Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: За и против президентска република
Анкета
Въпрос: Президентска република
За - 2 (33.3%)
Против - 4 (66.7%)
Общ брой гласове: 6

Страници: [1] 2 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За и против президентска република  (Прочетена 849 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4713

« -: януари 24, 2023, 17:58:03 »

Абе дават го тия дни да вали сняг та айде още една зимна спам тема.

Като знам колко глупав и наивен е българският народ току виж сме осъмнали с чалгар за последна инстанция в държавата.

“Има такъв народ” стартира подписка за национално допитване
От партията допускат, че гласуването може да се проведе заедно с местните избори

https://trud.bg/президент-да-командва-искат-хората-на-слави/
« Последна редакция: януари 24, 2023, 18:14:30 последно от Oggie » Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki XF650 Freewind
Публикации: 145

Ел. поща
« Отговор #1 -: януари 24, 2023, 18:15:11 »

От мен - против! Първо се оказа, че той не иска президентска република, а полупрезидентка такава. Второ не ми допадат крайнодесните му възгледи. Трето - в три парламента можеше да покаже, че има топки, но уви. Абе, не ми допада идеята човек с нарцистично личностово разстройство да дърпа юздите. Аз лично не видях добро умение за изпълнение на политики. Да си седи в 7/8 и да си кротува
« Последна редакция: януари 24, 2023, 18:17:01 последно от Крумски » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4713

« Отговор #2 -: януари 24, 2023, 18:33:27 »

На чалгара всичките му работи са такива - ялови, безгръбначни с възможност за обръщане на палачинката според победителя в наддаването. Проблема е че тия мръсни търгашки ръчички искат да пишат в основният закон в държавата. Силно се надявам българите за проявят здрав разум и да не се хванат отново на тая празна кукичка.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 7560

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #3 -: януари 24, 2023, 19:31:07 »

Второ не ми допадат крайнодесните му възгледи.

Кой бил с крайно десни възгледи??? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Човекът който е виновен за опростачването и чалгазирането на България?
Човекът който е виновен за чалга мисленето на всичките младежи от '90 та до сега?
Чалга мисленето ( ако изобщо може да се нарече мислене) е проводник на чужди нам идеи и нрави. Най- вече турски.
От чалгаджии и либерали България копае дъното!!!
Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: януари 24, 2023, 19:44:10 »

Кой бил с крайно десни възгледи??? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Човекът който е виновен за опростачването и чалгазирането на България?
Човекът който е виновен за чалга мисленето на всичките младежи от '90 та до сега?
Чалга мисленето ( ако изобщо може да се нарече мислене) е проводник на чужди нам идеи и нрави. Най- вече турски.
От чалгаджии и либерали България копае дъното!!!

Добре де, не се плюнчи така рЕзко, Тонка! Крайнодясна им беше политиката и това не отрича казаното от теб. ИТН продължава да генерализира, дисквалифицира, унижава и асимилира хората в РСМ! Тази идея не е особено различна!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: януари 24, 2023, 20:31:28 »

Добре де, не се плюнчи така рЕзко, Тонка! Крайнодясна им беше политиката и това не отрича казаното от теб. ИТН продължава да генерализира, дисквалифицира, унижава и асимилира хората в РСМ! Тази идея не е особено различна!

Нямам думи колко си заблуден wall
Ще ти го кажа така в историята на България след '89г в парламента не е имало националистическа партия!
Имаше през 2005г една формация в коалиция Атака, която като разбра на къде върви Волен Сидеров напусна коалицията и парламента.
Което им прави чест!
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 5454

« Отговор #6 -: януари 24, 2023, 20:37:04 »

... Абе, не ми допада идеята човек с нарцистично личностово разстройство да дърпа юздите...

Не, че го харесвам, ама тук става въпрос за президентска република по принцип. Не съм чувал, че Славчо иска да става президент в президентска република. Парламентарната република у нас отдавна е лишена от смисъл. В НС от 20+ години се въртят едни и същи персони, които са обърнали парламентаризма в професия и срещу тлъсти комисионни приемат едни закони в угода на малък кръг олигарси.
Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7 -: януари 25, 2023, 08:11:43 »

Не, че го харесвам, ама тук става въпрос за президентска република по принцип. Не съм чувал, че Славчо иска да става президент в президентска република. Парламентарната република у нас отдавна е лишена от смисъл. В НС от 20+ години се въртят едни и същи персони, които са обърнали парламентаризма в професия и срещу тлъсти комисионни приемат едни закони в угода на малък кръг олигарси.

Да, Славчо не иска да става президент, но не искам той да има отношение по никакви политики. Вчера гледах Сиромахов в подкаста на Карбовски. Ако искате го вижте и вие! Особено ми допадна края на разговора, защото каза така: не сгрешихме, че се махнахме от БТВ! Сгрешихме със създаването на ИТН. Както се казва - всяка жаба да си знае гьола!
« Последна редакция: януари 25, 2023, 08:13:36 последно от Крумски » Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: януари 25, 2023, 08:12:52 »

Нямам думи колко си заблуден wall
Ще ти го кажа така в историята на България след '89г в парламента не е имало националистическа партия!
Имаше през 2005г една формация в коалиция Атака, която като разбра на къде върви Волен Сидеров напусна коалицията и парламента.
Което им прави чест!

