Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: S1000RR 2015  (Прочетена 19904 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6450

Ел. поща
« Отговор #330 -: октомври 13, 2021, 22:02:34 »

Днес си повъртях добре.Сетих се за тъпия круиз контрол и ръгнах мотора на рейн(дъжд) и о чудо...круиз контрола ми проработи

Ама на тоя режим му напълних чертичките и на тракшъна и на АБСа за норматив.Явно са много по-чувствителни.Иначе мотора си върви и на него на гръм.Грам не е кат при сузукито да ти сваля от мощноста.Или поне не е толкова много.Реално само веднъж усетих тракшъна,ма си свалих мотора доста рязко и сигурно и на RACE щеше да се включи.И веднъж бях много напред при спирането и ми олекна задницата и сигурно там се е включил АБСа.Ама това са само 2 пъти,а скалите бяха до край пълни Surprised

Гледам че имам 5 карти...аз до сега си го карах на RACE и си ми е екстра

Ама се чудя дали да не тествам вече и СЛИК...или да не си слагам на здрава глава болежки

Петия режим предполагам е за индивидуално настройване,така ли е?

На втория още не съм карал,ма ме съмнява и некога да го карам изобщо на него

Дори след един сезон на него съм мега доволен от мотора.Ако някой се чуди дали да си го купи,да спира с чуденето и да скача без да мисли.
От както съм го купил,нито съм мислил за продажба нито мисля за други пистарки,а това никак не е типично за мен.

Мотора просто няма общо с японските все едно е горен клас във всяко едно отношение.Да не говорим за екстрите дето ги няма при нито една пистарка.
Ако някога реша да вървя напред и да го сменям,за сега единствения мотор дето би ме замислил е новоро панигале С. Ама като гледам колко по-сложно се кара и как падат с него,май само със замислянето ще си остана

Това е първия ми мотор на който не съм и обмислял някакъв силов тунинг,а не е като да съм нямал мотори или да са били барутници.

Ако извади късмет,може малко да го разкрася,но до там
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3888

« Отговор #331 -: октомври 13, 2021, 22:44:05 »

Не може да няма вариант да му се повиши мощността. Като ти умалее някой ден, сигурно ще се замислиш по въпроса Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6450

Ел. поща
« Отговор #332 -: октомври 14, 2021, 00:28:47 »

Не може да няма вариант да му се повиши мощността. Като ти умалее някой ден, сигурно ще се замислиш по въпроса Smile Smile Smile
Той доста си е позасилен Smile Smile Smile

А и не мисля,че ще ми умалее.Реално и сузукито си ми беше ок кат мощност накрая,но исках да видя мотор с напреднала технология и е мега яко.Все едно е напомпана японска 1000,ма със системи за смотаняци дет прощават грешки.

Лошото е че посвикнах с лигавщините и си подавкам газчица без да се притеснявам и сигурно ще се излупам някъде много зле скоро време

Не знам как да го обясня,ма на тоя мотор най-големия дефект съм аз.Все едно пак съм на 6 годинки и ми дадоха ловната пушка да пукам с нея.Пушката си беше много по-добра от всичко дет съм докосвал,ама си бях още малък за нея.Нещо такова е и с тоя мотор

За в бъдеще обмислям да му сложа крила,чисто визуално ме кефат едни карбонови.Мисля и бърза газ,ма не мисля че е възможно баш на тоя мотор.И мисля да му сложа лост за задната спирачка на кормилото.

Общо взето това е всичкия тунинг дет съм му измислил за сега.

По план мисля да го покарам минимум и другия сезон,да не кажа,че за сега изобщо и не съм обмислял варианта да се разделим.

Често си мисля,да го зарежа тоя клас.Заради проблемите с коляното и гърба ми.А и си е мега опасен.Мога да си взема нещо друго дет върви,но няма да е толкова опасно.Може една мултистрада например,по-функционален,става за двама,не те предразполага толкова за глупости.

И като седна на пистарката и дам газ започвам да се чудя акъла в гъза ми ли е отишъл та искам да се откажа от това нещо.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: S1000RR 2015

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 20 запитвания.