Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Добра идея ли е да си купим мотор подготвен за и каран на писта
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Добра идея ли е да си купим мотор подготвен за и каран на писта  (Прочетена 3059 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Yzf-R6 01
Публикации: 37

МиГ-29 се опитва да ме изпревари

Ел. поща
« Отговор #15 -: ноември 19, 2019, 14:52:00 »

Тоест ти искаш да купиш бърз пистов мотор с който да си сигурен, че може да караш 20 минути до кафето и евентуално да те върне обратно?
Нали правилно те разбирам?
Никак даже  Smile Smile Както каза Оги моторите за писта са били някога ежедневни някой дори си плащат данъците други просто имат документи. Тук изключвам машините които майка Япония ги е родила само и единствено за писта пък и те струват два чувала пари  Smile Smile Цялата идея е че като е направен,, пистов'' цената му пада и за по малко кинти човек може да се сдобие с малко по нова машинка. Но дали е разумно при колите тези за писта са максимално оглозгани и бюджетни. Но дали при моторите е така
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3001

« Отговор #16 -: ноември 19, 2019, 15:23:18 »

Цялата идея е че като е направен,, пистов'' цената му пада и за по малко кинти човек може да се сдобие с малко по нова машинка.
Той може да е нов като производство но да е тотално изпържен от каране. Натоварванията на които е подложен особено пък ако е участвал и в състезания, нямат нищо общо с уличното каране. Ако пък мотора е без регистрация или никога не е бил регистриран можеш да влезеш в други проблеми. Той може целия да е сглобен от най-различни донори, може и да е краден отнякъде или да има крадени части. Дори и да няма, това е мотор, който някой е подготвял за неговия стил на каране а как го е подготвял само той си знае. Така хубаво можеш да се наиграеш с такъв мотор, че да се откажеш от моторите изобщо а и никога да не можеш да се отървеш от него. Тъпо ще е да платиш и да си купиш една торба проблеми ама ти си знаеш.
Активен
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #17 -: ноември 19, 2019, 15:32:57 »

От утре съм офицЯлен дистрибутор на мотоциклетни фарове и огледала за каране на писта! Днеска нещо ме мързи.
Този пост ми оправи деня   Smile Smile Smile
Активен
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #18 -: ноември 19, 2019, 15:38:24 »

Той може да е нов като производство но да е тотално изпържен от каране. Натоварванията на които е подложен особено пък ако е участвал и в състезания, нямат нищо общо с уличното каране. Ако пък мотора е без регистрация или никога не е бил регистриран можеш да влезеш в други проблеми. Той може целия да е сглобен от най-различни донори, може и да е краден отнякъде или да има крадени части. Дори и да няма, това е мотор, който някой е подготвял за неговия стил на каране а как го е подготвял само той си знае. Така хубаво можеш да се наиграеш с такъв мотор, че да се откажеш от моторите изобщо а и никога да не можеш да се отървеш от него. Тъпо ще е да платиш и да си купиш една торба проблеми ама ти си знаеш.
Благодаря за отговора сега ми се изясни картинката напълно имам да черпя  Very Happy Very Happy Относно документите знам как стоят нещата и много се пазя че доста приятели изгоряха така.
Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5873

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #19 -: ноември 19, 2019, 19:09:59 »

Оги ти не си човек!
Що не задържа 2-3 дена отговора си да се развие темата Smile

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1425

« Отговор #20 -: ноември 19, 2019, 19:17:49 »

Тя темата има накъде да се развива. Все пак Китан се е включвал само веднъж Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4602

Ел. поща
« Отговор #21 -: ноември 19, 2019, 19:35:49 »

мести у веселбата Smile Smile Smile Smile Smile Smile

искате развитие...ами да си припомним една синя ризла,подготвена за писта...ама подготвена,та подготвена Smile Smile на която собственика я изостави в ръцете на един от бившите новобранци.
та за три сезона каране,успя,да и батиса веригата,която аз с толкова мъка и старание не успях да батисам.Предполагам,че я е уморил от миене Smile Smile Smile Smile Smile ама това е друга тема

