Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Супертенере VS DR 750 BIG
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Супертенере VS DR 750 BIG  (Прочетена 3419 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1415

R1200GSA; XVS650; Jawa 50; AWO 425 '52

WWW Ел. поща
« Отговор #45 -: ноември 15, 2022, 08:12:11 »

Smile Smile Smile

П.П.
Каква марка е Surprised

Tой е написал:

Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 2466

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #46 -: ноември 15, 2022, 08:22:45 »

И тая драма приключи Smile

Чудене-маене и така и ненамирах нещо дето да става в нормален бюджет.Накрая установих,че всички тея критерии ги покрива и препокрива един джип.

... И си взех джип

Абсолютно правилно си постъпил. Щеше да се пребиеш, или потрошиш с тия офроуд мотори. А ако чак толкова искаш да те духа вятъра и да нямаш покрив над главата си, до като караш из горите обърни внимание на селскостопанската техника наречена АТВ.  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 7088

Ел. поща
« Отговор #47 -: ноември 15, 2022, 14:54:17 »

Не е моето АТВтата.По-скоро бих си купил истински трактор...то и това беше един от вариантите.А и след КТМа,не ми се карат някакви стругове из гората и още по-малко по асфалта.Та сега мога с 5 човека спокойно да си обикалям или сам да си летя с КТМа без да мисля за глупости.Според мен това беше правилното решение.

Взех си и скутера,та и за шосето за двама съм си ок,та мога спокойно да махна степенките...задните де Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 5312

« Отговор #48 -: ноември 15, 2022, 21:42:09 »

Tой е написал:

Е, Джип са станали събирателно име за автомобили с повишена проходимост. Пък и той го е написал с малка буква два пъти, като съществително. Затова попитах.
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: три
Публикации: 1391

No cop, no problem.

« Отговор #49 -: ноември 16, 2022, 18:08:51 »

Нищо лично, ама по-добрия Jeep е Toyota.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #50 -: ноември 17, 2022, 07:17:55 »

Чероки си купих,защото ми харесва на форма.Не е прекалено малък кат витара,да не мога да се събера в него,мога спокойно да возя 5 човека,има блокажи и бавни,доста проходим е и не е прекалено голям,та да затъва в снега и да се свлича заради тежеста си.

Ама най-вече щото ме кефи като го погледна

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 5312

« Отговор #51 -: ноември 17, 2022, 14:15:44 »

Карай, бе. Пари се изкарват. Важното е ние да сме здрави Very Happy
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fаn forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Multistrada 1000S DS 05'
Публикации: 4053

... a newborn Ducati fan!

« Отговор #52 -: ноември 17, 2022, 19:41:26 »

Като го покараш малко и добиеш реални впечатления, драсни едно ЛС. Бензин или дизел взе и коя година?
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #53 -: ноември 28, 2022, 08:08:39 »

Като го покараш малко и добиеш реални впечатления, драсни едно ЛС. Бензин или дизел взе и коя година?
Дизел 2,8 си взех.Казаха ми тоя да си търся и за това тоя си взех.Това нещо си е бая сериозен джип за извън пътя.Без никакви доработки,само с нови зимни гуми и минавам по трасетата дет си ходят тия с наточените джипки,ама аз и по асфалта си тъна в лукс,а тия седят на вибратори Smile Smile Smile Smile Smile

Малко е странен за ползване,доста по спартански е от това на което съм свикнал,но дори не се налага да му включвам блокажи и бавни.

Обясни ми за какво искаш да го ползваш и ще ти кажа как е.
Аз си му правя "оптичен тунинг" на моя и мисля само лебедка за силов,но лебедката не мога да намеря кой да ми я монтира.

Като го завърша,ще кача и снимки разбира се,но сега е на средата,получава се,но още не е довършен
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Супертенере VS DR 750 BIG

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 21 запитвания.