Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: A Twist of the Wrist II
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: A Twist of the Wrist II  (Прочетена 11956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
giox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuku GFS600S
Публикации: 17

Ел. поща
« Отговор #30 -: март 05, 2020, 13:33:23 »

ГОТОВО !!! Има го целия филм с дублаж на БГ Smile + бонус видеото за базова настройка на окачването !!!

Към този момент, всеки който ми покаже, че e закупил оригиналното DVD, съм готов да му предоставя филма дублиран на БГ напълно безплатно. (Цялото нещо е 6.5GB !)
« Последна редакция: март 05, 2020, 13:37:54 последно от giox » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3492

« Отговор #31 -: март 05, 2020, 14:05:42 »

.... редно да е обвързано с закупуването на оригиналното DVD, за което ZedMoto са оторизиран представител за региона.

Към този момент, всеки който ми покаже, че e закупил оригиналното DVD, съм готов да му предоставя филма дублиран на БГ напълно безплатно. (Цялото нещо е 6.5GB !)

Да разбираме, че темата е реклама на комерсиален продукт? Няма проблем но за такива теми важат други правила.
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2712

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: март 05, 2020, 15:23:03 »

Smile Smile Smile Smile Smile
 С Л Е Д Я !
Активен
giox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #33 -: март 05, 2020, 15:28:18 »

След като съм си го платил САМ, и го предоставям абсолютно БЕЗПЛАТНО не виждам комерсиал в това !!!
DVD-то може да бъде закупено и от официалния сайт на CSS (има го USA, Aнглия, Испания, Гърция .....) всеки може да провери.

Та ако права реклама на някой, сигурно е на мене като частно лице, надявам се да получа чесане зад ушите за награда.

П.П. Мисля, че е абсолютно нормално след като някой е положил труд да финансира и създаде този филм, било то и преди 12 години, е редно да получи полагащото му се за това.
Най ми е лесно да го плесна в YOUTUBE (където го има с БГ субтитри), същото важи и за първия на който го дам !!!
Ама нали искаме да сме като белите хора !
« Последна редакция: март 05, 2020, 15:31:49 последно от giox » Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: март 05, 2020, 15:53:46 »

Аз нещо не схващам......ОБЪРКАХ СЕ  Surprised Surprised Surprised

предоставям абсолютно БЕЗПЛАТНО не виждам комерсиал в това !!!

П.П. Мисля, че е абсолютно нормално след като някой е положил труд да финансира и създаде този филм, било то и преди 12 години, е редно да получи полагащото му се за това.

Към този момент, всеки който ми покаже, че e закупил оригиналното DVD, съм готов да му предоставя филма дублиран на БГ напълно безплатно.

АЗ Лично ако искам да го взема това Файлче със БГ Аудио , за да го сложа на Телевизора в Хоумбокса да може всеки да го гледа ??? Какво ще ми Коства ? Една Флашка ...... + ?
« Последна редакция: март 05, 2020, 15:56:29 последно от KokoVmaxa » Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: март 05, 2020, 16:03:47 »

Гледай го пиратско качено, (хем, че право носителите са абсолютно наясно с това),безплатно в youtube с БГ субтитри, аз нма` съм поредния ганьо дето всеки му е длъжен и за нищо не плаща.
......... Абе аз да те светна само - Субтитрите за Тоя дето ти му прави дублаж НИЕ ГИ ПРАВИХМЕ ПРЕДИ Почти 10 Години !
 Оригинално DVD с Филма "Twist of the Wrist II" ГО ПРИТЕЖАВАМ - Не съм го купувал - Подарък ми е от CSS Инструктор на име Spidy ! Притежавам и Книгата !
 Филма със Субтитри се въртеше нон стоп на Лаптопа ми всеки Трак дей на Калояново в продължение на поне 5 години и всеки желаещ можеше да го гледа и са го гледали поне 100 души и съм го качил на поне 200 .
 Филма го сиидвах Аз сам ЕДИНСТВЕН във ЗАМУНДА до преди няколко месеца докато не ми се насра Win-шита на компа
 Познавам се Лично с Някой от Хората които са Главни действащи лица във Филма , Имам изкарана КАЛИФОРНИЯ от 1 до където ти дойде на Ум ниво ........... Познавам се и Много добре със Представителя на CSS за България ( дори мога да кажа , че сме приятели )

Та пак да попитам - кажи да се знае и да е ЯСНО ! КОЛКО И КАКВО ЩЕ СТРУВА АКО ИСКАМ ДА ГО ПОЛУЧА  Very Happy Smile

И ако Обичаш не се прави на по тежък от колкото си , за да има нормална атмосфера
« Последна редакция: март 05, 2020, 16:15:14 последно от KokoVmaxa » Активен
giox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #36 -: март 05, 2020, 16:09:23 »

Аз съм си купил оригинално DVD (за да сме точни дори 2 бр.) дал съм да направят дублаж на БГ в студио, ако и на половин човек помогне това за да не падне ... за мене е оправдан разход !
Само че правата върху самия филм са си на CSS, за да не съм поредния пират, аз НЕ искам да го кача просто някъде, за това казвам, че ще го предоставя на всеки който е придобил (от къде и да е !!!) оригинално DVD което е донесло на създателя му ( CSS ) някакъв приход, за положените труд и усиля !

