Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Хорнет vs Вулкан - въпросът на един начинаещ
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Хорнет vs Вулкан - въпросът на един начинаещ  (Прочетена 10163 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3913

« Отговор #60 -: февруари 23, 2021, 19:17:58 »

Как ще имам 15 коня и ще ме минават камионите Sad Sad Sad Sad Sad

Ти май скоро не си се качвал на четиритактова 125-ца Surprised
Това се справя с колите само на път със спънати завои, дори и с втори човек на него. На прав път вижда зор.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6477

Ел. поща
« Отговор #61 -: февруари 23, 2021, 20:34:10 »

Ти май скоро не си се качвал на четиритактова 125-ца Surprised
Това се справя с колите само на път със спънати завои, дори и с втори човек на него. На прав път вижда зор.
Скоро слязох от 200цц,а то е 3-4 коня отгоре.Из дефилето тирове изпреварвам,коли...всичко.Общо взето си върви колко голф 2 1,6 Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #62 -: февруари 23, 2021, 21:54:36 »

Е, тя разликата между 200 и 125 е колкото между 125 и 50. Демек голяма  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #63 -: февруари 23, 2021, 22:16:29 »

Е, тя разликата между 200 и 125 е колкото между 125 и 50. Демек голяма  Very Happy
И аз така си мислех,ма...греда

120 вдига и това и 125 Surprised Surprised Surprised

Абе то според мен 125 на ЦБРа ти,май ще ускори по-добре от тоя скутер,а със сигурност вдига доста повече от него,та нямаш никакво оправдание.Просто трябва да му даваш повече газ Smile Smile Smile

Дай го да му направя маслото на пяна и клипче ще ти направя,ма после жена ти да бие само теб Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #64 -: февруари 23, 2021, 22:28:53 »

Аз това го карам на заварена до откат газ. Почти през цялото време. За начинаещ тийнейджър става. Ама само толкова. И за возене като няма с какво друго. Карал съм и инжекциона на модела - същата работа.
В завоите се справя, просто защото другите карат по-бавно по различни причини. На прав път и магистрала режа ТИРовете, ама само ако си спазват ограниченията Smile Бусовете ме отнасят без проблем. Ама на тях ограничението им е като за леките коли, та просто нямам шанс.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #65 -: февруари 24, 2021, 00:38:44 »

Аз това го карам на заварена до откат газ. Почти през цялото време. За начинаещ тийнейджър става. Ама само толкова. И за возене като няма с какво друго. Карал съм и инжекциона на модела - същата работа.
В завоите се справя, просто защото другите карат по-бавно по различни причини. На прав път и магистрала режа ТИРовете, ама само ако си спазват ограниченията Smile Бусовете ме отнасят без проблем. Ама на тях ограничението им е като за леките коли, та просто нямам шанс.
Камионите щат не щат си карат с 90.
Ама с буса ми си поддържам 160 без проблем,тях си ги сложи към колите.

Аз по-скоро говорех за дефилето,на магистралата е ясно,че няма да е фън с това.В Италия даже е забранено за 125цц
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #66 -: февруари 24, 2021, 08:36:31 »

Да, ве. На път със завои силиците му стигат да прави конкуренция, стига някой с кола да не я кара като мен Smile
Но си е слабо по принцип. Например катеря магистрала "Люлин" от Перник към София. На 6-та го няма никакво. На 5-та върви прилично, ако трябва ускорение иска 4-та. Ако искам да вдигне над 100 км/ч, трябва да залягам като истински пистаркаджия Smile Изправя ли се, скоростта пада с около 20 км/ч Smile Smile Smile

Поради тази причина бих препоръчал на колегата с темата, ако смята да си вземе турист или някакъв подобен мотор, върху който няма да му се налага да кара легнал, да го търси с по-височка слюда. Тя насочва въздушния поток встрани от тялото му, без да създава ефект на корабно платно и да му убива скоростта малко или много. И мухи ще му се лепят по-малко...Комфорт отвсякъде.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Хорнет vs Вулкан - въпросът на един начинаещ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.318 секунди с 20 запитвания.