Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: А Категория подаване на документи към КАТ
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: А Категория подаване на документи към КАТ  (Прочетена 898 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4064

« Отговор #15 -: ноември 19, 2021, 18:46:06 »

Ми щото тези медицински удостоверения са им в повече. За категориите под "С" джипито даже не те преглежда на практика. От "С" нагоре прегледите са си истински. Или бяха такива където и да съм ходил за моите удостоверения.

П.П.
Колегата може и да няма възможност да допише кат. "А", ако бланката е от компа на джипито и другите категории излизат разпечатани на принтера. Ще си личи поправката.
Активен
bekkerzftw
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600RR
Публикации: 14

Ел. поща
« Отговор #16 -: ноември 19, 2021, 19:50:58 »

Бланката е ръчно писана, купена от книжарница. Така че, не знам дали я вписват в някаква система знам ли...
Активен
Serpentine
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki
Публикации: 500

« Отговор #17 -: ноември 19, 2021, 20:39:55 »

В КАТ ще гледат бланката. Няма да проверяват дали и къде е вписвана.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: ноември 19, 2021, 20:40:15 »

В този случай Китан е прав. Дописваш си категорията, а това че я няма евентуално в някакви регистри, си остава за сметка на този, който я е вкарвал там. Това, при положение, че не ти дреме да го направиш. Принципно не нарушаваш никой нормативен акт. Или поне аз не се сещам да нарушаваш някой.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6587

Ел. поща
« Отговор #19 -: ноември 20, 2021, 01:32:53 »

Бате...за враца говорим Smile Smile Smile Smile
кви нормативни актове,кви 5 лева

Преглед за медицинско,не са ми правили от как тая на очния не ме ошашави с някакви кръгове,та после трябваше да се обяснявам кат ученичка,ма мисля бях на 16 тогава Smile Smile Smile

Вика кво виждаш тука
аз
-кръчета
а не виждаш ли нещо в тия кръгчета
аз,не празни са,няма нищо в тях
има сини и светлосини,ма са празни

Докторката очертава бавно с химикала числото 17 написано с тъмносини кръгчета
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
после и казах числата във поне 10 цвята написани

Ама аз от дете не се разбирам с тия в очния,първата ми среща с тях беше брутална.Като ми каза,ма ти верно нищо не виждаш и скъсах синджира.Чак даскалицата се изчерви кви псувни знам Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: ноември 20, 2021, 19:14:34 »

Ти сините и зелените хубаво ги виждаш, ама са ти по-важни червените, жълтите и зелените Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #21 -: ноември 21, 2021, 00:39:59 »

Ти сините и зелените хубаво ги виждаш, ама са ти по-важни червените, жълтите и зелените Smile Smile Smile
С мотора всички са ми еднакво НЕважни

Ела да те спусна по България да те направя вярващ християнин още преди да сме стигнали Иван Вазов

Освен ако не станеш мюсулманин или не откриеш някой нов господ в бързината Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Проблем с очите нямам и никога не съм имал,виж с очните доктори е друга бира
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: ноември 21, 2021, 12:02:07 »

Едва ли ще ме впечатлиш кой знае колко, камо ли пък да ставам и вярващ. Но пък ако продължаващ да се правиш на хайлендър, някой ден ще разбереш, че не си. И наистина ще ми липсваш. Няма да има с кого да се заяждам Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #23 -: ноември 21, 2021, 12:52:04 »

Едва ли ще ме впечатлиш кой знае колко, камо ли пък да ставам и вярващ. Но пък ако продължаващ да се правиш на хайлендър, някой ден ще разбереш, че не си. И наистина ще ми липсваш. Няма да има с кого да се заяждам Very Happy
Кат гледам как вървят нещата,не ми изглежда и ти да си от късметлиите,та...не разчитай на това Smile Smile Smile Smile Smile Smile

гадовете лесно не мрът...ще те търкам вечно
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: ноември 21, 2021, 15:26:13 »

Аз съм кораво копИле. Мене не ме мисли. Освен това преди около 30 години две врачки, които не се познават, а едната даже Ванга я беше посочвала като достатъчно надарена, за да я замести, са ми казвали, че ще докарам до 120 - 125 години. Не знам на коя от двете да вярвам  Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #25 -: ноември 22, 2021, 06:53:59 »

Аз съм кораво копИле. Мене не ме мисли. Освен това преди около 30 години две врачки, които не се познават, а едната даже Ванга я беше посочвала като достатъчно надарена, за да я замести, са ми казвали, че ще докарам до 120 - 125 години. Не знам на коя от двете да вярвам  Smile Smile Smile
Е то не са останали много...на преклонна възраст си вече Smile Smile Smile Smile Smile

Преди време седя с един приятел в Берковица в градинката на центъра.Огромни дебели дървета,прохладна дебела сянка,наблизо чешмичка 2 шадравана...абе идилия.Сестра ми не видяла от някъде и дойде и седна при нас.Само че там пейките са за един човек без облегалки и реално всеки седи сам.Тя кат си оатави и чантата между нас и все едно не сме заедно,въпреки че е трудно да се предположи че единствените трима човека в градинаката са седнали толкова близо и не се познават де.

По едно време пристига някаква циганка и право при мен с думите дай да ти врачувам.Показвам и с жест да пътува а наглата мангалка почва да джуга чак цигари.

Сестра ми принципно си е доста състрадателна и и подава цигара и циганката почва без да пита да и предсказва бъдещето.

В началото обичайните глупости-рус те обича,черноок те мрази,ще живееш докато умреш.
Ама по едно време се сепна и вика имаш брат-сестра

Сестра ми вика имам брат и докато и каже че седи до нея

Таа гад мръсна вика аууу ма той много лош твоя брат

Ич не и беше ден на тая циганка Smile Smile Smile

Баси тъпата гадателка,видя че брат и лош,а не видя че е до нея.

Тя самата градинка е около метър по-високо от площада.
Докато сестра ми се усети,аз проверих дали лети циганката...ми...не летеше

Та не вярвай много на тия гадателки,не виждат всичко Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: ноември 22, 2021, 09:53:55 »

E, моите източници са проверени. И не са циганки. Ама всеки прави грешки, та ще видим. Като му дойде времето, ще пиша Smile Smile Smile

П.П.
По-талантливите цигански врачки така повеждат разговора, че повечето хора сами си казват какво - що. Онези само се нагаждат по отговорите и  доукрасяват "видяното". Като съм на кеф се забавлявам искрено с подобни екземпляри. Те и ало измамниците ползват подобни похвати. В зората на този бизнес един ден трябваше да чакам жена ми в колата, докато си свърши някаква работа в една администрация и ми звънна някакъв с офертата да правим алъш-вериш с лагери за машини. Бях чувал за схемата и близо час го държах на линия за да избистрим кой с какво ще участва. Беше много сладкодумен и аха да ме навие Smile Накрая му казах, че нямам интерес, най-вече защото трудно се хващам на въдиците на измамници. И онзи като каза що не съм го отсвирил още в началото, ами е навъртял такава сметка, откарахме още половин час Smile Smile Smile

Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: А Категория подаване на документи към КАТ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.332 секунди с 20 запитвания.