Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoto GamesТема: Super Bikes Riding Challenge
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Super Bikes Riding Challenge  (Прочетена 56490 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
andrian^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R6 '07 ;Yamaha R1 '05 ;Honda CBR 929 RR Fireblade ;Suzuki GSX-R 600 SRAD '00
Публикации: 795

« -: септември 25, 2006, 17:21:16 »

Link:http://т о р е н т с.data.bg/details.php?id=50548&hit=1

## Производител : Milestone Studios

## Сайт на производителя : http://www.milestoneinteractive.com

## Снимки от играта : http://www.gamespot.com/pc/driving/superbikesridingchallenge/screenindex.html?sid=6157151

Играта е много добра има всички мотори Kawazaki ZX-6R,ZX-10R Yamaha YZF R6,YZF R1,FZR... Ducati 999... Suzuki GSX-R 1000 K5 Suzuki GSX-R 750 ... и много други пробвайте ще видите че е много добра  Mad apl rulez2 tang
« Последна редакция: септември 25, 2006, 17:45:25 последно от andrian^^ » Активен
Lancer4o
:)
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia Leonardo 300, Yamaha T-max 500
Публикации: 1211

« Отговор #1 -: септември 25, 2006, 17:55:38 »

Дръпнах я някъде преди седмица. Наистина много добра игра нямам думи просто графика 6 звук 6 геймплей 6. За сега съм превътял "трофей"-ите всичко със злато разбирасе Cool и съм някъде на може би половината "кариера" Very Happy. Наистина много е добра играта който има рег. в дата.бг да я дърпа. Mad
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 4572

Ел. поща
« Отговор #2 -: септември 25, 2006, 19:51:47 »

Абе вие луди ли сте? Тъпа, тъпа, тъпа...игрЪ! Единствено моторите изглеждат добре и от там нататък БОКЛУК. Скапано управление. Много нереално е да взимаш завой с натиснати спирачки. То само така може да се взимат завоите в тази игра. Пилота се накланя много смешно и рязко с едно натискане на бутона от клавиатурата. Все едно го докосваш с електрошокова палка - така се движи. Единствено задната гума и стопитата са по-добре от МОТО ГП2. А как се напъва докато отлепи мотора не е истина! Смех! Кефи ме как се вижда таблото докато караш на задна и не виждаш пътя. Красиви са и стопитата...Звука не е на ниво, графиката също...не става, така я виждам аз тази игрица. Викам си айде сега още една игра на тоя комп, нека има, а то...Мото ГП2 си остава най-добрата за мен.
(itw-sbrc - така ли ви се казва файла от инсталацията? Да не съм интсталирал друга игра че толкова я хвалите?)
Активен
Lancer4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: септември 25, 2006, 20:04:51 »

Тва за управлените мойе да се оправи. Попринцип играта е за "геймъри" а не за запалени мотористи. Или поне аз така си го обяснявам. Surprised Та за управлението повецхето геймъри цъкат с джойстици и тея джойстици имат едни ръчки и така можеш по реално да завиеш. Тъй като аз имам волан пробвах ама само се сещате, че е мега куцо. Мен ако питате просто ми беше интересно да откия всички мотори всички екипи, каски, ръкавици, якета, ботуши, протектори  и там другите ако са остали осще. Very Happy Абе на мене играта ми харесва.

П.С. За графиката зависи също и с каква виедо карта си. Защото повечето съвременни карти имат спец. ефекти за игрите ама маи вече се пренасяме във съвсем друга тема така, че който иска да си я тегли Very Happy
Активен
IzrodGaden
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3236

От цебеерите, най ма кефи нинджата

74305798
« Отговор #4 -: септември 25, 2006, 20:07:01 »

Абе вие луди ли сте? Тъпа, тъпа, тъпа...игрЪ! Единствено моторите изглеждат добре и от там нататък БОКЛУК. Скапано управление. Много нереално е да взимаш завой с натиснати спирачки. То само така може да се взимат завоите в тази игра. Пилота се накланя много смешно и рязко с едно натискане на бутона от клавиатурата. Все едно го докосваш с електрошокова палка - така се движи. Единствено задната гума и стопитата са по-добре от МОТО ГП2. А как се напъва докато отлепи мотора не е истина! Смех! Кефи ме как се вижда таблото докато караш на задна и не виждаш пътя. Красиви са и стопитата...Звука не е на ниво, графиката също...не става, така я виждам аз тази игрица. Викам си айде сега още една игра на тоя комп, нека има, а то...Мото ГП2 си остава най-добрата за мен.
(itw-sbrc - така ли ви се казва файла от инсталацията? Да не съм интсталирал друга игра че толкова я хвалите?)
Нaпълно съм съгласен с теб, но за деца които ас гледали филми като Ускорение и Байккър бойз става
Активен
kiriaka
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 900 Classic 2013
Публикации: 642