Мисля, че така е редно.

П.П. и в отговор, да ще ти струва придобиването на оригинално DVD + една флашка, дали ти имаш съзнанието, че всеки които е направил този филм заслужава заплащане е съвсем отделен въпрос !!!

П.П.П - не се права на тежък ! явно не те разбрах какво точно питаш.
« Последна редакция: март 05, 2020, 16:25:20 последно от giox » Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: март 05, 2020, 16:23:50 »

Мисля, че така е редно.
П.П. и в отговор, да ще ти струва придобиването на оригинално DVD + една флашка, дали ти имаш съзнанието, че всеки които е направил този филм заслужава заплащане е съвсем отделен въпрос !!!

Тоест Искаш да ти се плати DVD което струва - XXXX?  Surprised + Флашка ( вече няма малки така че......) и ти го изпращаш по еконт/спиди/ок експрес/лео експрес/DHL/Intime/TNT .........

Дай сега направо , че почвам да се нервя - не обичам да вадя думи с ченгел! Изтананикай си песента та да е ясно - говориш за Български манталитет Бай-Ганьо а точно така се държиш  Surprised

Аз лично казвам така - Това е Направено/Мога да направя - на мен ми е коствало Това/Ще ми струва толкова , моята работа е Толкова на Теб ти Струва Това/Ще ти Коства толкова  !

Това е Точно Ясно ЕЛЕМЕНТАРНО и Като в ЦИВИЛИЗОВАНИТЕ страни ! Surprised  

***** от сега държа да отбележа , че аз ако успея да придобия този дублиран на български филм ще давам раздавам подарявам и както намеря за добре - независимо какво как и защо съм платил
Активен
giox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #38 -: март 05, 2020, 16:29:27 »

НЕ, НЕ, Аз Не искам да ми се плаща на мен НИЩО !!!!
Активен
Kunev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CB500
Публикации: 455

« Отговор #39 -: март 05, 2020, 16:32:14 »

Верно?
... ще се разплача от умиление ...
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #40 -: март 05, 2020, 16:38:06 »

в Този ред на мисли - колко от тук пишещите са карали CSS и до кое ниво ? И кой от вас които сте карали  CSS сте гледали и филма ? Сега някой може ли да каже филма до къде покрива напредък като Ниво ?

Ето ви Задачка закачка!!!

**** (Филам Го знам почти на Изуст !!! Гледам съм го много внимателно над 60 пъти + Почти всяка БАРБЕКЮ Събота в сервиза след МотоГп/СБК си го пускаме за фон докато сплотяваме колектива )
Активен
giox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #41 -: март 05, 2020, 16:42:11 »

Явно останах неразбран!

Аз НЕ искам пари за НИЩО !!!

Единствения вариант хората създали този филм да вземат полагащото им се е чрез продажбата на DVD-то.

Аз НЕ, повтарям, НЕ продавам нито DVD-то, нито нещо свързано с DVD-то !!!!!!!
« Последна редакция: март 05, 2020, 16:44:17 последно от giox » Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3492

« Отговор #42 -: март 05, 2020, 17:00:53 »

Какво доказателство за това, че някой е купил филма приемаш за валидно? На практика със първото "споделяне" на филма ти губиш пълният контрол върху него но пък носиш всички последствия ако някой тръгне да си търси правата защото ти си първоизточникът. Никой не те напада, просто е някаква странна ситуация и изясняваме за какво става дума. Аз лично като видя оферта, че нещо е безплатно и гледам да се отдалеча по-бързо, защото ако не плащаш за даден продукт, ти самият ставаш продукт. Няма проблем да си кажеш цената, положил си усилия, заслужаваш възнаграждение - карай направо да са ясни нещата. Такива схеми с Еконти, флашки, снимки с днешен вестник леко будят подозрение.
Активен
giox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #43 -: март 05, 2020, 17:06:04 »

Пак казвам аз НЕ искам нищо за това, че съм дал да направят дублажа !!!

Проблема ми е чисто морален, ако просто го кача някъде (или дам на някой да го качи анонимно) не мисля че е редно към хората създали единствения ( поне на мен известен) филм който е толкова полезен. Това е няма друг проблем, затова ми се иска някак си да го раздам на хора който са придобили по някакъв начин оригиналното DVD.

И пак казвам, ако измислите как да стане всеки да го има и създателите на филма да са ОК, на мига го давам на всеки.
Аз не искам да имам контрол над нищо.
« Последна редакция: март 05, 2020, 17:14:18 последно от giox » Активен
galinvayov
A LONE RIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR 600 '85, Yamaha XS750 '78, Балкан 250
Публикации: 1259

332556697
WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: март 05, 2020, 18:35:08 »

Не може ли да се разпространи само аудиото с дублажа? VLC може да възпроизвежда синхронно аудио към видео.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: A Twist of the Wrist II

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.154 секунди с 20 запитвания.