Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: S1000RR 2015  (Прочетена 21884 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6587

Ел. поща
« -: март 04, 2021, 16:51:58 »

Понеже всички възможности да си купя някой по-евтин и буклучив мотор ми се изчерпаха(разпродадоха се),а търпението не ми е от силните страни,се поразрових малко и ми изпадна тоя звяр.

Мотора е...не съм го карал много,колко за пробата,ма върви на гръм.Друго не успях да забележа Smile
  Както и да е де,още много,много рано да му давам каквито и да е отзиви.
Ама се сблъсках с куп проблеми

Например...от къде му се пускат дългите на тва Surprised Surprised Surprised Surprised

Има толкова неща по него,че...едва намерих от къде да му спра подгрева на ръчките.
Гледам има скала за градусите-нямам идея как работи.За наклона на мотоциклета в завой,да не решите,че е градусите на водата Smile
АБС-ПРО реално това е нещото което ме накара да го купя и картата СЛИК разбира се

Малко се наложи да го върна на пътя,че аспуха му беше чисто за писта
Стойката за номера и тя,та не минах преглед и сега е в болницата да го лекуват.
За една изгоряла крушка,ми написали,че е изгоряла и като втора грешка написали,че не могат да засекът с уреда,дали свети правилно,дееба и тупаните.Нема да стъпим повече там.

Има малко повече тунинг от колкото ми се искаше,но...поне няма за да се занимавам да го слагам Smile Smile

Забравих да кажа,че е най-красивата разцветка Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4287

« Отговор #1 -: март 04, 2021, 17:00:30 »

Честито, много зъл. Мигача сложен пред тапата, смятай колко ненужен аксесоар  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: март 04, 2021, 17:19:54 »

Честито, много зъл. Мигача сложен пред тапата, смятай колко ненужен аксесоар  Smile
На бмв никой не ползва мигачи.Нали знаеш,ако някога се почувстваш ненужен и неоценен и ти се струва,че работата която вършиш е маловажна и безсмислена,си припомни,че някой монтира мигачи на БМВтата

Честно казано и на Сузукитата не ги ползвам много.Преди години пуснах веднъж на едно кръстовище и докато свивам се опитах да го изгася,ма натиснах свирката.Получи се доста неловко,всички се обърнаха да видят що свиркам,па аз с мигача се боря.И реших,че няма смисъл да се излагам повече.То и без това не е от значение за никой на къде отивам.Те мотора не виждат,не ли па мигач Surprised
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4287

« Отговор #3 -: март 04, 2021, 17:45:17 »

Те мотора не виждат,не ли па мигач Surprised
Това е така за съжаление. Всичките такива БМВта, които съм виждал са все с капаче на мястото на мигача. За това и се зачудих, колко странно седи, когато е на мястото си.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07' , Ducati Multistrada 1000S DS 05'
Публикации: 3873

« Отговор #4 -: март 04, 2021, 19:21:25 »

А аз така залагах на Априля-та  Sad Sad ! Нищо, мотора е чук! Желая ти само приятни мигове и хиляди километри със синьо-бялата светкавица  Mad! И да знаеш, че "Веднъж БМВ, после винаги БМВ"  Very Happy!
Активен
SimonX
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

« Отговор #5 -: март 04, 2021, 19:30:22 »

Много е як, наистина. Те моторите у Англия преглед ли минават?
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4064

« Отговор #6 -: март 04, 2021, 19:43:15 »

E, винаги можеш да подадеш сигнал за маневра с изпъната настрани ръка Smile Smile Smile

Моторът е готин rulez2
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2762

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #7 -: март 04, 2021, 20:13:40 »

Честито!

п.п. Някак си ми е едно такова чувствено, когато някой се похвали във форума с "нов"/нов мотор ....
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: март 04, 2021, 20:37:32 »

Честито!

п.п. Някак си ми е едно такова чувствено, когато някой се похвали във форума с "нов"/нов мотор ....
не се хвала,просто мотора е много сложен за пистарка и ми трябва помощ,та да не ме убие.

