Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Къща за почивка - съвет и идеи?
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Къща за почивка - съвет и идеи?  (Прочетена 2146 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ради райков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA TDM 900 5PS
Публикации: 1602

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: юли 22, 2020, 14:15:12 »

И да дам информация, и да не дам, за прибиращите се от Сърбия ми казаха че има вече карантина. Тъкмо се гласях да скокна с мотора. Иначе капацитета на най-горният етаж е 5 легла. На етажа с верандата има разтегателен диван за една две персони. В най-долното помещение, така наречения подрум  няма обзавеждане, само баня може да се ползва. Има още една на първия етаж. Вътрешно дървено стълбище за най-горния етаж. Цената не е висока, ще пусна на лични. Нямам снимки на този телефон на интериора, тези дни ще пусна. Има и паркинг зад къщата, вижда се на снимка.
Те карантината ще я разкарат, но вилата ще си остане ;)
Недей да скромничиш, а сподели на всеослушание  Smile
Активен
Gnome Rhone
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: 1938 Gnome Rhone AX2 800 Yamaha XT600Z 1VJ
Публикации: 434

argumentum ad novitatem

« Отговор #16 -: юли 28, 2020, 01:27:10 »

Ще пусна още снимки, но в момента е безмислено с тези карантини. Цена не знам дали трябва да обявявам на всеослушание, ще влезна сигурно в конфронтация с някакви правила на форума, които дори не си спомням да съм ги чел  Smile
От един месец я даваме под наем, от две години не сме стъпвали там  Smile
Активен
batNIKI
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FJR 1300
Публикации: 6

Ел. поща
« Отговор #17 -: август 02, 2020, 23:17:36 »

Малко пояснения за идеята. Търси се къща на разтояние около 400км. от София, където може с жената да избягаме /от ежедневието и децата  Very Happy/ за няколко дена през август. Идеята е хем да си побръмчим с мотора, хем ден два да помързелуваме сред природа и после пак бръм към София. Не търся някакъв лукс - да е спокойно, колкото може по-малко хора - по-добре, а ако има рекичка или басейн да се топне човек - ще е най-добре. Издирват се читави къщи, неизлизащи с Гугъл. Предпочитам препоръки от хора с личен опит.
п.п. Хотелите и комплексите отпадат - не съм им хич фен.
Тази седмица към края съм замислил с жената на мотора и да отидем за 2-3 дни в къща за гости в Триград или Лясково (до Девин). Видях и за двете места много добри отзиви и цени. На там е добър мото маршрут а има и какво да се види (Дяволското гърло например).
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Къща за почивка - съвет и идеи?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 21 запитвания.