За кое съм заблуден? Знам какво е лява или дясна политика. Крайното също се откроява, а като психолог мога да хвана и психични разстройства Smile
« Последна редакция: януари 25, 2023, 08:14:40 последно от Крумски » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #9 -: януари 25, 2023, 17:14:34 »

За кое съм заблуден? Знам какво е лява или дясна политика. Крайното също се откроява, а като психолог мога да хвана и психични разстройства Smile

Така ли? Каква е политиката на партия Атака?
Волен Сидеров националист ли е?
А има ли психическо разстройство?

А ти след като явно си либерал, би трябвало да си към крайно левите, нали?

Много ми е интересно и важно какво ще ми отговориш, готвя ти информативна изненада  Very Happy
Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #10 -: януари 25, 2023, 19:38:47 »

Така ли? Каква е политиката на партия Атака?
Волен Сидеров националист ли е?
А има ли психическо разстройство?

А ти след като явно си либерал, би трябвало да си към крайно левите, нали?

Много ми е интересно и важно какво ще ми отговориш, готвя ти информативна изненада  Very Happy

Атака е крайнодясна партия на 100%
Волен Сидеров е с личностово разстройство! И по-точно емоционално нестабилно личностово разстройство. В допир с т.нар. Бордърлайн. На моменти може да прескчи и в психотичното. Не е луд, но не е добра компания, нито е добър брачен партньор, още повече лидер. Леле какво лашкане имаше в парламента...
Запознай се какво значи лява и какво дясна политика.
Аз съм дясноцентрист Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #11 -: януари 25, 2023, 20:17:33 »

Атака е крайнодясна партия на 100%
Волен Сидеров е с личностово разстройство! И по-точно емоционално нестабилно личностово разстройство. В допир с т.нар. Бордърлайн. На моменти може да прескчи и в психотичното. Не е луд, но не е добра компания, нито е добър брачен партньор, още повече лидер. Леле какво лашкане имаше в парламента...
Запознай се какво значи лява и какво дясна политика.
Аз съм дясноцентрист Smile

Smile Smile Smile
Единствено съм съгласен с диагнозата на Волен Very Happy
Сега се поинтересувай преди да се изпише националист къде работеше и какво правеше?

Партия Атака ако е крайнодясна партия защо е проруска?
Ще ти кажа кои са крайнодесни партии и организации в България.
 Това са:

Български национален съюз. Съкратено се води БНС "Еделвайс"

Български национален съюз „Нова демокрация“ БНС – НД

Поинтересувай се, тези партии подкрепят Украйна и Зеленски.
Ти също.
Ще рече, че ти си крайнодесен....? Smile
Просто искам да ти кажа, че нищо не е само черно или бяло. Има и много,много сиво Very Happy

Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #12 -: януари 25, 2023, 20:31:17 »

Smile Smile Smile
Единствено съм съгласен с диагнозата на Волен Very Happy
Сега се поинтересувай преди да се изпише националист къде работеше и какво правеше?

Партия Атака ако е крайнодясна партия защо е проруска?
Ще ти кажа кои са крайнодесни партии и организации в България.
 Това са:

Български национален съюз. Съкратено се води БНС "Еделвайс"

Български национален съюз „Нова демокрация“ БНС – НД

Поинтересувай се, тези партии подкрепят Украйна и Зеленски.
Ти също.
Ще рече, че ти си крайнодесен....? Smile
Просто искам да ти кажа, че нищо не е само черно или бяло. Има и много,много сиво Very Happy

Говориш небивалици

https://library.fes.de/pdf-files/bueros/sofia/09691.pdf
 А предпоследното дето си написал... ноу комент. Аз съм всичко друго, но не и екстремист
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #13 -: януари 25, 2023, 20:43:48 »

Говориш небивалици

https://library.fes.de/pdf-files/bueros/sofia/09691.pdf
 А предпоследното дето си написал... ноу комент. Аз съм всичко друго, но не и екстремист

Кое са небивалици батьовата?

Ко е туй дето си качил? Не ми се пълни паметта с излишни файлове

П.П. Ти нещо свързваш националистите с екстремисти ли?
« Последна редакция: януари 25, 2023, 20:45:28 последно от Grobarq » Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #14 -: януари 25, 2023, 20:51:35 »

Кое са небивалици батьовата?

Ко е туй дето си качил? Не ми се пълни паметта с излишни файлове
Чети, чети!
Доста небивалици бълваш!
    Първо - съмнения с ироничен привкус за това, че обявявам Атака за крайнодясна, защото е проруска! Прочети файла и разбери какво значи крайнодясно, виж анализа за партията и тогава пак пиши, ако искаш де Very Happy
    Второ - правиш необоснована аналогия между позицията на тези партии с моята.
    Трето - Волен е такъв - не защото партия Атака изисква това, а защото точно той е най-подходящ тогава за лице на тази политика. Не е избран случайно! Това личностово разстройство е НЕЛЕЧИМО! Така, да попитам пак - изказа ли небивалици?
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: За и против президентска република

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.281 секунди с 23 запитвания.