Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Решение на проблема с пластмасовите водачи на дроселната клапа на BWM с боксер
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Решение на проблема с пластмасовите водачи на дроселната клапа на BWM с боксер  (Прочетена 473 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivodr800s
Ivelin Mitev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKIDRBIG800S
Публикации: 420

463606232
Ел. поща
« -: октомври 08, 2020, 13:15:26 »

Отварям тази тема за да бъда полезен към останалите колеги които карат BMW с боксеровия двигател. Преди съм се занимавал с ремонт на мотоциклети сега обаче ремонтирам покриви на сгради та искам да кажа, че ми е ясно че има части които се правят, така че да се счупят все пак и те трябва да ядът хляб . Мой колега имаше проблем с водачите на дроселните клапи (на мотоциклет BMW GS Adventure R1200 2010г.). Понеже са изработени от пластмаса и с времето топлината от двигателя я опича и започва да се чупи. Както си караш без да разбереш се чупи. Порових се малко из интернет и намерих един американски сайт в който продават самия водач направен от алуминийhttp://www.beemerbits.com/catalog/product_info.php?cPath=26_151&products_id=745&fbclid=IwAR2cVvEp_iCJQ0LiH-hYXX8F_c4eaVrw-IVOz-6wl4FXfXSYYeJEZrBhZU0
 Идеята е страхотна става много здраво, но цената е много дебела и като прибавиш таксите на митницата, по добре да си закупиш целия дросел  . От скоро ми се върти една реклама на подобни водачи в OLX. В Aliexpress реших да ги потърся там уж за по тънкаж цена обаче нищо не открих. И решихме да вземем от тези в OLX https://www.olx.bg/ad/vodach-za-droselna-klapa-na-boksov-dvigatel-za-mototsiklet-bmw-CID360-ID8k5Mc.html?fbclid=IwAR0vH3tcLnVMRI1yShvX9GTUaU9CotINjBHGx2DUYT-daj-H3hjqH_v0_AI
Доста изненадан останах колко лесно се сменя и става като нов. За сега няма проблеми мотора върви перфектно и затова реших да ви споделя тази информация надявам се да съм ви помогнал.
Поздрави, Ивелин Митев Very Happy
« Последна редакция: октомври 08, 2020, 13:18:19 последно от ivodr800s » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Решение на проблема с пластмасовите водачи на дроселната клапа на BWM с боксер

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.142 секунди с 20 запитвания.