Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Втори мотор  (Прочетена 7237 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5186

Ел. поща
« Отговор #90 -: юни 29, 2020, 19:34:32 »

Аз в момента карам Honda XL600V от 1989г, изключително запазен и добър екземпляр със сума ти и подобрения по него и много ми харесва - върши си работата чудесно и ми отговаря напълно на очакванията: действително го взех за дълги пътешествия, а не да се юркам с него с бясна скорост в града и на извънградско.

От няколко дни насам обаче все повече се замислям за Suzuki Bandit 1200, наскоро го покарах и много ми хареса. Съвършено друг стил и начин на каране. Като цена върви същите пари долу/горе колкото Трансалпа, което ме очудва, предвид колко по-нови и силни са.

Дилемата ми е дали да не продам Трансалпа и да си взема Сузукито или пък живот и здраве (като) понасъбера някой лев дали да не си купя втори мотор направо. Въпреки, че тази грандомащина ми идва в повече и реално нямам нужда май?

Интересно ми стана като попаднах на тази тема и прочетох, че не един от вас има по няколко мотора... Странна работа, ама знам ли. Плюс това тези данъци (100-200 лева на година данък и ГО по 150+ лева също) не ви ли идват в повече? Едно голямо даване на пари става накрая. Най-тъпо е като не се карат моторите, а само си стоят в крайна сметка.
и ко праиш като се счупи,а навън е слънце...плачкаш...а аз карам

е стават и гафове,но са изключителна рядкост

Вчера карахме с един приятел има РГгама 500 и му даде фира съединителя.върнахме мотора и взе ЗХ10Ра и пак газ...ма тоя има много...аз поне 6 изброих
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2587

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #91 -: юни 29, 2020, 20:42:19 »

То това не е баш така - Ти примерно не искаш ли да си с няколко жени ? Те тва горе доло е така , аз немога само с един - харесвам много различни машини и ако имам възможност , дето се вика Харем от мотори ще направя  Smile Smile Smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Втори мотор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 20 запитвания.