Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Заден десен мигач свети постоянно
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Заден десен мигач свети постоянно  (Прочетена 927 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ckkgk
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Intruder VS800 - '96, Yamaha Virago XV125 - '98
Публикации: 403

NuclearS MC Козлодуй

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: октомври 28, 2019, 07:03:06 »

То, че не е точно за тук въпросът е ясно, цапаме на колегата темата, но да не ходи на вятъра питането ти ето ти линкче, към книжка за моторчето ти. Мисля че ще си намериш каквото те интересува.

https://www.manualslib.com/manual/1252696/Piaggio-X8-125.html#manual

И понеже предполагам, че ще ти възникнат и други въпроси за машината ти помоли/пиши на някой от управата да ти го отдели в тоя си тема.
Успех  Mad

п.п. колега Archibald извинявам се , че с този си пост и аз ти цапам темата.
« Последна редакция: октомври 28, 2019, 07:06:52 последно от ckkgk » Активен
Archibald
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 900 Classic
Публикации: 66

« Отговор #16 -: октомври 28, 2019, 14:10:57 »

Цитат
Смени само фасунгата в него и си ти ;)
Цитат
В Европа мигача не трябва да свети с габаритите, и мигачите са с една светлина. Можеш да откачиш габарита и на двете предни, освен да смениш фасунгата с такава за двойна крушка.

Сериозно, дори не знаех, че продават фасунги за две светлини/мигачи с габарити на пазара у нас.  Sad  Разрових се из мрежата и искочиха доста, тъй че това със сигурност ще дойде много по-евтино. А това да изключа габаритите не ми мина въобще през главата, а то ще е дори по-лесния вариант. Благодарности!  Very Happy
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Заден десен мигач свети постоянно

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.181 секунди с 20 запитвания.