Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: Избори... Бъдеще за децата ни?!?!
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Избори... Бъдеще за децата ни?!?!  (Прочетена 15609 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4056

« Отговор #405 -: септември 14, 2021, 19:23:03 »

Пратиха ми тази снимка днес:

Специално се поинтересувах тъй като не съм запознат в детайли с швейцарското устройство:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE_%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BD%D0%B0_%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F

Харесва ми, мамка му!
Тия ще ги стигнем, когато стане възможно човек да бъде форматиран и преинсталиран.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3750

« Отговор #406 -: септември 14, 2021, 21:27:13 »

Всъщност Радев си играе играта както трябва. Основната цел е да се отнеме възможността ГЕРБ да влязат отново в изпълнителната власт. Понеже тези усещат, че им идва краят, са се активизирали по всички възможни фронтове и ако някой не е настъпил заложените от тях мини, ги взривяват сами. Примери колкото щеш:
- строителите на пътищата се вдигнаха на протести, защото не им плащат парите, които е трябвало вече да са им платени от предишното редовно правителство, чрез АПИ. Въпросът е къде са отишли тези пари, при положение, че АПИ ги е усвоила и е трябвало да ги преведе на фирмите подизпълнители.
- медиците излизат да стачкуват, защото и на тях им се услади да се правят на герои покрай "КОВИД пандемията". Иначе в болниците хората ходят по нужда в пластмасови туби и цокала, защото не можело да излизат от стаите. Да не смущават медиците докато си броят горницата в надниците, може би Surprised
- ресторантьорите и те излязоха на протести заради затегнатите мерки. Само че "пандемията" не я докара служебното правителство. На всички ни е ясно, че в тази "пандемия" медицинските причини са една стотна. Затова си отиват един по един шефовете на болници, назначавани от ГЕРБ. По тази причина си заминаха и доста началници в МВР, които са назначавани пак от ГЕРБ. Мирните революции като в Чили не водят до нищо добро.
- самозастрелялият се офицер може и да не се е самозастрелял, обаче ГЕРБ остриетата вкараха в интригата и президента. Чудно как не го свързаха и с катастрофата в Айтос от снощи Surprised Който е следил внимателно публикациите покрай кончината на офицера, сигурно му е направило впечатление, че има много неизвестни, които трябва да се изясняват от прокуратурата. От никой друг. Обаче ударите са насочени към президента, защото неговият имидж трябва да се срива. С твърде висока електорална подкрепа е, а ГЕРБ засега май нямат дори кандидат, че може и да не излъчат такъв. Някак си по-малко ще боли, отколкото да им набият звучно шамарите на изборите.

Дали Радев е проводник на задокеански интереси може да се разбере от поведението му в сагата със закупуваето на американските изтребители. Доколкото си спомням, още като военен мнението му беше, че офертата за шведските Грипен е най-изгодна за страната. Обаче правителството на ГЕРБ ни купи американски изтребители, които съществуват само на хартия, на завишени няколко пъти цени, заводът за които започнаха да го строят когато получиха парите ни. Ама това сега услужливо се забравя.

И т.н. (означава "и така нататък", не съм привърженик на славистите Very Happy )
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6892

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #407 -: септември 14, 2021, 21:43:26 »

Днес е 14.09.2021, да направя една прогноза за изборите които както разбирам ще са 2 в 1 Sad на 14.11.2021.
Президент ще е отново Радев. С малко, но ще бие.
ГЕРБ точно днес казвах на мойта като го слушах Бойко как имал 2-ма и 3-ма и други 3-ма Sad, няма да излъчат кандидат. На 80% съм сигурен. Ма може да измислят някой  Surprised
Бойко ще бие Слави с 10-12%...
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 797

Ел. поща
« Отговор #408 -: септември 14, 2021, 21:46:44 »

Харесвам Радев , въпреки ,че ми "левее" или по-правилно "бесепеее" от време на време . Най ми харесва как всеки път щом банкянския Тиквоч заговори за него , и му изкачат всички вени , задъхва се , започва да плюе по камерите , речта му се накъсва и губи и без това трудно доловимият смисъл ..... аха да получи апоплектичен удар пред камерите за радост на преобладаваща част от населението . Smile И това е буквално всеки път . Преглъщам всички леви уклони и изцепки , с надежа ..... Very Happy
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #409 -: септември 14, 2021, 22:00:10 »

