Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ловците на пътя  (Прочетена 4551 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2507

« Отговор #60 -: септември 01, 2020, 13:40:27 »

изнежили сте се нещо Smile Smile Smile :-)то на асфалт и баба знае Smile Smile Smile Smile Smile

А ве то минаването не беше проблем само по себе си. Обаче някакви изнервени шофьори като дадяха газ из трошляка и всичко ставаше в прах. А пък най-гадното беше, че пропускаха колоните със светофар и докато едните вдигаха прах, другите стояхме на едно място в него. А пък всички се нервеха заради светофарите.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #61 -: октомври 13, 2020, 21:04:01 »

Онзи ден за малко да се разпиша в темата. Евентуално. Клипчето е с лошо качество по няколко причини, ама колкото толкова.

https://3s.videoclip.bg/video/3/1194747.mp4
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5404

Ел. поща
« Отговор #62 -: октомври 14, 2020, 19:18:49 »

Онзи ден за малко да се разпиша в темата. Евентуално. Клипчето е с лошо качество по няколко причини, ама колкото толкова.

https://3s.videoclip.bg/video/3/1194747.mp4
в това ще се размажеш като ваденка Smile Smile Smile Smile Smile

И аз за малко да запиша някакъв от пътното...мисля

тъкмо си набирам скорост за излитане и точно там където пребяга бабата,гледам тича някакъв полицай.понеже имаха гадния навик да тичат като пилци из платното и си викам,чай го сгазя малко.та засилвам си,всъщност си продължавам ускорението отпреди да го видя и гледам колегата му държи някаква странна джаджа Smile Smile Smile Smile :-)тогава разбрах,че не е полицай,а от пътното дето измерват нещо по пътя.беше късно да връщам газта,но поне малко измених траекторията та минах поне на 2 метра от него Smile Smile Smile :-)ама тичаше бързо,личи си че има опит и не се е олежал като куките Smile Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #63 -: октомври 14, 2020, 20:56:29 »

Toя добитък тичА още 2 - 3 километра пред мотора, като сменяше двете страни на пътя. И нямаше уморяване. По едно време взеха да се точат едни лиги от устата му, които от скоростта се вееха назад и току се откъсваха. Аз хем гледам да го държа на разстояние, че сменяше посоките непредвидимо, хем да не лепна някоя лига Smile По едно време взе да се уморява явно, та леко забави крачка и го резнАх Smile Колкото и бързо да бяга, не може да се мери с японската техника все пак Smile Smile Smile

Тъпото в случая е, че собствениците на това животно преди време бяха оставили един бик да пасе свободно и загина човек. Добър човек. Бикът нещо се ядосал и го беше нарамил с рогата, после го стъпкал... Гадна история. Обаче тези не си вземат поука...
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5404

Ел. поща
« Отговор #64 -: октомври 15, 2020, 13:19:56 »

Toя добитък тичА още 2 - 3 километра пред мотора

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

как кара 2-3км след крава,това на дали вдига повече от 20км
Активен
Serpentine
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 328

Wrong side of heaven and the righteous sideof hell

« Отговор #65 -: октомври 15, 2020, 14:09:27 »

Това нали бягало на зиг заг пред него Smile Smile Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3494

« Отговор #66 -: октомври 15, 2020, 15:06:17 »

Toя добитък тичА още 2 - 3 километра пред мотора, като сменяше двете страни на пътя. И нямаше уморяване.
Кравата Ивет. Направо си и избил маслото. Такава енергична крава не бях виждал.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #67 -: октомври 15, 2020, 15:30:42 »

Това нали бягало на зиг заг пред него Smile Smile Smile

Не точно. Но сменяше левия банкет с десния. И го правеше изненадващо. Аз затова бръмчах след нея и чаках да се поизмори, че да миряса.

Кравата Ивет. Направо си и избил маслото. Такава енергична крава не бях виждал.

И аз. Беше млада. Може и да не дава мляко още. С не много мозък и плашлива на всичко отгоре. Не беше разумно да я резвам веднага, че като нищо можеше да ме събори. И така - тя тича напред, аз отзад като моторизиран пастир Smile Smile Smile
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: два
Публикации: 910

No cop, no problem.

« Отговор #68 -: октомври 16, 2020, 09:04:31 »

Преди десетина години, една чисто нова 7-ца на бмв, беше налетяла на стадо крави на околовръстното. Е колата беше тоталка. Та, прав си е човека - по-добре в лиги и л..на, отколкото на сол.
А глиган, кво прави, не е истина ... и става и си заминава  Sad
« Последна редакция: октомври 16, 2020, 10:06:20 последно от madbatt » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: ловците на пътя

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.19 секунди с 20 запитвания.