Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Нужен ми е съвет за нов мотор
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Нужен ми е съвет за нов мотор  (Прочетена 3699 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Готин
Публикации: 1431

« Отговор #15 -: октомври 31, 2019, 10:04:23 »

Ти па не знаеш ли за какво се купуват 90% от пистите, след два сезона опит с някаква Онда, за която даже не се казва какъв вид е била Surprised
Човекът иска да си купи писта по мярка, има някакви пари... Що да не си вземе Surprised
Той даже не казва и каква категория има. Щото някои си купуват Р 1-ци и си ги държат по гаражите, понеже имат само кат. Б. Принципно категорията не е условие за покупка на мотор, ама както сме го почнали, скоро ще стане караница.
Активен
Kromanionec
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 5

« Отговор #16 -: октомври 31, 2019, 15:39:47 »

KokoVmaxa, благодаря за анализа, но далеч не си прав... Да, щеше да си прав, ако годините ми бяха около 20. Семеен човек не търси изява по кафета и кръчми, а удоволствие от шофирането, както посочих. Z-Сериите на kawasaki ми изглеждат доста привлекателни. Не виждам и странно от бюджета, като предимно се купуват моторетки за по 3-4000лв.
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2450

« Отговор #17 -: октомври 31, 2019, 17:10:59 »

KokoVmaxa, благодаря за анализа, но далеч не си прав... Да, щеше да си прав, ако годините ми бяха около 20. Семеен човек не търси изява по кафета и кръчми, а удоволствие от шофирането, както посочих. Z-Сериите на kawasaki ми изглеждат доста привлекателни. Не виждам и странно от бюджета, като предимно се купуват моторетки за по 3-4000лв.

Ходи при някой търговец,който има повече различни мотори и тествай. Дали ще ти се счупи мотора или не е божа работа. Понякога е по-важно да те кефи, отколкото надеждността.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4606

Ел. поща
« Отговор #18 -: октомври 31, 2019, 20:42:10 »

Ходи при някой търговец,който има повече различни мотори и тествай. Дали ще ти се счупи мотора или не е божа работа. Понякога е по-важно да те кефи, отколкото надеждността.
+1
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Нужен ми е съвет за нов мотор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 20 запитвания.