Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Въпрос за Honda cbr 929  (Прочетена 465 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6319

Ел. поща
« Отговор #15 -: септември 13, 2021, 15:29:44 »

Аз не говорех за глобата,а за нещо друго и много по-гадно.

Например отиваш на кафе на центъра и от някоя уличка изфърча на Ценко сина му,удря теб и после някой стълб и ти,той и тримата глупаци дет вози в болница.
За такова нещо застрахователите ще ти потърсят сума над 250 000лева,дори доста нагоре и единствената ти вина,ще е че нямаш категория.Никой няма да гледа,че ти е отнел предимство,защото ти реално нямаш право да си на пътя.

Иначе как сърце ти даде да спреш с тоя цбр на куките незнам Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3750

« Отговор #16 -: септември 13, 2021, 15:48:58 »

Той с нещо друго е спрял, предполагам.

Днес по обяд една баничарка на пощите направи ляв завой на кръстовище, на което такъв е забранен и замалко не утрепа един със скутер. На мен пък ми се вряза в насрещното някакъв с бус, щото нещо не му се караше в колоната...
Ситуации много и е най-добре човек да е изряден. И на куките се спира. По-добре е да те глобят в най-лошия случай, отколкото да те гръмнат, щото по някаква случайност баш тогава са издирвали престъпник избягал с мотор. Не е като да не е имало и такива случки.
« Последна редакция: септември 13, 2021, 15:53:00 последно от phoenix » Активен
tonikykata
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Хonda cbr 929
Публикации: 8

Ел. поща
« Отговор #17 -: септември 13, 2021, 17:15:12 »

Аз със пистак не съм спирал на куките хахахха само леко подавам газ и те се отказват хванаха ме с скутер нямаше регистрация и бях без каска  Smile Smile Smile
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Въпрос за Honda cbr 929

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.021 секунди с 20 запитвания.