Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 11565 пъти)
IBenchev, Oggie и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1402

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #375 -: март 26, 2020, 11:54:05 »

Вчера ходих до Пазарджик да купя два чувала въглища, че зимата се завърна. Не ме пускат да вляза в града?!?! Имахме известна разправия там на поста пред града и после ме пуснаха. Искаха ми някаква декларация от фирмата, където работя... Ама аз съм пенсионер... Пуснаха ме, както вече казах без декларацията, купих си въглища и на излизане от града, никой не ми обърна внимание, когато минах през поста и се прибрах на село. Ама вчера от един ксерокс в града си взех празни декларации.
Днес пак ми се наложи да ходя в града, за да си извадя медицинско, че си намерих работа. Попълних си чинно декларацията, за какво влизам в града. Спряха ме. Дадох им декларацията и веднага ме пуснаха да вляза в Пазарджик. След близо 40 минути си свърших работа и тръгнах да си ходя. Поста извън града ме спря и сега пък не искат да ме пуснат да излезна от града?!?! Адреса ми в личната карта е пазарджишки, а аз живея във Величково на 12 км от Пазарджик. Нямал съм декларация от кмета, че живея във Величково. Пак имахме разправии на висок глас и накрая ме пуснаха да си ходя на село...
Та сега с чиста съвест мога да напиша: - Да ви еба майката на всички управляващи и на извънредното ви положение и на дебилните мерки, които сте измислили, "за да ме пазите" от грипа.....
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1857

« Отговор #376 -: март 26, 2020, 12:07:20 »

Различното сега е, че ще могат да следят всеки, без значение, че не е направил нищо нередно. Ми да вземат да ни имплантират по един тракер и да се приключва с драмите  Surprised Ако тракерът дава имформация в реално време за температурата, кашлянето и т.н., още по-добре. Поне ще има някаква полза и за населението.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #377 -: март 26, 2020, 12:11:07 »

...
Та сега с чиста съвест мога да напиша: - Да ви еба майката на всички управляващи и на извънредното ви положение и на дебилните мерки, които сте измислили, "за да ме пазите" от грипа.....

Гледам гостите, които наблюдават темата, са се увеличили Smile Smile Smile
Активен
mzperix
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: няма
Публикации: 12

« Отговор #378 -: март 26, 2020, 13:57:43 »

Различното сега е, че ще могат да следят всеки, без значение, че не е направил нищо нередно. Ми да вземат да ни имплантират по един тракер и да се приключва с драмите  Surprised Ако тракерът дава имформация в реално време за температурата, кашлянето и т.н., още по-добре. Поне ще има някаква полза и за населението.
  Подобен номер го правят с личните карти в някой държави - имат чип вътре и те следят. Но някой юнаци “случайно” си забравят картата за няколко секунди в микровълновата...
Активен
dirtlego
Ducater
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 619

« Отговор #379 -: март 26, 2020, 14:29:51 »

Ето как постепенно се отказваме от личната свобода и права, примиряваш се. Дори понякога хората сами го искат принудени от обстоятелствата.
Точно за това си мисля, че ситуацията с тази зараза се създаде изкуствено и с цел. Огромен експеримент, при който малко възрастни ще си отидат (то и без това пенсионната система рухва поради застаряване на населението), малкият бизнес ще страда (много ще фалират) и така големите риби ще станат още по-големи. Хората стоят вкъщи и им се налива помия от телевизията, която промива мозъка. Имунната система ще рухне след обездвижване и стоене вкъщи за месец и повече,... ноооо важното е, че имаме тоалетна хартия, ракия и чалгия.

Едно е сигурно, когато и да свърши тази лудост, обществото и правилата няма да са същите.
Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6109

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #380 -: март 26, 2020, 15:12:29 »

Вчера ходих до Пазарджик да купя два чувала въглища, че зимата се завърна. Не ме пускат да вляза в града?!?! Имахме известна разправия там на поста пред града и после ме пуснаха. Искаха ми някаква декларация от фирмата, където работя... Ама аз съм пенсионер... Пуснаха ме, както вече казах без декларацията, купих си въглища и на излизане от града, никой не ми обърна внимание, когато минах през поста и се прибрах на село. Ама вчера от един ксерокс в града си взех празни декларации.
Днес пак ми се наложи да ходя в града, за да си извадя медицинско, че си намерих работа. Попълних си чинно декларацията, за какво влизам в града. Спряха ме. Дадох им декларацията и веднага ме пуснаха да вляза в Пазарджик. След близо 40 минути си свърших работа и тръгнах да си ходя. Поста извън града ме спря и сега пък не искат да ме пуснат да излезна от града?!?! Адреса ми в личната карта е пазарджишки, а аз живея във Величково на 12 км от Пазарджик. Нямал съм декларация от кмета, че живея във Величково. Пак имахме разправии на висок глас и накрая ме пуснаха да си ходя на село...

Ти ми кажи чичко полицай дето покрай него минават сутрин да кажем 2000 автомобила и той взима декларациите, къде по дяволите ги събира тези листове?
В кенефа ли ги слага за кенефна хартия? Smile
Нещо не можах да има разбера идеята какво неоравомерно излизане в какъв смисъл Surprised
Демек някой ако излезе болен и го разберат след пет дена, че е излязъл  болен от града е отишъл еди-къде си, те ще намерят листчето което той им е дал сред хилядите други?

