Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Нужен ми е съвет за нов мотор
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Нужен ми е съвет за нов мотор  (Прочетена 15912 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kromanionec
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 5

« -: октомври 30, 2019, 09:35:01 »

Здравейте! Искам да закупя 600-750 кубиков пистов мотор. Основно гледах 600rr преди 2009г, но за съжаление ми идва някак си "малък", не поради липса на мощност, а защото съм 1.90 и 100кг мъж. Тъ питането ми е какво бихте предложили като алтернатива. 1000 кубика ми е твърди голям, откъм скилове най-малкото.
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1973

« Отговор #1 -: октомври 30, 2019, 09:45:53 »

Писта ли търсиш задължително?
Ако искаш алтернатива мога да предложа. При интерес кажи Very Happy
Активен
Kromanionec
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: октомври 30, 2019, 09:57:09 »

Писта ли търсиш задължително?
Ако искаш алтернатива мога да предложа. При интерес кажи Very Happy

Благодаря за отговора,предпочитам пистов мотор
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5398

Ел. поща
« Отговор #3 -: октомври 30, 2019, 12:34:48 »

пробвай цбр600рр 2005-2006
на мен ми е удобен,а съм със сходни параметри

1000 не са по-големи на размер от 600.
просто пробвай няколко модела и ще намериш своя
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6477

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #4 -: октомври 30, 2019, 12:55:34 »

Здравейте! Искам да закупя 600-750 кубиков пистов мотор. Основно гледах 600rr преди 2009г, но за съжаление ми идва някак си "малък", не поради липса на мощност, а защото съм 1.90 и 100кг мъж. Тъ питането ми е какво бихте предложили като алтернатива. 1000 кубика ми е твърди голям, откъм скилове най-малкото.

С тези ти мерки едва ли ще ти пасне нещо пистово...

пробвай цбр600рр 2005-2006
на мен ми е удобен,а съм със сходни параметри

Ти си извратен на тема удобство Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2488

« Отговор #5 -: октомври 30, 2019, 16:27:23 »

Сигурно няма смисъл да питаме за опита, който имаш с пистовите мотори Surprised
Активен
Kromanionec
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: октомври 30, 2019, 16:53:46 »

Сигурно няма смисъл да питаме за опита, който имаш с пистовите мотори Surprised

Минимален, а именно два сезона със стара Хонда.
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 1237

« Отговор #7 -: октомври 30, 2019, 17:39:18 »

С тези ти мерки едва ли ще ти пасне нещо пистово...
Що бре, на мен 1000RR ми е куджа таман...
Мноо ме кефи, някой като каже "голям ми е". Всъщност повече се радвам единствено когато  чуя "Малко ти е голям..." от некоя мадама  Smile
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1654

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 30, 2019, 17:51:23 »

1000 не са по-големи на размер от 600.
просто пробвай няколко модела и ще намериш своя

Тука се крие ключа от бараката..  Very Happy Тва е най-смисленото което може се отговори на тоя въпрос..

ПП Аз слязох от FZ6 и се качих на FZ1..ами,хилядарката го усещам по-малък..  Surprised Е,не са писти..  Very Happy

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5398

Ел. поща
« Отговор #9 -: октомври 30, 2019, 19:54:52 »

Тука се крие ключа от бараката..  Very Happy Тва е най-смисленото което може се отговори на тоя въпрос..

ПП Аз слязох от FZ6 и се качих на FZ1..ами,хилядарката го усещам по-малък..  Surprised Е,не са писти..  Very Happy

и аз го усещам по-малък...най-вероятно си е Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3748

« Отговор #10 -: октомври 30, 2019, 20:50:17 »

Какъв е бюджета и колко нов мотор се търси? Питам,защото "по-новите" 'пистарки' са с доста по-малки размери! Относително по-големи на габарити са Сузуки-тата от началото на века  (Smile ). Погледни някоя К1-К2-К3,примерно! Хондите принципно са си по-мънички! След две години каране на мотор,пистова 600-750 е добре,с нужното внимание  Mad!
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2488

« Отговор #11 -: октомври 30, 2019, 21:34:30 »

Два сезона, не две години.
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1973

« Отговор #12 -: октомври 30, 2019, 22:12:56 »

Колко нов да е тоя мотор?
От магазина , на две години и т.н
 Surprised
Активен
Kromanionec
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: октомври 31, 2019, 08:16:10 »

Какъв е бюджета и колко нов мотор се търси? Питам,защото "по-новите" 'пистарки' са с доста по-малки размери! Относително по-големи на габарити са Сузуки-тата от началото на века  (Smile ). Погледни някоя К1-К2-К3,примерно! Хондите принципно са си по-мънички! След две години каране на мотор,пистова 600-750 е добре,с нужното внимание  Mad!

Подготвеният бюджет преди обслужване, прехвърления и т.н е в размер на 7 000лв. Разгледах между другото Z сериите на Кавазаки - 1000 и 750 около 2007г. Какво ви е мнението, здрави ли са? Те по-скоро са нейкед туръри, но изглеждат по-големи като габарити.
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2714

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: октомври 31, 2019, 09:55:03 »

Подготвеният бюджет преди обслужване, прехвърления и т.н е в размер на 7 000лв. Разгледах между другото Z сериите на Кавазаки - 1000 и 750 около 2007г. Какво ви е мнението, здрави ли са? Те по-скоро са нейкед туръри, но изглеждат по-големи като габарити.

Mъка мъка.............
 аз сега да се ИзУодя по тоА въпрос

Каква е Идеята за З-ка ? щото че е кенеф и е проблемен то е ясно на всеки , за тва е и евтино , ама като ще да е удобен - защо не гледаме до 2004 ? той поне е здрав ( ааааа не ми отговаря - Дъртичък ще ти е )
 Искаме З-ка по новичка - да ИЗГЛЕЖДА по МОДЕРНА , ама и да е По евтина .. ама да е нова година ......

Каква е идеята да търсиш Съвет във Мотоциклетен Форум , при положение че ти имаш изградена визия - която според мен е следната:

Мотора трябва да е възможно най-нова година , трябва да има Модерна визия ( да кълвът момите и да се впишем в група Х мотористи ) ама ако може да е по евтин ........ Нямам идея какво ще го правя , най-вече на кафе ще ходя и трябва да има фаца пред кафето.......

Ако си Купуваш Мотор за това - ВСЕКИ ЕДИН МОТОР С ВИЗИЯ КОЯТО ТИ ДОПАДА Е ПЕРФЕКТЕН !

Ако искаш да КАРАШ Мотоциклет , а не да ходиш на кафе с него трябва да си зададеш няколко въпроса , което след втория АВТОМАТИЧНО задрасква това недоразумение , пробвай да направиш едно кръгче с такъв , пробвай да качиш и втори човек......

** Та дай да се върнем в Началото - за КАКВО РЕАЛНО Смяташ да използваш МОТОРА !?!?!?!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Нужен ми е съвет за нов мотор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.205 секунди с 20 запитвания.