Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилСкутериТема: пиаджо беверли 200
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: пиаджо беверли 200  (Прочетена 777 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5404

Ел. поща
« -: септември 29, 2020, 07:47:24 »

абе дайте малко инфо за тоя звяр,не мога да открия даже колко коня е Surprised
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2507

« Отговор #1 -: септември 29, 2020, 09:59:22 »

Ако е 2006, може би това е за него - http://www.mbike.com/piaggio/bv200/2006

Те ти още инфо - https://www.motorscooterguide.net/Piaggio/BV_Series/BV-Scooters.html
« Последна редакция: септември 29, 2020, 10:02:24 последно от phoenix » Активен
AlexM
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL250 Degree, Suzuki LS650, Piaggio Beverly, BMW F800R, GAS GAS EC300
Публикации: 273

« Отговор #2 -: септември 29, 2020, 10:44:26 »

абе дайте малко инфо за тоя звяр,не мога да открия даже колко коня е Surprised
Аз имах такова миналото лято.Карах го два месеца и на един познат толкова му хареса, че след две седмици жестоки молби му го продадох.Моето обаче светеше буквално.Всичко работеше.Най-много се чупи лостчето за отваряне на седалката.Има място за ръкавици и е страшна градска машина.Поддръжката е почти никаква.Тяга има доволно да поддържа 100-110 на магистралата и ако е и с хубава слюда е доста комфортно.С големи гуми е и по наподобява на мотор.Теглото си е почти колкото БМВ-то ми  Smile 163 кг  Smile Страшно здрави са и икономични.ПРед офиса ми има 4 броя различни цветове всяка сутрин.По новото мисля че беше 250.
« Последна редакция: септември 29, 2020, 10:48:03 последно от AlexM » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #3 -: септември 29, 2020, 19:53:51 »

аз точно за модела 200 се интересувам
Колко си вдигал с него,че се наслушах на басни,как вдигали по 160,па моето по баира надолу 130 иначе с много мъка 120,с втори човек 110.Ама имам от големите слюди,дето са като платно отпред де

Проблемното лостче не го и дърпам,щото ми е по удобно с копчето

Ама ми се струва,че тия 20 коня са малко пресилени.То и аз нямам много база за сравнение кво са 20 коня,не съм карал от доста години такива цикалки,ама ми се струва,че си е умряло отвсякъде.На няколко пъти метках в количката един кит на Полини,но...неискам да изгрубявам,че и скутера ако си тунинговам,ще стане ясно на всички,че си ми е болестно състояние Smile

за сега само ролки ще му сменя,може и свещ и ще видя как ще тръгне

Абе дали има джет китове за него Smile
Активен
AlexM
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL250 Degree, Suzuki LS650, Piaggio Beverly, BMW F800R, GAS GAS EC300
Публикации: 273

« Отговор #4 -: септември 29, 2020, 21:09:10 »

аз точно за модела 200 се интересувам
Колко си вдигал с него,че се наслушах на басни,как вдигали по 160,па моето по баира надолу 130 иначе с много мъка 120,с втори човек 110.Ама имам от големите слюди,дето са като платно отпред де

Проблемното лостче не го и дърпам,щото ми е по удобно с копчето

Ама ми се струва,че тия 20 коня са малко пресилени.То и аз нямам много база за сравнение кво са 20 коня,не съм карал от доста години такива цикалки,ама ми се струва,че си е умряло отвсякъде.На няколко пъти метках в количката един кит на Полини,но...неискам да изгрубявам,че и скутера ако си тунинговам,ще стане ясно на всички,че си ми е болестно състояние Smile

