Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратПърва помощ - виртуални лекции (Модератор: born_to_ride)Тема: Качествен мехлем против оперативни белези по главата.
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Качествен мехлем против оперативни белези по главата.  (Прочетена 4712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6587

Ел. поща
« Отговор #15 -: август 08, 2021, 00:28:49 »

Извинявам се за спама Smile

Просто не можах да се удържа

Аз лично мехлем за белези никога не съм ползвал,но прекрасно разбирам нуждата от него.На 17 си махнах цялото лице и това е тръпка която не пожелавам на никой.Просто извадих късмет и ми се размина почти без трайни последици.

Росен е пич и ще ми прости за спаменето в темата
Активен
Kunev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL-650 V-Strom
Публикации: 905

« Отговор #16 -: август 08, 2021, 07:57:02 »

Тва е Гошо, партньора. 2 процесора Ксеон, 24 ядра, 64 GB RAM, Raid 10, ~500 GB, засега с едно старо видео. Задачите му са разнообразни, от тестове на мои си измишльотини, до чисто учене, през виртуализация под линукс и да не забива аутокада. ;)

Ама щом трябва да си обяснявам шегата, значи прекаляваме с...Гошо...  funny funny funny funny

И понеже бЕх сигурен, че ще има - ама ако не караш мотори, то дали и други негативни промени има, реших да пусна бъзика

Фетиш към ламаринени кутийки в кенефа ???  Very Happy

Искрено се надявам бъзика да не те кефи, щото иначе отива да позамирисва на ...  Sad
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 ,1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , CB500F1
Публикации: 3280

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: август 08, 2021, 12:59:15 »

мас ВИШНЕВСКИ  Very Happy
Активен
Palio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 G, AWO 425 Sport, Балкан 250 С2
Публикации: 598

I'm on the highway to Hell!

« Отговор #18 -: август 08, 2021, 16:17:41 »

Как да разбера за другите, които си пробвал?

Колко време си се лекувал?

Какво остана видно в крайна сметкa?

Както ти написах горе - като се видим и ти дам това, което имам за твоя човек. Доколкото помня, ти живееш в София, някъде в "Надежда", нали?

Чакам лично съобщение с телефон за връзка.
Активен
xx22xx22
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 345

Ел. поща
« Отговор #19 -: август 08, 2021, 20:52:37 »

https://apteka.framar.bg/30049550/%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%BD-g-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-20-%D0%B3%D1%80
+
https://apteka.framar.bg/30054099/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB-%D0%BC-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-50-%D0%B3%D1%80

Работи
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1272

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: август 09, 2021, 08:04:18 »

мас ВИШНЕВСКИ  Very Happy

И аз мога да потвърдя, но трябваше май малко да позарасне раната.

От билкарството мога да заложа на промивки със смрадлика, но на лицето е деликатна работата.
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 2951

Сутрин бира и ракия - край няма мойта простотия!

7183168
Ел. поща
« Отговор #21 -: август 09, 2021, 11:56:13 »

Смрадликата е супер антисептик но едва ли ще върши работа върху белези.
Една приятелка пострада от куче - беше и отпрало парче от бузата.
Освен това на луд късмет нямаше демидж по окото.
3-4 години след това няма никакви следи.
Мога да я питам какво ползва въпреки, че то са толкова много фактори...

Между другото кучето беше нейното.
Ненормална работа, аз щях да съм му прегризал гърлото.
А те му отрязаха само мъдята след случката!
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Das Pferd
Публикации: 2877

Keine Zeit für Dummheiten...

« Отговор #22 -: август 09, 2021, 15:03:07 »

Една приятелка пострада от куче - беше и отпрало парче от бузата.

А те му отрязаха само мъдята след случката!

Питай, моля те, и ще му е стига. Бая отговори получих. Много услужлив народ, благодаря ви!

То му е стига без топки, сега сигурно лае на италианска опера поради променените хормони. Пък и, аз като дете съм си го отнасял от кучето, което отглеждах от кутре, и ми беше обяснено, има си правила, човек се учи да разбира и уважава животното, ако не ги спазваш - природата му ти го връща, не е компютър. Ако много му дотрисаш, ще ти го покаже, и после ще те накаже, няма как. Не е робот. Ако не го гледаш, и не му обръщаш внимание - друг ще му стане реален господар. И така много хора се водят стопани само на книга и има инциденти. Аз не се чувствам уверен, че мога и за това не взимам друг пес, а ми се иска един доберман да си тичаме заедно сутрин. Е, винаги си има и кучета-изроди, нали затова се ходи на цялото кучило, да си избере човек от целия куп кутрета най-доброто (ако разбира, затова сигурно няма да отида... Very Happy Very Happy )

Старата народна мъдрост се оправда: "за к&&ви и доктори най-добре в мотофорума се пита." Съвсем нормално, и едното и другото вървят заедно с моторите, все някой ще знае. Very Happy Very Happy
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4064

« Отговор #23 -: август 09, 2021, 15:42:33 »

Контрактубекс също става..Но не очаквай чудеса!

Преди години един приятел го удари по лицето скъсано стоманено въже. Дърпаха една кола, той беше в обсега на въжето, то се скъса...
Дълбока рана между веждата и слепоочието. Сега не си личи нищо. Но започна с Контрактубекса почти веднага след като му свалиха шевовете. Мисля, че имаше някакво изискване да е затворена раната.

Този: https://okoloochen-krem.pazaruvaj.com/bioderma/intenzivna-grizha-za-okoloochnija-kontur-3v1-bioderma-atoderm-intensive-eye-100-ml-p657553308/ със сигурност премахва кожни образувания като втвърдявания покрай клепачите, примерно. Може и да помогне за доизглаждане на белег, но не съм 100% сигурен. Марката си я бива, изпитано.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратПърва помощ - виртуални лекции (Модератор: born_to_ride)Тема: Качествен мехлем против оперативни белези по главата.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.212 секунди с 20 запитвания.