Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилМотоспорт (Модератори: joro-600rr, Ice_queen^^)Тема: Не ходете в мото къща L&M Moto Sofia
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Не ходете в мото къща L&M Moto Sofia  (Прочетена 15248 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
totomoto
totomoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: BUELL
Публикации: 470

Ел. поща
« Отговор #120 -: април 21, 2021, 07:19:00 »

Според мен точно това не трябва да е така - защо трябва да си приел факта и едва ли не да си с нагласа , че ТОВА е НОРМАЛНО Да те лъже ?

Никъде не съм казал, че трябва да е така. По скоро ме изненадва , че въобще го обсъждаме.
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 ,1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , CB500F1
Публикации: 3280

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #121 -: април 21, 2021, 07:35:22 »

Никъде не съм казал, че трябва да е така. По скоро ме изненадва , че въобще го обсъждаме.
Ами - дето викат:
 Житието - Битието - Битието - Съзнанието  Surprised

Не го за гледах много, но фарът не е ли еднакъв? Само захващане то му да е друго, понеже е за друг модел и тъй...
Или има и някаква друга разлика?  Surprised
Нямат никаква прилика ........ и вчера реших все пак да видя дали мога да го закрепя на мястото на стандартния , викам тука отгоре ще направя една платина за монтажа и ще направя някаква инсталация за да премина от онези за Н11 към Н4 за тоя и......... ами той по-малък и на ДИАМЕТЪР Да го ЕБА......... и направо имаше ГеймОувър - имам Фар за R nineT и те така , ся остана да си купя мотор за него или да си го държа в "чекмеджето" Sad Smile Smile Smile Smile Smile
 Та играта с тоя фар беше до тук. Имам голям мерак да си сложа диоден фар на мотора , но незнам вече дали какво как и защо да направя и дали изобщо да рискувам отново с каквото и да е - някак си кофата със студената вода ми дойде доста неприятно и съм почти сигурен , че от еВау щях да взема тоя същият фар за 300$

https://www.ebay.com/itm/7-Motor-Headlight-LED-High-Low-Beam-Lamp-For-BMW-R1200-R-Nine-T-2014-2017-KN/254650052409?epid=28025037685&hash=item3b4a536f39:g:SKYAAOSwZ3pbzouQ
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4064

« Отговор #122 -: април 21, 2021, 09:19:02 »

Ами пускай твоя в ebay и си купи от там този, дето си го харесал.

П.П.
Тези американци най-много да ни вкарат в някоя война с Русия hummer
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 2951

Сутрин бира и ракия - край няма мойта простотия!

7183168
Ел. поща
« Отговор #123 -: април 21, 2021, 11:45:09 »

Абе ебаха си ме миризливите хАмерканци - пробутаха си ми най-вероятно китайски фар за друг модел мотор срещу приятна сума........

Еми велкъм у групата: От хАмерика нищо с джиц не се купува!!!
Активен
SimoSV
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Сузуки ДР 250 КТМ Duke 125 Suzuki SV 650
Публикации: 154

Ел. поща
« Отговор #124 -: април 21, 2021, 11:48:47 »

Коко, пусни му два кабела към акумулатора да го видим как свети в тъмното. Че да мирясам и аз... Smile
Поне в тубата не съм видял читав такъв фар. Та ...това ми е молбата към теб
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 ,1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , CB500F1
Публикации: 3280

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #125 -: април 21, 2021, 12:40:37 »

Еми велкъм у групата: От хАмерика нищо с джиц не се купува!!!
Aми - да ти кажа , и аз усилено избягвам .. някак си нищо не ми е по душа от тия педали , ама викам Айде нали уж специално за модела(дефакто единствено тия са които правят за К27) и да не се правя на гугутка - ам те тия направо като Тексаска магистрална ма упрайха че и парите ми взеха.
 Та това май май ще е последно със сигурност  Surprised

Коко, пусни му два кабела към акумулатора да го видим как свети в тъмното. Че да мирясам и аз... Smile
Поне в тубата не съм видял читав такъв фар. Та ...това ми е молбата към теб
Само да остане време , ще пробвам и ще споделя ........ принципно би трябвало да свети много добре , ама да видим
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Активен Активен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4287

« Отговор #126 -: април 21, 2021, 13:50:56 »

Нищо им няма на американците, даже много качествени продукти имат. Докато имах Вулканите почти всичко съм купувал оттам. Проблемите са само, че трябва да се освобождава на митница и се чака много за доставката, особено пък ако е объркана поръчката и трябва да я върнеш. На големия Вулкан ми бяха объркали крашбара заминаха си едни 3 месеца. После му поръчах нова слюда пратиха ми ниска аз исках висока. Казах им за грешката, дори не пожелаха да им я връщам направо ми пратиха и високата за тяхна сметка. Зависи на какви търговци ще попаднеш но аз съм на принципа, че няма ли Пейпал не се пазарува.
Активен
zara
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 1000 K2
Публикации: 127

« Отговор #127 -: юли 07, 2021, 16:32:58 »

Пускам и аз своя глас в подкрепа автора на темата.
Продавача(собственика) играе леко хитрец, леко наглец, опитва се да скрие информация. Липсва позитивно отношение към клиента.
Питаш го, отговаря уклончево и по скоро заядливо.
Не бих го препоръчал.   
Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4; Honda Hornet900; Yamaha MT-09 Tracer
Публикации: 73

Ел. поща
« Отговор #128 -: юли 08, 2021, 12:15:45 »

Пускам и аз своя глас в подкрепа автора на темата.
Продавача(собственика) играе леко хитрец, леко наглец, опитва се да скрие информация. Липсва позитивно отношение към клиента.
Питаш го, отговаря уклончево и по скоро заядливо.
Не бих го препоръчал.   
Колега,напълно си прав!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМотоспорт (Модератори: joro-600rr, Ice_queen^^)Тема: Не ходете в мото къща L&M Moto Sofia

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.382 секунди с 20 запитвания.