та нещата не са само черно бели
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: ноември 19, 2019, 19:38:30 »

Ама и той се загуби някъде. Верига ли търси, друго ли Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #23 -: ноември 19, 2019, 19:50:28 »

Ама и той се загуби някъде. Верига ли търси, друго ли Surprised
веригата е сменена още началото на сезона Surprised Surprised Surprised просто ме мързи да те търкам и за това само чета

ама скоро ще те почвам,че и мен ме удари зимата.
вчера изкарах мотора на мивка...то като на лед дееба и студения асфалт

трябва си друг мотор за зимата Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: ноември 19, 2019, 20:59:24 »

Когато има сняг си трябва поне триколка. Освен ако не ти се пада често, де Smile Когато е сухо няма проблеми. Ще караш с най-много до 200 Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #25 -: ноември 19, 2019, 21:07:17 »

Когато има сняг си трябва поне триколка. Освен ако не ти се пада често, де Smile Когато е сухо няма проблеми. Ще караш с най-много до 200 Very Happy
сняг имам 2 дни в годината.ама на мокро,с шума и студен асфалт си трябва друг тип мотор.
някой дето да може да се кара и бавно...с 200...абе и с 300 може,ама да може и бавно
Активен
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: ноември 20, 2019, 03:03:34 »

сняг имам 2 дни в годината.ама на мокро,с шума и студен асфалт си трябва друг тип мотор.
някой дето да може да се кара и бавно...с 200...абе и с 300 може,ама да може и бавно
. Не карам бързо а бавно си летя 😁😁😁😁😁😁😁 аз лично за зимата предпочитам крос. Освен вече когато кучана е пълен и само като помисля за мотор и ми потича мърсола  Smile Smile
Активен
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #27 -: ноември 20, 2019, 03:20:02 »

Сега ми изкочи в болната глава една мисъл която ме мъчи от известно време. Гледам млади момчета си копуват пистови мотори и масово ги карат при Ivomotors за да им ги скопява. Моторът пак си бил 600cc обаче не можеш да дигнеш повече от 120-30с него или пък нещо правят на оборотите и спира на 8к да речем и толкоз. И се питам как става този номер има ли вариант след време пак да си ползваш пълния капацитет и най важното дали вреди на машината.  Surprised Surprised Аз лично предпочитам аз да съм си ограничител  и когато се уча не давам силен гас  Smile Smile Smile
« Последна редакция: ноември 20, 2019, 03:22:19 последно от RIDER88 » Активен
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #28 -: ноември 20, 2019, 03:38:35 »

мести у веселбата Smile Smile Smile Smile Smile Smile

искате развитие...ами да си припомним една синя ризла,подготвена за писта...ама подготвена,та подготвена Smile Smile на която собственика я изостави в ръцете на един от бившите новобранци.
та за три сезона каране,успя,да и батиса веригата,която аз с толкова мъка и старание не успях да батисам.Предполагам,че я е уморил от миене Smile Smile Smile Smile Smile ама това е друга тема

та нещата не са само черно бели
Много важен е момента за хората които имат проклетата дарбица до каквото се доближат и му е*ват м*мата. Аз за щастие мога да се похваля че не съм от тези  Smile Smile Но един познат ужким опитен кара от мнооого време взима си нов мотор и в рамките на месец така хубаво се сюрка някъде след това няма проблем. Така явно засилва връзката между човека и машината  Smile Smile Не знам нямам логично обяснение.  Surprised Surprised Smile
Активен
RIDER88
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #29 -: ноември 20, 2019, 03:55:54 »

Не е по темата ама https://youtu.be/BuCHJEDUQCs те тва е да си луд зорлен да се навираш при Ченгиз Хан нищо че шансовете са им нещожни. Луди хора има на този свят. Sad Sad Smile Smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Добра идея ли е да си купим мотор подготвен за и каран на писта

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.371 секунди с 21 запитвания.