Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: S1000RR 2015  (Прочетена 21881 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6587

Ел. поща
« Отговор #330 -: октомври 13, 2021, 22:02:34 »

Днес си повъртях добре.Сетих се за тъпия круиз контрол и ръгнах мотора на рейн(дъжд) и о чудо...круиз контрола ми проработи

Ама на тоя режим му напълних чертичките и на тракшъна и на АБСа за норматив.Явно са много по-чувствителни.Иначе мотора си върви и на него на гръм.Грам не е кат при сузукито да ти сваля от мощноста.Или поне не е толкова много.Реално само веднъж усетих тракшъна,ма си свалих мотора доста рязко и сигурно и на RACE щеше да се включи.И веднъж бях много напред при спирането и ми олекна задницата и сигурно там се е включил АБСа.Ама това са само 2 пъти,а скалите бяха до край пълни Surprised

Гледам че имам 5 карти...аз до сега си го карах на RACE и си ми е екстра

Ама се чудя дали да не тествам вече и СЛИК...или да не си слагам на здрава глава болежки

Петия режим предполагам е за индивидуално настройване,така ли е?

На втория още не съм карал,ма ме съмнява и некога да го карам изобщо на него

Дори след един сезон на него съм мега доволен от мотора.Ако някой се чуди дали да си го купи,да спира с чуденето и да скача без да мисли.
От както съм го купил,нито съм мислил за продажба нито мисля за други пистарки,а това никак не е типично за мен.

Мотора просто няма общо с японските все едно е горен клас във всяко едно отношение.Да не говорим за екстрите дето ги няма при нито една пистарка.
Ако някога реша да вървя напред и да го сменям,за сега единствения мотор дето би ме замислил е новоро панигале С. Ама като гледам колко по-сложно се кара и как падат с него,май само със замислянето ще си остана

Това е първия ми мотор на който не съм и обмислял някакъв силов тунинг,а не е като да съм нямал мотори или да са били барутници.

Ако извади късмет,може малко да го разкрася,но до там
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4064

« Отговор #331 -: октомври 13, 2021, 22:44:05 »

Не може да няма вариант да му се повиши мощността. Като ти умалее някой ден, сигурно ще се замислиш по въпроса Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #332 -: октомври 14, 2021, 00:28:47 »

Не може да няма вариант да му се повиши мощността. Като ти умалее някой ден, сигурно ще се замислиш по въпроса Smile Smile Smile
Той доста си е позасилен Smile Smile Smile

А и не мисля,че ще ми умалее.Реално и сузукито си ми беше ок кат мощност накрая,но исках да видя мотор с напреднала технология и е мега яко.Все едно е напомпана японска 1000,ма със системи за смотаняци дет прощават грешки.

Лошото е че посвикнах с лигавщините и си подавкам газчица без да се притеснявам и сигурно ще се излупам някъде много зле скоро време

Не знам как да го обясня,ма на тоя мотор най-големия дефект съм аз.Все едно пак съм на 6 годинки и ми дадоха ловната пушка да пукам с нея.Пушката си беше много по-добра от всичко дет съм докосвал,ама си бях още малък за нея.Нещо такова е и с тоя мотор

За в бъдеще обмислям да му сложа крила,чисто визуално ме кефат едни карбонови.Мисля и бърза газ,ма не мисля че е възможно баш на тоя мотор.И мисля да му сложа лост за задната спирачка на кормилото.

Общо взето това е всичкия тунинг дет съм му измислил за сега.

По план мисля да го покарам минимум и другия сезон,да не кажа,че за сега изобщо и не съм обмислял варианта да се разделим.

Често си мисля,да го зарежа тоя клас.Заради проблемите с коляното и гърба ми.А и си е мега опасен.Мога да си взема нещо друго дет върви,но няма да е толкова опасно.Може една мултистрада например,по-функционален,става за двама,не те предразполага толкова за глупости.

И като седна на пистарката и дам газ започвам да се чудя акъла в гъза ми ли е отишъл та искам да се откажа от това нещо.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #333 -: октомври 19, 2021, 00:15:07 »

Някой дали има идея,дали мога да изключа само анти уйлито или се маха със все тракшън контрола?

А па ако и каже как се маха,цена нема да има Smile
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 ,1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , CB500F1
Публикации: 3280

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #334 -: октомври 19, 2021, 08:03:03 »

Поради факта , че ти едва ли имаш Рейскалибрейшън кит у вас (не че струва много) имаш две опции.
 - 1-ва Натискаш и задържаш докато изключиш тракшъна
 - 2-ра Отиваш и ти изключват Антиуилито софтуерно..........