Може да е прост, но със сигурност разбира, че го превъзхожда. Най-много се дразни обаче, че хората харесват Радев повече от него. Лошото е, че за да спечели народната любов се набълбукахме с едни милиардни заеми, дето не е ясно как ще се връщат. Затова тази оргия трябва да приключи веднъж завинаги.
Активен
Archibald
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 900 Classic
Публикации: 390

« Отговор #410 -: септември 15, 2021, 08:33:06 »

Радев вършеше някакви полу-неутрални ходове в началото, обаче също така си затрая упорито както за Чешнигирово, така и за падналия МиГ, където в първия случай е очеизвадно, че американците сгафиха яко (а сега се вижда и явен криминален елемент), а във втория най-малко има солидни съмнения. Някои от назначенените служебни министри са директно вързани за "Америка за България", а Асен Василев беше служебен министър и на течния пацул Плевнелиев, който по всички формални критерии си беше и е американски агент. Тия неща сами по себе си не са достатъчни за извод, обаче стигат за основание да се подозира. От поведението му през следващите месеци ще стане ясно кой му шушне на ухо или направо си му праща инструкции - а пък може и да се окаже, че се опитва да ги върти всичките, макар, че тая игра е висш пилотаж, ама не точно за военни пилоти. А, че покрай всеки скандал гербаджиите ще се опитват да вадят дивиденти е ясно, те нямат проблем да припишат на Радев всяка от собствените си издънки и даже да си вярват. В среди като техните морал няма, дори и гнил.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #411 -: септември 15, 2021, 09:47:54 »

В случая с Чешнигирово издънката на ръководството на учението и на самите американци, беше замазана с военната полиция. Началникът на отбраната на няколко пъти се изказа по различни медии, че офицерът от ВП не бил докладвал за издънката и по този начин министърът на отбраната бил оставен в неведение. Но не каза, че или някой от ръководителите на учението е пратил американците в частен имот с действащи в него работници или, че американците не могат да разчитат координати и са се натресли по погрешка в частния имот. Което по същество е същината на проблема в случая "Чешнигирово". Представете си в случая да не ставаше въпрос за учение, ами за реална бойна операция. Като нищо щяха да изпозастрелят работниците. Но това не се коментира, за да не накърним нечие достойнство, че току-виж са качили цената на следващата пратка летящи щайги.
Известни са и опитите на НО да сложи за директор на военната полиция армейски генерал, който може и да е добър офицер, но едва ли разбира от полицейска работа, па била тя и военнополицейска. И понеже НО е назначен от предишните управляващи, не е никак чудно, че във вчерашното изявление на онези хубавици от ГЕРБ се плюеше не само по Радев, по министъра на отбраната, ами и по настоящия шеф на военната полиция.
Някой ден вероятно ще излезе истината за всичките тези събития, та ще видим какво - що.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6319

Ел. поща
« Отговор #412 -: септември 15, 2021, 10:09:39 »

https://www.facebook.com/Seen.In.BG/videos/247391550596724/
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 2660

Сутрин бира и ракия - край няма мойта простотия!

7183168
Ел. поща
« Отговор #413 -: септември 16, 2021, 08:29:49 »

Изгледах го това, засичал съм още няколко изказвания на този тип.
Харесва ми, определено е интелигентен, говори за нещата, които всички искаме да чуем по един различен начин.
Само че е политик.
Трябва да си или по-военен от текущият президен или луд за връзване за да приемаш това, което един политик говори за чиста монета.
Трябва му време за да даде някаква тежест на плямпането.
А вие можете да се приемете за фактор и му дадете възможност - чувам, че следващите избори пак били скоро  Smile
Само че след евентуално такова време има потенциала да стане копие на Alan B’Stard - новият политик  Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #414 -: септември 16, 2021, 11:49:10 »

Изгледах го това, засичал съм още няколко изказвания на този тип.
Харесва ми, определено е интелигентен, говори за нещата, които всички искаме да чуем по един различен начин.
Само че е политик.
Трябва да си или по-военен от текущият президен или луд за връзване за да приемаш това, което един политик говори за чиста монета.
Трябва му време за да даде някаква тежест на плямпането.
А вие можете да се приемете за фактор и му дадете възможност - чувам, че следващите избори пак били скоро  Smile
Само че след евентуално такова време има потенциала да стане копие на Alan B’Stard - новият политик  Smile Smile Smile
Има известна разлика,между тоя и другите политици.