за сега само ролки ще му сменя,може и свещ и ще видя как ще тръгне

Абе дали има джет китове за него Smile
Е за тва го продадох.
Веднага се почва се простотиите.Полини, Малоси тва онова.Туй нещо е създадено да те закара от А до Б практично и евтино.Без да смърдиш на бензин от чопъра или да се навличаш като за писта на пистарката.Каската в багажника и айде в офиса.Тунингите каквито и да са ньма да стане s1000rr. 160 надали но 110 си поддържа без да се тормози на магистралата.За поддръжка 1 литър маслоняма смисъл да се коментира.
Има и Beverly 500.Там вече е пресилена история за скутер според мен.
« Последна редакция: септември 29, 2020, 21:12:29 последно от AlexM » Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2507

« Отговор #5 -: септември 30, 2020, 13:15:23 »

...но...неискам да изгрубявам,че и скутера ако си тунинговам,ще стане ясно на всички,че си ми е болестно състояние Smile

Напразно се притесняваш. На всички ни е ясно Smile Smile Smile
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 727

Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 30, 2020, 16:40:15 »

Правил съм и нямам добро мнение за него . Двигателя е ЛИДЕР , обикновено 4 клапана . Но е на плъзгащи лагери основните и биелният . МНОГО трябва да се внимава с маслото и с навременната му смяна , ако пък е италянче -още повече , като се знае онези кога сменят масло .
Основни лагери не се продават отделно , а ЗАЕДНО С КАРТЕРА .  Sad
Редовна грешка е и да се отвори за смяна на ролки или ремък и да се запали за да се 'чуел двигателя без трансмисията " , резултата е набити клапани в буталото и голям филм .
Гайката на вариатора стяга освен него и зъбчатката на маслената помпа (която иначе се движи свободно по вала ) така и зъбчатката на ангренажа (която също се слага на ръка без натяг ).
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7 -: октомври 01, 2020, 05:15:08 »

Правил съм и нямам добро мнение за него . Двигателя е ЛИДЕР , обикновено 4 клапана . Но е на плъзгащи лагери основните и биелният . МНОГО трябва да се внимава с маслото и с навременната му смяна , ако пък е италянче -още повече , като се знае онези кога сменят масло .
Основни лагери не се продават отделно , а ЗАЕДНО С КАРТЕРА .  Sad
Редовна грешка е и да се отвори за смяна на ролки или ремък и да се запали за да се 'чуел двигателя без трансмисията " , резултата е набити клапани в буталото и голям филм .
Гайката на вариатора стяга освен него и зъбчатката на маслената помпа (която иначе се движи свободно по вала ) така и зъбчатката на ангренажа (която също се слага на ръка без натяг ).

какво за маслото?на двигателя пишеше нещо,май 5В40 Surprised аз дадох да му сложат 5В30 някаква синтетика за кола.да си му сложа неговия вискозитет ли?
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 727

Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 01, 2020, 07:48:13 »

Спазвай какво са му задали , че не се славят със здравина .
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #9 -: октомври 01, 2020, 21:19:38 »

Спазвай какво са му задали , че не се славят със здравина .
абе...тръгнах да гледам един на 90 000км,та се отказах  като разбрах,ама самия факт,че ги е направил...а моя е на 17 000

абе за тия пари...си е без пари.Дори не мисля да го продавам
определено си ме кефи моторетката
Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZ 250
Публикации: 138

« Отговор #10 -: октомври 01, 2020, 21:37:57 »

Kitan ............какво стана със идеята за супермотото ????? Какви са тези моторетки дето те ....кефят ,пък и ще ги тунинговаш.Very Happy
« Последна редакция: октомври 01, 2020, 21:39:36 последно от Нешо » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #11 -: октомври 01, 2020, 21:44:59 »

Kitan ............какво стана със идеята за супермотото ????? Какви са тези моторетки дето те ....кефят ,пък и ще ги тунинговаш.Very Happy
това ми е превоза да стигна до моторите Smile Smile Smile Smile

супермотото ми трябва за Англия и мога да го купя само от там,а сега съм си на БГ

днес ми се размина покупката на един ТТР...на малко щях да подновя темата с ендурата Smile Smile Smile Smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилСкутериТема: пиаджо беверли 200

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.297 секунди с 20 запитвания.