Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Моля за вашето важно мнение, за закупуване на МОТОЦИКЛЕТ 1000м3
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Моля за вашето важно мнение, за закупуване на МОТОЦИКЛЕТ 1000м3  (Прочетена 6517 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serpentine
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 258

« Отговор #30 -: април 15, 2020, 17:34:35 »

И...кво точно намери,ако не е няква тайна..  Sad  Smile Smile Smile Smile

Ми кво… квото трябва, но още е рано да се хваля. Smile Smile
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2533

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: април 15, 2020, 20:27:34 »

не че нещо,ама от 2001 до 2008 сузуки е мотора
Не че нещо ама SC59 е светлинни години напред пред Сузуки  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6334

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #32 -: април 15, 2020, 21:04:54 »

Божеее, доживях да прочета Коко да каже нещо добро за Honda Sad
Ако се наканя най- после да кривна 30 км от обичайния си маршрут щ'та черпя една Каменица в сервиза ти!
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5090

Ел. поща
« Отговор #33 -: април 16, 2020, 08:29:16 »

тая ли дето никой не я ще,щото са им направили вала от кашкавал?
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2533

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: април 16, 2020, 13:06:48 »

Коко е ДО БОЛКА ОБЕКТИВЕН - сещай се какво имам в предвид  Very Happy

Вала на ВСИЧКИ е от КАШКАВАЛ стига да караш с МОТУЛ  Very Happy

ТОВА НЕ ПРОМЕНЯ ФАКТА , че SC59 е Светлинни години пред К7-К8-LXX , надявам се Сузуки като стигнат до ZY серията да започнат да правят мотоциклети като хората  Smile

*** Един мотоциклет не е само Здрав Двигател (що годе здрав) а е съвкупност от много неща........като Окачване ?? Спирачки ?? Ел инсталация........ те такива неща = Цялостно поведение

Спор няма че К7 1000 е пословично здрав на база останалите КИТАЙСКИ Конкуренти , спор няма че SC59 първо поколение 98% от моторите горят Масло като че ли е бензин , но това не променя факта , че мотора е в пъти по изпипан от К7 1000  Surprised Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5090

Ел. поща
« Отговор #35 -: април 17, 2020, 02:08:42 »

и двете марки изкараха нови модели 2020 с които не съм запознат,но за 2019 и двете марки оглавяват дъното на класацията.описанието на журналистите беше,че без сериозни доработки,те просто нямат място на пистата сравнени с конкуренцията.

да,модела 2008 на хонда се конкурира с модела 2007 на сузуки,ама аз лично не бих си купил хондата понеже просто риска да попадна на здрав екземпляр е далеч по-малък от тоя да купя здраво сузуки.говоря за закупуването на мотор днес,12 години след производството му.отделно ако говорим за бързина...там думата хонда не се използва в едно изречение с бързина.

са не ми се слуша за удобство,щото тия хонди са ми меко казано неудобни.постоянн имам чувството,че ще изпадна от седалката и сам знаеш как влияе това на управлението на мотора.(говоря лично за мен)

говорим само и единствено за сериини мотори без никакви доработки по тях

лично аз,дори и през 2009 бих си закупил сузуки и чак през 2010 бих сменил марката

за 2012 която е моя мотор...да кажем,че търсех 2 други модела,а тоя беше първа резерва...просто тоя изпадна първи и стрелях.казвам го само да не реши някой,че съм фен на марката и за това споря.въпреки,че съм имал доста модели на ГСХР,то не е било защото са Сузуки,а заради техническите им данни или заради чист късмет(първото ми сузуки)
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Моля за вашето важно мнение, за закупуване на МОТОЦИКЛЕТ 1000м3

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.202 секунди с 20 запитвания.