301467308
Ел. поща
« Отговор #5 -: септември 26, 2006, 09:12:46 »

Адски тъпа игра според мен играх я 2 часа и направо се отвратих-аркадно управление,не толкова добра графика,абе под всякаква критика според мен-не може да се сравнява с МОТОГП серията  Very Happy
Активен
BURANAGA R1
CorelDRAW MASTER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: R1 2010
Публикации: 1785

Да на будизма, агресията и миш-маша...

Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 26, 2006, 09:33:30 »

Тъкмо мислех да я тегля и аз...обаче вие ме разколебахте. Май ще си останем с GP2
Активен
novaka16
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Скоро турър...
Публикации: 586

Ел. поща
« Отговор #7 -: септември 26, 2006, 09:52:05 »

играта не е лоша  Very Happy само в завойте е малко гадно  Smile
я каете как да си отключа мотори  Smile , че са само хондааа  Sad
Активен
Lancer4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: септември 26, 2006, 12:42:01 »

Трябва да играеш на trophy там се отклиучват най-лесно поне за мен де  Smile
Пък на мото гп 2 Роси няма равен Very Happy
Активен
PrEsS
R1
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: кармазъ
Публикации: 253

Съединителят прави силата!!!

« Отговор #9 -: септември 26, 2006, 15:34:46 »

Вие ме отказахте да я дърпам затова оставам верен Moto GP2,MotoGP3 Very Happy
Активен
TRENTi
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 135

« Отговор #10 -: септември 28, 2006, 09:58:56 »

Ако се вземат моторетките от тази и се сложат в MotoGP-то ще стане супер,относно управлението е под всякаква критика...
Активен
johnny
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 197

« Отговор #11 -: октомври 01, 2006, 12:22:34 »

Колкото до управлението ... ами изключете си тракшън контрола и още един куп улесняващи карането неща. Играта поне за мен е с много реална физика ... я кажете колко други игри сте играли при които се получава резонанс или пък highside или пък просто си карате на кантар и си балансирате със задната спирачка ...  Very Happy мото гп-тата в това отношение ряпа да ядат

Пилота се накланя много смешно и рязко с едно натискане на бутона от клавиатурата.

Ами представи си следната ситуация - караш си мотора и изведнъж навиваш масура до край или пък предната спирачка рязко до дупка ... ето това се получава с клавиатурата - положенията на бутона са две - натиснат или не. Пример - мотора излиза на тревата - натискаш спирачката на клавиатурата и бум директно lowside,  докато с джойстик дърпаш съвсем плавно и си спира. Естествено и с джойстик може да постигне същия ефект като с клавиатурата ;)
Именно това се получава и при завиването [и при спирането и подаването на газ и т.н.] - с клавиатурата просто няма междинно положение или си максимално наклонен или си прав Smile ...

Поиграй с някакав контролер и тогава ще видим ... Smile

п.с.

real R1 vs in game R1 (Donington)
http://www.motorcyclenews.com/nav?page=motorcyclenews.articles.articleCategory.article&resourceId=5555411&articleCategory=NEWS_PRODUCT-NEWS
Активен
SabraX
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 929RR
Публикации: 59

« Отговор #12 -: октомври 01, 2006, 13:06:51 »

Не стаа играта
Активен
Andy
Cafe Racer
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Gilera 125 CX
Публикации: 1456

Memento Mori!

WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: октомври 02, 2006, 13:51:51 »

Филмчето със сравнение на реален Р1 и от игра е много яко! Вижда се къде куцат игрите.

Щях да пиша коментар за новите игри, но се отказах и вместо това можете да погледнете мнението ми в новия брой на вестник "Компютри" - Ducati World Championship vs. Super Bikes Riding Challenge.
Активен
KamikadzeClub
Ограничен достъп
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Kamikadze Club Trabaduri PLEVEN

« Отговор #14 -: октомври 10, 2006, 09:15:32 »

е деба много ме е яд Sad искам да я вида тая игра да вида как са играе за кво става въпрос ама видео картата ми е много слаба щото е вградена и не може да ми тръгне деба Sad((((((
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoto GamesТема: Super Bikes Riding Challenge

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.351 секунди с 20 запитвания.