Този мотор с изключено Антиуили се изправя на 4-та при ускорение на пълна газ и после слагаш нагоре и нагоре и той забравя да кацне ако не върнеш газта и си на гръб ако ме разбираш
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #335 -: октомври 19, 2021, 10:16:02 »

Поради факта , че ти едва ли имаш Рейскалибрейшън кит у вас (не че струва много) имаш две опции.
 - 1-ва Натискаш и задържаш докато изключиш тракшъна
 - 2-ра Отиваш и ти изключват Антиуилито софтуерно..........

Този мотор с изключено Антиуили се изправя на 4-та при ускорение на пълна газ и после слагаш нагоре и нагоре и той забравя да кацне ако не върнеш газта и си на гръб ако ме разбираш
Дееба wall wall wall 

Неща да му махам тракшъна,аз за това си го купих

Иначе знам,вече го изправях на 4-та Smile

Аз още не смея да го подкарам на slik...там трябва да се изправя,нали?

Ако е така как си мисля,просто ще сменям режимите и те така.Надявах се да може ЛЕСНО да се включва и изключва само това

Какво е това Рейскалибрейшън?Да си го купувам ли?
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 ,1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , CB500F1
Публикации: 3280

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #336 -: октомври 19, 2021, 13:30:42 »

Surprised Sad Sad Sad
 Само на USER -7 (не на +7 а на МИНУС) другото е ташак = спъната камила
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #337 -: ноември 23, 2021, 09:57:09 »

Са малко за подгрева на ръчките.Много е яко,така мога да си карам с рейсинговите ръкавички и в студа,което е голям плюс.Със зимните е малко като лотария.Колко газ даваш разбираш като видиш колко набира мотора,а не мотора да върви колкото газ му даваш Smile

Ама е трябвало да сложат подгрев и на балансьорите дееба,измръзнаха ми кутретата.
Няколко пъти се насилих да карам като държа само ръчките,ма не е моето.прецених,че не ми се пада и като имам възможност си местя ръцете навътре да се стоплят,па по завоите пак са си там където трябва.

Са така и така по правите не се напиньям много,та си поиграх и с круиз контрола.
Много е яко,ама мисля да си сложа седалката и задните степенки и като си го пускам,да си се возя като пътник отзад.Така и така не карам,може да си почивам и на задната седалка.А и трябва да я ползвам и нея,па и степенките,нема да ми скатават я Smile Smile Smile Smile
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 834

Ел. поща
« Отговор #338 -: ноември 23, 2021, 10:12:43 »

Абе по-бързо да им слагат изкуствения интелект на тия мАтори , че да се свърши с таз хамалогия -карането .  Very Happy Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #339 -: ноември 23, 2021, 11:11:50 »

Абе по-бързо да им слагат изкуствения интелект на тия мАтори , че да се свърши с таз хамалогия -карането .  Very Happy Smile
Близо сме вече,още малко е останало
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: три
Публикации: 1141

No cop, no problem.

« Отговор #340 -: ноември 23, 2021, 12:53:02 »

Мъск, вече го прави.
Със сигурност много от ле(й/л)ките, в сутрешния трафик, ще прегърнат идеята - така и така, са у фейса нон стоп.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #341 -: ноември 23, 2021, 13:12:21 »

Мъск, вече го прави.
Със сигурност много от ле(й/л)ките, в сутрешния трафик, ще прегърнат идеята - така и така, са у фейса нон стоп.
Така и така никога няма да се научат да карат...може да е за добро Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1272

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #342 -: ноември 23, 2021, 14:54:01 »

...
Са така и така по правите не се напиньям много,та си поиграх и с круиз контрола.
Много е яко,ама мисля да си сложа седалката и задните степенки и като си го пускам,да си се возя като пътник отзад.Така и така не карам,може да си почивам и на задната седалка.А и трябва да я ползвам и нея,па и степенките,нема да ми скатават я Smile Smile Smile Smile

Тъй, тъй. ПОследно като го направих, ми коства 36 км. от отбивката по магистралата щот си правех снимчици  Surprised

Нали S10000RR има демпфер (или както му се казва)? Че ако се заиграе предницата...........
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: S1000RR 2015

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.314 секунди с 21 запитвания.