Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: KTM EXC 300 E Enduro 2012
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: KTM EXC 300 E Enduro 2012  (Прочетена 6113 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4333

« Отговор #165 -: декември 10, 2021, 21:59:04 »

Като го направиш на супермото все като Чапаев в атака ли ще го караш? Всъщност можеш да си направиш лост като за в гората и друг, удобен като го караш седнал. Поне занимавка ще си имаш Surprised
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1759

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #166 -: декември 10, 2021, 22:05:20 »

Ясно е,че ти си кривия..просто стойка,позиция на ръце,на крака..самите движения всичко е различно..
Само мога ти обещая,че ако го караш редовно тоя мотор,и редовно другия..след един-два сезона няма да можеш да караш добре нито един от двата  Very Happy

Разбира се,винаги можеш да ми теглиш една майна,че тва са глупости..и да си се увериш сам по натам..  Very Happy

ПП Изпитал съм го на собствен гръб тва,не е преразказ по картинки.. Като малък карах крос..бая..ии после с другите мотори виждах зор,щото имах вкоренени неща и мн години ми трябваха да ги махна..а някои така и не можах..
Ся като видя крос,еднуро,супермото само гледам да мина по отдалече да го заобиколя..а да се кача на такова нещо,няма сила на Земята да ме накара..

Ай успехи
Активен
Koceto
алкохолът е единственият враг които обичам след моя Triumph
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Daytona 955 i , Kawasaki KDX 220 R , Kawasaki KLF 300 Bayou , Beta 390 RR - S
Публикации: 509

Ел. поща
« Отговор #167 -: декември 11, 2021, 02:02:47 »

Има и още една опция - можеш да вземеш Dual control pedal - така ще имаш опция за горна и долна позиция на лоста за спирачката. Аз обмислях този вариант но мисля да се огранича само до смяна на стъпенката на лостчето с по широка такава. И на мен ми е трудно свикването със задната спирачка , но всичко е въпрос на изграждане на навик.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6735

Ел. поща
« Отговор #168 -: декември 11, 2021, 12:24:59 »

Има и още една опция - можеш да вземеш Dual control pedal - така ще имаш опция за горна и долна позиция на лоста за спирачката. Аз обмислях този вариант но мисля да се огранича само до смяна на стъпенката на лостчето с по широка такава. И на мен ми е трудно свикването със задната спирачка , но всичко е въпрос на изграждане на навик.
Какво е това,дай малко повече инфо,че не намирам

Иначе смених степенката на лоста с по-широка,малко по-добре е,но не е това което искам.

Аз се зачудвах дали да не взема степенки от тия с винтовете и да им сложа по-високи винтове просто.Кат немога да сваля лоста,мога да вдигна степенките Surprised
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: KTM EXC 300 E Enduro 2012

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.182 секунди с 20 запитвания.