Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Сервиз за обслужване на Honda Gold Wing GL1500
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Сервиз за обслужване на Honda Gold Wing GL1500  (Прочетена 2626 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1339

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #30 -: октомври 21, 2019, 07:52:53 »

Има китайско и китайско. Не слагайте всичко под един знаменател...
На мотора си имам монтирани китайски допълнителни фарчета-халогени. Работиха 4 години без грешка и после изведнъж изгаснаха. Но проблема се оказа не във фарчетата, а в релето от Жигули, което ги захранваше. Сложих им ново реле на Бош, фарчетата светнаха и от тогава, вече пак към 4 години не е имало никакви проблеми.  Very Happy
Активен
Минко Илчев
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Хонда кросов, Aprilia Scarabeo 150, Honda CBR 125
Публикации: 66

Доброто има юмруци!

Flottsteller+Str
« Отговор #31 -: октомври 21, 2019, 17:08:55 »

Точно това щях да напиша, ама колегата ме е изпреварил.

То не съм знаел какво е ТИР, как да различа TIR и TIR Carnet?! Важно е, че всички са наясно, само аз - не. Полека-лека ще ми се изясни. Ето снимки на един ТИР, предполагам най-дългият курс му е към половин километър, толкова е дълъг двора. И един Вулкан, който чака да слезе собственикът му от ТИР-чето и да го подкара. Някъде около летище София са снимките.

Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Сервиз за обслужване на Honda Gold Wing GL1500

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.278 секунди с 20 запитвания.