Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилСкутериТема: Хонда Нсс 250 -Форца
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Хонда Нсс 250 -Форца  (Прочетена 1635 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mb0y
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ходна Нсс 250 Yamaha Fazer 600
Публикации: 40

Ел. поща
« -: януари 13, 2020, 16:32:41 »

Честита нова година на всички,здраве и здраве на всички,безпроблемни машини и безаварийни километри.
Сега по темата:имам тази машинка от 2016 и си я купих с дефект за който разбрах по късно.Явно тпс-прави проблеми и по някое време обикновено когато е по студено запачва да се дави когато го карам.Огася ли го трябва да изчакамм известно време преди да запали.На място и без да давам газ си мърка като котка и без да прави някакви проблеми.Отдавам то на това че когато се движа навлиза студен въздух и се бърка подаването на гориво и въздух.
Ако някой знае някъде в и около пловдив някой да тго погледне ще съм благодарен.
Другото което е Загина на място акумулатора му https://ibb.co/sg2K41j ,дали има вариант за някой не чак толкова скъп до може да ми върши работа,150/87/110 мм са размерите...търсих но ми попадат с ро малък начален ток и не съм сигурен.Колко е необходимия стартов ток за 250 цц скутер или къде мога да проверя това....
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилСкутериТема: Хонда Нсс 250 -Форца

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.064 секунди с 20 запитвания.