Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Изпускане на мотор на черен път с пясък и чакъл
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Изпускане на мотор на черен път с пясък и чакъл  (Прочетена 2699 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2177

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #45 -: септември 06, 2019, 07:43:41 »

абс-а ли ще бистрим,че има едни дето и в завой държат и са си баш за писта
относно бистренето на проблема с тази ситуация и АБС - и той не помага , просто такова е устройството му , както каза и Бенчев преди теб АБС е за подобряване спирачните възможности и шансове заоцеляване на средностатистически моторист на шосето във средностатистически условия
Активен
бат Ицо
ниво 5
Активен Активен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1336

пастафариански моТурист

« Отговор #46 -: септември 06, 2019, 08:21:25 »

Научете се ПЪРВО да карате по "черно". Това е голямата школа за всеки моторист! После като стъпите на асфалт, ще си свиркате като славейче!

Карането на черно и карането на асфалт са две абсолютно различни умения. Това което правиш на асфалта те събаря в калта и обратно - това което правиш в калта с лекота ти докарва асфалтна екзема.
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2177

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #47 -: септември 06, 2019, 10:14:39 »

Карането на черно и карането на асфалт са две абсолютно различни умения. Това което правиш на асфалта те събаря в калта и обратно - това което правиш в калта с лекота ти докарва асфалтна екзема.
+1
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4473

Ел. поща
« Отговор #48 -: септември 06, 2019, 14:43:38 »

според мен има в предвид,че свикваш да караш без да имаш сцепление Surprised Surprised Surprised

а иначе за абс,аз специално говорех за тоя на пистовите хилядарки след 2016.на италянски го превеждат като абс който работи в завой и казват,че върши работа за спортно каране
та ако някой е карал такъв звер на писта,да каже мнение

то специално за дукати,бмв и кавазаки,ама кавазакито май беше след 2017

за цбр1000 ич не ме ебе,колко му пречи това нещо,даже не искам и да знам Smile Smile Smile Smile
Активен
dampi0
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW R28 (R1150R)
Публикации: 6

« Отговор #49 -: септември 06, 2019, 18:37:20 »

Ето това https://www.youtube.com/watch?v=XZKasT-S_wI&feature=youtu.be

Заедно с още няколко клипа показващи техники от първо лице изцяло промениха карането ми. Препоръчвам горното видео за всички начинаещи колеги.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Изпускане на мотор на черен път с пясък и чакъл

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.594 секунди с 20 запитвания.