А и наистина не знам как да му пусна дългите например Surprised

определено имам много въпроси и се надявам да помагате и най-вече на Коко който имаше същия
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 7085

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #9 -: март 04, 2021, 20:50:28 »

Понеже всички възможности да си купя някой по-евтин и буклучив мотор ми се изчерпаха(разпродадоха се),а търпението не ми е от силните страни,се поразрових малко и ми изпадна тоя звяр.

Мотора е...не съм го карал много,колко за пробата,ма върви на гръм.Друго не успях да забележа Smile
  Както и да е де,още много,много рано да му давам каквито и да е отзиви.
Ама се сблъсках с куп проблеми

Например...от къде му се пускат дългите на тва Surprised Surprised Surprised Surprised

Има толкова неща по него,че...едва намерих от къде да му спра подгрева на ръчките.
Гледам има скала за градусите-нямам идея как работи.За наклона на мотоциклета в завой,да не решите,че е градусите на водата Smile
АБС-ПРО реално това е нещото което ме накара да го купя и картата СЛИК разбира се

Малко се наложи да го върна на пътя,че аспуха му беше чисто за писта
Стойката за номера и тя,та не минах преглед и сега е в болницата да го лекуват.
За една изгоряла крушка,ми написали,че е изгоряла и като втора грешка написали,че не могат да засекът с уреда,дали свети правилно,дееба и тупаните.Нема да стъпим повече там.

Има малко повече тунинг от колкото ми се искаше,но...поне няма за да се занимавам да го слагам Smile Smile

Ами батьовата, ай честитка!

Със здраве да си го караш хиляди километри!

Чи цъкай му наред копчетата бре, все ще нацелиш кое е фара Very Happy
Пък можеш и вертикалното излитане да уцелиш Very Happy  Smile
Толкова ли не са драснали няк'ва картинка около тези копчета Sad

Активен
anndji_
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki 💚
Публикации: 77

« Отговор #10 -: март 04, 2021, 20:51:39 »

Честито за мотора, със здраве да си го ползваш!
Мотора Owner's Manual няма ли?

ПП. Намерих, в случай че го нямаш.
https://www.dropbox.com/s/915nt6i3ddrpfma/BMW%20S1000RR%20MY15%20User%20Manual.pdf?dl=0

А и наистина не знам как да му пусна дългите например Surprised

« Последна редакция: март 04, 2021, 21:05:58 последно от anndji_ » Активен
Serpentine
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki
Публикации: 500

« Отговор #11 -: март 04, 2021, 20:54:25 »

Много е красив и гледа злобно. Честито!
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2150

« Отговор #12 -: март 04, 2021, 20:56:49 »

Аз казах честито вече ама на който му се струва лесно примерно аз трудно си намирам аварийните и в тая връзка никога не съм святкал такива.  Surprised
А не е като да ми е първи мотор. При Китан е същата работа само дето не знае кой поред е този.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 4064

« Отговор #13 -: март 04, 2021, 20:58:39 »

Китане, батьов Smile тези лепенки ти ли му ги лепи или заради тях го взе Very Happy
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 ,1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , CB500F1
Публикации: 3280

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: март 04, 2021, 20:58:59 »

ПУ ПУ ПУ ПУ - Мнооооого Хубав  Smile Smile

Понеже всички възможности да си купя някой по-евтин и буклучив мотор ми се изчерпаха(разпродадоха се),а търпението не ми е от силните страни,..............

Има малко повече тунинг от колкото ми се искаше,но...поне няма за да се занимавам да го слагам

- ТЕ TИ ДА ВИДИШ НА МЕНЕ КО МИ БЕШЕ И КАК НЕ СПАХ ПОСЛЕДНИТЕ ДВА ДЕНА ПРЕДИ ДА ОТИДА ДА ВЗЕМА - BOXER CUP-a , ТЯ СЪБОТА МИ СЕ СТОРИ ЧЕ Е СЛЕД 9 СЕДМИЦИ

Номер рама = PM-me VIN PLS  Very Happy  Smile

ОПРЕДЛЕНО Е НАЙ-КРАСИВИЯ от ВСИЧКИ S1000RR 2010-2021 при това В НАЙ-КРАСИВАТА разцветка - според мен лично!
« Последна редакция: март 04, 2021, 21:14:50 последно от KokoVmaxa » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: S1000RR 2015

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.244 секунди с 20 запитвания.