Не е обременен с никоя партия,щото просто не е живял в БГ.
Няма за какво да го изнудват,защото не е участвал в никаква схема в БГ.
Не го е страх,да дойде и да се опита да промени системата,защото точно това прави от как е дошъл.
Дошъл е за период от само 3 месеца и не се бори за власт,а само да оправи колкото неща може повече.
Има достатъчно знания да промени нещата.

Не знам дали осъзнавате,с какво точно се бори,но за мен лично самият факт,че го прави ми говори,че човека е адски смел.Спокойно мога да го причисля към саможертвата на Ботев,просто за сега още не е убит.Но за разлика от Ботев имаше достатъчно време да промени нещо и той го направи и продължава да го прави
Активен
Archibald
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 900 Classic
Публикации: 390

« Отговор #415 -: септември 16, 2021, 12:08:07 »

С идващите отвън герои трябва да се има минимум едно на ум.  Very Happy Примерно дали са дошли сами да свършат нещо или са ги внесли за да свършат нещо. В партията на Цвъки, дето беше велик везир на Бацето, също има едни такива завърнали се щото много им е примиляло за опропастената родина подобно на него - нищо, че си имат там бизнеси от Щатско и на други места и са си живели с години зад граница. По действията ще си проличи какви са. Доверие по подразбиране не се дължи никому, най-малко на политик.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #416 -: септември 16, 2021, 12:23:34 »

Аз пък не мога да разбера Цвъчко на какво се надява с новата му шайка, пардон партийка. Най-вероятно на късата памет на населението Surprised Или на нерегистрираните в психодиспансерите дебили, на които им е запазено правото да гласуват. Или смята всички за дебили. При всяко положение, на каквото и да се надява, то е обидно за редовия избирател.
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 2660

Сутрин бира и ракия - край няма мойта простотия!

7183168
Ел. поща
« Отговор #417 -: септември 16, 2021, 12:25:35 »

Така е!
Паре и доверие назаем само вземаме!
НВСВСК е друг пример от близкото минало.
За доверие ще трябва да поработи.
Плямпането не се брои вече.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #418 -: септември 16, 2021, 12:40:50 »

Никой не говори за доверие.

Точно там ни е проблема,на нас и на цялото ни общество като цяло.Надяваме се,че само с едно гласуване сме си свършили работата и няма за какво да ни занимават повече,уви за съжаление това не е така.

Човека за сега действа в интерес на народа,а това не съм го виждал никога до сега,не плямпа а действа.

Ако стъпи накриво,наш е дълга да го върнем в правия път или да го отстраним от пътя.

Но за сега просто нямаме никаква друга разумна алтернатива,а и мисля,че до сега не сме имали такава възможност
Активен
Kunev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL-650 V-Strom
Публикации: 814

« Отговор #419 -: септември 16, 2021, 12:53:45 »

Но за сега просто нямаме никаква друга разумна алтернатива,а и мисля,че до сега не сме имали такава възможност

Има алтернатива, но е трудно изпълнима, защото почти не останаха хора които да я реализират.
Нарича се ВОЕНЕН ПРЕВРАТ, но ни липсва генералитет /че и не само/ със "топки в гащите"
Сегашният модел на управление в световен мащаб е почти изчерпан. Със кой/какъв ще бъде заместен - предстои да разберем.
В същност така наречената пандемия представлява само по себе си опит за "задържане на топката" докато се "изясни ситуацията" на глобално ниво.
Интересни времена ни очакват, дами и господа ...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: Избори... Бъдеще за децата ни?!?!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.155 секунди с 21 запитвания.