Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgБорсаOff-Road - борса - части (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Продавам Кормило и Верига
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Продавам Кормило и Верига  (Прочетена 1326 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Нешо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Ел. поща
« -: октомври 02, 2019, 20:23:05 »

Продавам Кормило Renthal , състояние ново неразопаковано от оригиналната опаковка, купувано от магазин в Англия. Причината за продажбата е че кормилото не е за мен. То е за високи хора а аз съм нисък. Купих го от неразбиране. Кормилото е черно,
спецификация ENDURO HIGH 613-01-BK-05-006 Цената която му търся е 100 лв ето и линк от
 сайта на производителя https://www.renthal.com/moto/handlebars/7-8-handlebars/mx-enduro-7-8-quot/enduro-high

Продавам и верига нова неразопакована Renthal спецификаци OFF ROAD R3-3 520 118L(118 линка) SRS верига ( самонагаждащи се ринггове). Веригата също е закупена от Англия.Причината за продажбата също е отчасти неразбиране. Мотора ми е 250 двутактов и имам
 съмнение че тази верига ще му дойде много тежка, а и ринговете ми казаха че спъвали малко мотора. Тежи 1 килограм и 850 грама при 118 звена. За сръвнение старата ми верига на DID при 114 звена тежи 1 килограм и 560 грама но пък не е рингова.  Та веригата е по скоро за 450 кубика крос или голямо ендуро пък може и да става и за други мотори Незнам  Surprised. Цената която и търся е 150 лв. Ето и линк към сайта производител там може да се види колко струва.

https://www.renthal.com/moto/chain/r3-3-mx-srs-chain/r3-3-520-off-road-srs-ring-chain-118-link-1

Телефон за връзка 0886 939709, Нешо  Тука съм я пуснал във ОЛХ със снимки. https://www.olx.bg/ad/kormilo-renthal-CID360-ID7XRub.html#ba4e869470
« Последна редакция: октомври 02, 2019, 20:26:57 последно от Нешо » Активен
Нешо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1 -: октомври 06, 2019, 12:27:03 »

Крайна цена за нещата ми е ............съответно 90лв за кормилото и 145 за веригата.........мога да направя отстъпка още от тази цена само и единственно ако някой пожелае да ги купи и двете ..........
При по надолу по -добре да си ги изтъркалям един сезон колкото и да са ми неподходящи за мотора (най вече веригата).!

Активен
Нешо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 08, 2019, 20:58:49 »

Кормилото е продадено..............остана само веригата! Цената която и търся е същата 145 лв ..........имайте в предвид че
Веригата е рингова !!!
Купувана е от Англия.............ако успее да се намери тук в България цената и е около 200лв........!!! Предназначението и е.....за възможно най мръсен и тежък терен.......пясъци-Пустини и т.н Много здрава и трайна верига но не е за моя мотор.....
купиха ми я мои хора от Англия които не ме бяха разбрали точно какво  търся....... Surprised
Активен
Нешо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #3 -: ноември 23, 2019, 20:19:17 »

Ако някой желае веригата...........за 100лв ..........подарък за коледа  Smile
Активен
Нешо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: декември 08, 2019, 04:30:45 »

Веригата е продадена
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgБорсаOff-Road - борса - части (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Продавам Кормило и Верига

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.168 секунди с 21 запитвания.