Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилМотоспорт (Модератори: joro-600rr, Ice_queen^^)Тема: Първи track day - съвети
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Първи track day - съвети  (Прочетена 3710 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
zafirovp
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Audi
Публикации: 10

Ел. поща
« -: юли 26, 2020, 22:05:55 »

Здравейте колеги,

Тази година бях намислил да ходя до Серес, но предвид сегашната обстановка това не е варянт. Насочих се към Калояново. Имам екип от 2 части, фабрично се свързват с цип, ботуши, ръкавици и каска. Гучите са ми DOT рейтинг, но няма как да сложа сликове, понеже ще идвам от София с мотора на ход (нямам ремарке). Бихте ли дали някакви съвети за първия ми трак дей на Калояново. Очевидно ще съм много бавен в началото, това проблем ли е? Трябва ли да демонтиран нещо или да облепям с тиксо? Има ли кой да ми покаже как се кара на писта, срещу заплащане?

Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1600

« Отговор #1 -: юли 26, 2020, 22:29:58 »

Потърси някой от "Джигитите / Djigit Riders" има 2-3 момчета дето знам и са редовни на Дракона... пък и са сериозни карачи (Любен Керемидски, Николай Данчев) (дори може да имат място в буса да те натоварят и теб) Very Happy

Иначе Дракона не е "истинска писта", много неравности, и различни видове настилка.... но става да си покараш....
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1654

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #2 -: юли 27, 2020, 07:47:19 »

Здрасти,
Не се притеснявай,всички са почнали отнякъде,отиваш и караш...просто кажи,че ти е за пръв път да те сложат в бавната група.Огледалата се демонтират или завъртат навътре,има инструктаж,ако имаш въпроси там може да питаш.
Има кой да ти покаже да,потърси във фейса Иван Грозев-Доксата,пича прави обучения точно за Дракон..със сигурност е най-бързия там  Very Happy

Идеалното е да направиш уикенд с Доксата и тогава да отидеш на тракдей..
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМотоспорт (Модератори: joro-600rr, Ice_queen^^)Тема: Първи track day - съвети

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.042 секунди с 20 запитвания.