Ето как постепенно се отказваме от личната свобода и права, примиряваш се. Дори понякога хората сами го искат принудени от обстоятелствата.
Точно за това си мисля, че ситуацията с тази зараза се създаде изкуствено и с цел. Огромен експеримент, при който малко възрастни ще си отидат (то и без това пенсионната система рухва поради застаряване на населението), малкият бизнес ще страда (много ще фалират) и така големите риби ще станат още по-големи. Хората стоят вкъщи и им се налива помия от телевизията, която промива мозъка. Имунната система ще рухне след обездвижване и стоене вкъщи за месец и повече,... ноооо важното е, че имаме тоалетна хартия, ракия и чалгия.

Едно е сигурно, когато и да свърши тази лудост, обществото и правилата няма да са същите.

Мисля, че го писах и някъде по-нагоре и за мен всичко е един огромен експеримент!
Като същинската заплаха ще дойде някой друг ден под друга форма. Просто някои хора искат да знаят как ще реагира света.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #381 -: март 26, 2020, 15:54:16 »

Ти ми кажи чичко полицай дето покрай него минават сутрин да кажем 2000 автомобила и той взима декларациите, къде по дяволите ги събира тези листове?
В кенефа ли ги слага за кенефна хартия? Smile
Нещо не можах да има разбера идеята какво неоравомерно излизане в какъв смисъл Surprised
Демек някой ако излезе болен и го разберат след пет дена, че е излязъл  болен от града е отишъл еди-къде си, те ще намерят листчето което той им е дал сред хилядите други?

Нищо не си разбрал, ве майна Smile
Декларацията и служебната бележка са просто сигурно средство за защита срещу коронавируса. Ама внимавай повече, ве майна Smile Smile Smile
Активен
dirtlego
Ducater
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 619

« Отговор #382 -: март 26, 2020, 16:20:40 »

Ако видеото и статията са вярни, китайски учени са го създали преди около 5 години.

https://m.24chasa.bg/novini/article/8361700?fbclid=IwAR25JwWdCQqsI2k27Jefv6XeODd_5qaegmin0I7l1w6xP-j1Hcdi7y64eDI
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1402

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #383 -: март 26, 2020, 16:46:10 »

Нали ви писах по-рано още в началото на тази тема, че лабораторията в Ухан, която си е играела с тези вируси е на, около 300 метра от пазарът, където е първоначално е възникнала заразата. Не знам защо се мълчи за това... Surprised

Само още не установено, дали все още е жив тоя китаец, който е изял първият заразен прилеп, купен от тоя пазар... Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Ел. поща
« Отговор #384 -: март 26, 2020, 17:23:23 »

Да засилим още малко конспиративните теории:

https://brato.bg/67322-armiqta-na-usa-bolnata-evropa-i-edna-konspiraciq-za-koronavirusa/

Може би наистина ще излезе, че войниците на САЩ са имунизирани по някакъв начин...

Сега да видим отговорът на Русия:

https://m.offnews.bg/news/Analizi-i-Komentari_65/80-ot-ruskite-pomoshti-za-borba-s-Covid-19-za-Italiia-sa-nenuzhni_724993.html

Стана интересно, а?

Китайците също се намесиха преди няколко дни:

https://www.dw.com/bg/%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9-%D0%B8-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0/a-52913682

Всички са в Европа майна Sad

П.П. Както отбелязах преди няколко дена на тези щастие учения се провежда всяка година...
« Последна редакция: март 26, 2020, 17:31:14 последно от Grobarq » Активен
mzperix
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: няма
Публикации: 12

« Отговор #385 -: март 26, 2020, 18:01:08 »

Американците спряха движението на частите за учението - [url=https://www.eur.army.mil/]https://www.eur.army.mil/ [/url]
  Това с ваксинацията не съм особено наясно, но хора разбиращи от материята твърдят, че от декември месец до сега вируса е мутирал 256 пъти. В превод - ваксината няма как да е ефективна.
Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Ел. поща
« Отговор #386 -: март 26, 2020, 18:17:45 »

Това съм го виждал в три през нощта, но не и в 18 часа вечерта. Над 100 гости без нито един потребител:

Активен
Archibald
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 900 Classic
Публикации: 137

« Отговор #387 -: март 26, 2020, 18:47:28 »

Китайците и американците тепърва ще си подмятат топката с това "кой е виновен", вероятно и Путин ще се появи като обвиняем в някакъв момент (ако вече не са го подпукали), въобще ще се бълва пропаганда и "доказателства" в най-добрите традиции на Студената война, обаче в момента е все тая що е започнало цялото нещо при все, че никой не може да обясни адекватно защо продължава.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4856

Ел. поща
« Отговор #388 -: март 26, 2020, 19:02:46 »

айде да посмятаме

Седите си вкъщи,защото ако се заразите всички и ще претоварите здравната система,която единствената помощ която може да ви окаже...е да ви пусне кислород?

Колко ли струват тея безцени апарати???

Повече от най-голямата икономическа криза виждана някога?

Да не мислим наивно,че са тъпи и не могат да се сетят за това
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2569

« Отговор #389 -: март 26, 2020, 19:11:56 »

На тоя апарат му трябва персонал да го кара. Ако беше само да сложиш едни апарати щеше да е лесно. А колкото до кризата - затварят накакви заводи, които никой не ги е спрял да работят. Явно и да не ги спрат не помага.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Коронавирус

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.208 секунди с 21 запитвания.