Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мото среща с идеята на "ЕС" Хотница14 -15 снимки и видео
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мото среща с идеята на "ЕС" Хотница14 -15 снимки и видео  (Прочетена 14639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #15 -: юли 17, 2007, 06:57:38 »

Стараем се Very Happy
Само не разбрах,какво държи този индивид с очилата в дясната си ръка Smile Smile Smile

Брех мама му стара,снимал си само Петкан!Ами къде забрави "Майката на манастира" , а??? Smile
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 317

не ме питайте аз не разбирам ! моля ви!

Ел. поща
« Отговор #16 -: юли 17, 2007, 10:39:57 »

Мандос  много добри снимчици браво на фотографа  Mad
Активен
HOLY_MARTYR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR 750 K1, Suzuki GSXR 750 SRAD, Suzuki GSXR 1300 Hayabusa, Suzuki GSXF 750 Katana, Suzuki RAN 50
Публикации: 1226

« Отговор #17 -: юли 17, 2007, 11:30:19 »

И клипа и снимките са страхотни! Поздравления за това, че умеете перфектно да се забавлявате!  Very Happy Very Happy
Активен
Mandos
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Публикации: 1092

С умните- умен, с глупавите- глупав

Ел. поща
« Отговор #18 -: юли 17, 2007, 14:36:48 »

Мерси Мерси  Very Happy
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #19 -: юли 17, 2007, 15:15:51 »

Мама му стара, не мога да отворя видеото и това е ...  wall Още повече ме е яд, като слушам отзивите за него.

Ма не вярвам Рънъра да е направил кой - знае какво, като имам предвид какъв материал сме му дали ... Very Happy
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: юли 17, 2007, 15:42:04 »

Мама му стара, не мога да отворя видеото и това е ...  wall Още повече ме е яд, като слушам отзивите за него.

Ма не вярвам Рънъра да е направил кой - знае какво, като имам предвид какъв материал сме му дали ... Very Happy
мога да помогна ако желаеш  Very Happy
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #21 -: юли 17, 2007, 15:45:44 »

Да бе, да - особено като видях какво написа Серго за компа си след като си го пипал ... Не, благодаря  Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: юли 17, 2007, 15:56:33 »

Да бе, да - особено като видях какво написа Серго за компа си след като си го пипал ... Не, благодаря  Smile Very Happy Very Happy Very Happy

да видим какво ще напише в понеделник  Smile
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #23 -: юли 17, 2007, 16:18:35 »

Аз гледах клипчето! Филчето е страоотно!!!!
Хакера ми помогна от разтояние(еба си и хакера верно).....
А в петъка като дойде обеща да ми направи компа самолет(сега набавя нужните материали).... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Та наистина ще видим какво ще напиша в понеделника..... Smile Smile Smile
Активен
dosadnicata_bg1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 564

е досадна съм ама ме търпят :)

Ел. поща
« Отговор #24 -: юли 17, 2007, 16:56:13 »

apl apl :*apl*:СТРАХОТНО сте си изкарали - не че някога съм се съмнявала че можете по скучния начин  Very Happy Mad Mad Mad ДОСКОРООООСТ     П.С и Шпекчо да не забравиш какво си ми обещал за Крушунаааааа Smile Smile Smile
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #25 -: юли 17, 2007, 17:27:04 »

apl apl :*apl*:СТРАХОТНО сте си изкарали - не че някога съм се съмнявала че можете по скучния начин  Very Happy Mad Mad Mad ДОСКОРООООСТ     П.С и Шпекчо да не забравиш какво си ми обещал за Крушунаааааа Smile Smile Smile
много много на Шпекчо не вярвай, уж щеше да идва а пак не дойде. Не съм сигурен даже, че на крошуна ще е на лице  Laughing
Активен
hakera
Haker's Studio
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: юли 17, 2007, 17:43:07 »

Спецялен подарък за всички които не могат да отворят клипчето, да маркират всички отметки при инсталцията на тoзи фаил. Ако случайно имате по стара версия ще ви попита автоматично дали желаете да Премахнета / UNINSTALL... Deinstall/ предишната версия  потвърждавате, след което компютъра ви ще посика да се рестартира , после като зареди всичко пуснете фаила отново  Smile успех! Mad

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/multimedia/video/k-lite_codec_pack/klcodec325f.exe
« Последна редакция: юли 17, 2007, 20:13:25 последно от hakera » Активен
Runner
Тимофил
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 652

Arai Viper GT Sinister

« Отговор #27 -: юли 17, 2007, 19:07:03 »

Мдааа,постарал съм се явно,щом има добри отзиви.Казах че нема да ходя никъде тази седмица,ама май ще му ... мамата и ще си фана чукалата да отида с Тони до Мийковци Very Happy
Търновци са добре дошли естествено.Има още три(3) дни до тогава,но нищо не се знае.

Пп.Приемам всякакъв вид дискове с музика(но не всякаква)защото нямам никаква с Хард рок.Разберете бре хора,няма с какво да озвучавам клиповете.
Активен
Valyo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Tiger 955i
Публикации: 295

151166611 Valentin
WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: юли 17, 2007, 21:56:07 »

Ами изсвири си нещо бе!:-)Мърфи поздравления за клипа!И не забравяй,че майката на манастира не само спи!Понякога и боб вари!За мене ,тя е богинята на бобочорбаваренето!Аз съм в петък на Разград,обещал съм!
Активен
miro_racing
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 919RR ,CZ350
Публикации: 202

Ел. поща
« Отговор #29 -: юли 17, 2007, 22:38:40 »

Със удоволствие бих дошъл, но искам да отида на Разград иначе бих дошъл със малко музика  Very Happy  Very Happy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2007 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мото среща с идеята на "ЕС" Хотница14 -15 снимки и видео

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.176 секунди с 21 запитвания.