Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Мнения за напълно начинаещ.
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мнения за напълно начинаещ.  (Прочетена 3428 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dimitrov89
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: ..
Публикации: 10

Ел. поща
« Отговор #45 -: ноември 27, 2019, 22:58:52 »

Абе аз нищо нямаше да казвам ама като гледам колко лев си дал на бг търговци бацеее.... Surprised Surprised

Еми какво да ви кажа,адреналин пак и съм тотален новобранец,до момента нямам и приятели мотористи ,така че от тук нататък живот и здраве ще се уча ще видя кое, как, къде и тнт.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1430

« Отговор #46 -: ноември 28, 2019, 11:15:51 »

Ама нещо не щеш да се учиш като те гледам. По-напред ти казахме да ходиш и да мериш и каквото си харесаш, да го купуваш по нета. И без това тази зима едва ли ще караш, че да бързаш толкова Surprised Не, че и аз не си купувам от тукашните мотомагазини, ама на мен специално така ми излиза по-бързо, а пък и не давам парите наведнъж. Нашите също правят отстъпки, промоции и т.н., та няма голям смисъл от бързане. Въпрос на преценка е дали да дадеш някой лев повече и да вземеш стоката на момента, ако смяташ да караш, или да чакаш удобен момент и да дадеш по-малко пари, ако не ти се налага да ползваш екипировката веднага.
Активен
Dimitrov89
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: ..
Публикации: 10

Ел. поща
« Отговор #47 -: ноември 28, 2019, 11:45:26 »

Ама нещо не щеш да се учиш като те гледам. По-напред ти казахме да ходиш и да мериш и каквото си харесаш, да го купуваш по нета. И без това тази зима едва ли ще караш, че да бързаш толкова Surprised Не, че и аз не си купувам от тукашните мотомагазини, ама на мен специално така ми излиза по-бързо, а пък и не давам парите наведнъж. Нашите също правят отстъпки, промоции и т.н., та няма голям смисъл от бързане. Въпрос на преценка е дали да дадеш някой лев повече и да вземеш стоката на момента, ако смяташ да караш, или да чакаш удобен момент и да дадеш по-малко пари, ако не ти се налага да ползваш екипировката веднага.

Прави сте за това,но просто така или иначе всичко стана много бързо ,мотора ,екипировка комплект с адреналина това е резултата.Пристигна екипировката днес даже вече тествах мотора на Метро Варна паркинга ,тръгване спиране скорости и тнт.Прибрах се по живо по здраво с 20 30км каране и постоянно мислене за скоростите коя къде как хахаха
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Мнения за напълно начинаещ.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.179 секунди с 20 запитвания.