Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мнения за Kawasaki EN450-454 LTD
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мнения за Kawasaki EN450-454 LTD  (Прочетена 14603 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
nalis
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан 50МК-3,Tomos Atx 50,2xJawa Babetta 210,Puch Maxi,Simson S51 Enduro,Honda Dio AF27,Simson 51,Yamaha Aerox 70ccS
Публикации: 158

« Отговор #30 -: август 05, 2020, 18:43:27 »

Оглеждам се в момента.Пробвах EN500 и Yamaha Virago 535 за сега.Както спомена колегата,тук в Кърджалийско няма много алтернативи.Бюджет имам до 3000 бона.Не бързам и няма да направя грешката да взема още първия мотор,който ми хване окото.Така както върви май ще пропусна този сезон и ще изкачам да докопам нещо свястно.През зимния сезон и цените падат  Very Happy Very Happy
Активен
Esper
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 2951

Сутрин бира и ракия - край няма мойта простотия!

7183168
Ел. поща
« Отговор #31 -: август 05, 2020, 18:56:19 »

3000 бона?
Или 3 бона?
Ако е първото (дай боже всекиму) няма нужда да чакаш не до зимата а дори до края на седмицата.
Вземай такси още утре към София  Smile

Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 3338

« Отговор #32 -: август 05, 2020, 19:21:38 »

Оглеждам се в момента.Пробвах EN500 и Yamaha Virago 535 за сега.Както спомена колегата,тук в Кърджалийско няма много алтернативи.Бюджет имам до 3000 бона.Не бързам и няма да направя грешката да взема още първия мотор,който ми хване окото.Така както върви май ще пропусна този сезон и ще изкачам да докопам нещо свястно.През зимния сезон и цените падат  Very Happy Very Happy

Кажи си впечатленията, де.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 7085

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #33 -: август 06, 2020, 06:10:38 »

Оглеждам се в момента.Пробвах EN500 и Yamaha Virago 535 за сега.Както спомена колегата,тук в Кърджалийско няма много алтернативи.Бюджет имам до 3000 бона.Не бързам и няма да направя грешката да взема още първия мотор,който ми хване окото.Така както върви май ще пропусна този сезон и ще изкачам да докопам нещо свястно.През зимния сезон и цените падат  Very Happy Very Happy

Най- близките Кавазакито са ти в Пловдив и Ст. Загора. Ако ги харесваш по картинка (  Very Happy Smile ), някой може и да хвърли едно око да не се разкарваш 300+км излишно.

П. П. Не си го причинявай това с Ямахата...
« Последна редакция: август 06, 2020, 06:20:32 последно от Grobarq » Активен
Крумски
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Vulcan 500
Публикации: 24

Ел. поща
« Отговор #34 -: октомври 19, 2020, 18:54:50 »

Аз карам EN500 '99 набор и съм доволен. Вървежа е доста приличен за скромната си кубатура. Разхода е добър, лек е, с нелоша возия. Ето и няколко минуса. Леко е къс, няма звука на V-twin-a, с верига е и мощността се разгръща във високите обороти, но пък във високиоте е доста жилав. Обслужването е лесно. Скоростите влизат мазно и така Smile
« Последна редакция: октомври 19, 2020, 18:56:22 последно от Крумски » Активен
chris_vicom
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #35 -: юли 27, 2021, 13:37:42 »

Аз карам EN500-'91 година. Като изключим кормилото, на което не успях да намера приемлива за мен позиция и замених с право + високи рейзъри, си е много добро моторчето за из града и къси трипове. Лек е и много повратлив, не се подскача, като му подадеш по-рязко газ, но при нужда влизайки в обороти се изстрелва достатъчно за градско и второстепенни пътища - особено с много завои. Малко му е меко окачването, но пък и това може да е предимство - особено на градско. След смяната на кормилото ми е изключително удобен, а аз съм с размери 1.76м на 115кг. Разходът му е съвсем приличен в рамките на 5л/100км при тази моя маса.
За дълги трипове и магистрали си има други мотори, EN500 е чудесен за ежедневен мотор.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мнения за Kawasaki EN450-454 LTD

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 20 запитвания.