Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: DUNLOP GP RACER D212 - НАЛЯГАНЕ?
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: DUNLOP GP RACER D212 - НАЛЯГАНЕ?  (Прочетена 767 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Joro GP
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1000 RR
Публикации: 1

Ел. поща
« -: март 07, 2020, 16:04:30 »

Здравейте,
Взех си един сет - предна със задна от въпросните гуми за новия сезон. Сефте ще пробвам полуслик и с нетърпение чакам да се постопли още малко за да ги сложа.
Въпросителната ми обаче идеа от ръководството на Дънлоп, където за налягане на задната гума на студено дават 1.0 - 1.1bar което ми се вижда малко ...... малко
https://www.dunlop.eu/en_gb/motorcycle/tires/gp_racer_d212.RACER D212.html#/

Гумите ще се карат по пътната мрежа а не на писта, какво според вас трябва да е налягането? Ако има някой който е ползвал въпросните гуми моля нека сподели мнение и впечатления.

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5337

Ел. поща
« Отговор #1 -: март 07, 2020, 20:54:05 »

Здравейте,
Взех си един сет - предна със задна от въпросните гуми за новия сезон. Сефте ще пробвам полуслик и с нетърпение чакам да се постопли още малко за да ги сложа.
Въпросителната ми обаче идеа от ръководството на Дънлоп, където за налягане на задната гума на студено дават 1.0 - 1.1bar което ми се вижда малко ...... малко
https://www.dunlop.eu/en_gb/motorcycle/tires/gp_racer_d212.RACER D212.html#/

Гумите ще се карат по пътната мрежа а не на писта, какво според вас трябва да е налягането? Ако има някой който е ползвал въпросните гуми моля нека сподели мнение и впечатления.

правилно си се ориентирал.
ако ги напомпаш като за писта,ще са меки

Активен
MasterBoy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ6, Yamaha FZ8
Публикации: 1

« Отговор #2 -: март 30, 2020, 17:07:46 »

Моето мнение е, че гумите са много хубави, но само за писта. На пътя ще ги караш винаги студени. А студената гума не е хубава гума.  Very Happy От търкаляне не се загряват. Аз лично предпочитам SPORTSMART TT или BATTLAX HYPERSPORT S22.
Налягането за студена гума наистина е 1,1 преди да сложиш греячката  Very Happy
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: DUNLOP GP RACER D212 - НАЛЯГАНЕ?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.33 секунди с 20 запитвания.