на организаторите за страхотния купон който направиха! За пореден път доказахте, че сте достойни за уважение!
Активен
BatNuco
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

16083294
« Отговор #19 -: юли 24, 2007, 07:46:07 »

Благодарим ви за добрите отзиви и се надяваме наистина да сте си изкарали добре въпреки големите жеги  Very Happy
И дано до година се видим пак!
Активен
miro_racing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 919RR ,CZ350
Публикации: 202

Ел. поща
« Отговор #20 -: юли 24, 2007, 18:28:09 »

Искам за Търново за събора тъй като разбрах че ще е на Света Гора искам и за мен 10 л бензин  Smile Пожелавам ви на теб и на "Мк Боляри" да организирате един хубав събор
    Very Happy  Very Happy
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #21 -: юли 25, 2007, 10:44:49 »

Е , че ти съмняваш ли се изобщо че събора във Търново няма да е як  Very Happy да не си се претоплил в жегите момче  Very Happy Very Happy Very Happy В Търново купона винаги е як - болярите знаят как да го правят  Mad Mad Mad Mad
Активен
BatNuco
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

16083294
« Отговор #22 -: юли 25, 2007, 12:40:47 »

ЕТО И КЛИП НА ДВЕТЕ МОМИЧЕТА, КОИТО ВЪРТЯХА ОГЪН  apl

Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #23 -: юли 27, 2007, 15:26:52 »

Местенцето беше приятно. Аз лично си изкарах добре с хубава компания. Събора не беше голям, но беше добре организиран. Аз бях там за петък вечер и си тръгнах в събота късния следобед точно преди да се напълни с всякакви екземпляри. Запазих добри впечетления от мероприятието и си спестих обичайните изтъпявки в съботните вечери.  Very Happy Единственото неприятно нещо беше от страна на РЕДБУЛ, които не спряха да надуват мазна чалга от тъпото си мини и за капак застреляха една от нашите палатки с фойерверк в резултат на което я запалиха. Добре, че я угасихме. Няма извинявай няма пърдон. За РЕДБУЛ мога да кажа само едно: БАСИ СПОНСОРИТЕ!!! За изтъпявката на тъпите редбули организаторите разбира се нямат вина. Простака си е простка където и да отиде. Или перифразирано: Редбула си е редбул.  Surprised На организаторите БРАВО. Справиха се чудесно. Аз съм доволен и другата година живот и здраве може пак да дойда.
« Последна редакция: юли 27, 2007, 15:40:23 последно от ЧЕФО » Активен
bozart
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919
Публикации: 250

264552431
« Отговор #24 -: юли 27, 2007, 15:47:23 »

палатката ви я запалиха от една шатра на 20-30 метра, като стреляха по РедБул-а  Smile
Активен
TALIBAN 1
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 352

UpOnOne™ [ВАРНА]

« Отговор #25 -: юли 27, 2007, 17:43:16 »

точно така.стреляха по нас, а улучиха вас. иначе много готино беше.
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #26 -: юли 27, 2007, 19:27:57 »

палатката ви я запалиха от една шатра на 20-30 метра, като стреляха по РедБул-а  Smile
Така ли? Ние видяхме, че ракетата идва от редбула и останахме с впечетлението, че те я пуснаха, а то каква била работата. Попаднали сме значи под "приятелски огън" Някой е стрелял по чалгрите ама улучил нас. Абе и аз ги мразя чалгарите, но все пак не бих стрелял по тях. Може някой сериозно да пострада. Както и да е. Хубавото е, че единствените щети са една палатка за 50-тина лева и никой не пострада. Това разбира се не успокоява много собственика на палатката, но..... Surprised   На редбулите им се извинявам, за несправедливото обвинение в палеж, но си остава критиката за чалгата. Селска проява си беше от тяхна страна.
Бе майната им... Събора си беше хубав въпреки тях. Когато има хубави спомени лошото избледнява. Very Happy
Още повече от там си купих така търсената от мен чанта за резервоар. Точно такава каквато исках. Купих си и 2 фланелки за спомен и ще си ги нося с кеф.
« Последна редакция: юли 27, 2007, 19:31:37 последно от ЧЕФО » Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Национална мото-среща Разград 2007-СНИМКИ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 21 запитвания.