Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: 3 изстрела , 3 попадения
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: 3 изстрела , 3 попадения  (Прочетена 6932 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1577

« Отговор #30 -: август 09, 2019, 19:46:57 »

...просто тъпия макаров дето има точна стрелба 15 метра,няма тая скорострелност

Стига си писал глупости, ве. Жена ми с Макаров на 25 м прави група в 10 см кръг, камо ли полицай. Всичко опира до тренировки. А пък аз имах предвид, че не е никакъв проблем да вкараш колкото искаш попадения по движеща се цел, която е на два - три метра от теб. И полицаите отдавна не носят само Макаров. Имат доста други марки на въоръжение. И последно, но не и по важност, могат да употребяват оръжие не само при самоотбрана. При възпрепятсване бягството на извършител на противоправно деяние, примерно.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4695

Ел. поща
« Отговор #31 -: август 09, 2019, 20:22:16 »

Знам че караш бързо и сигурно си много добър , но за 5 сек куршум изминава 1500-2000м  ( грубо ) ... Very Happy

беше образно казано,не буквално,ясно ми е с колко се движи куршума,че и до къде лети точно,движещи се мишени и предварения...ама с едно нещо трябва да се съгласите всички-изказването на полицията си е чиста лъжа.тук две мнения не трябва да има
а щом е лъжа,значи...не са имали баш право да стрелят
следователно,са си превишили правата
а когато орган като полицията,започне да си превишава или не спазва правата без последици,това значи,че тая държава отива на майната си и върви смело към беззаконие
от което следва,че скоро,много скоро,освен разни мафиоти,ще започнат да стрелят по вас и ченгетата...ей така,щоо са се напили или що така им е кеф

само едно не мога да разбера,кои сте вие,та си подарявате така свободата?
тая за която са измряли вашите бащи и дядовци?що за пример сте за децата си

разсипахте я тая държава
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Das Pferd
Публикации: 2865

Keine Zeit für Dummheiten...

« Отговор #32 -: август 09, 2019, 21:23:32 »

Откакто чета Der Spiegel и Der Standard, се чувствам по-малко фрустриран. Ако сравнявам новините им, с тукашните - тукашните са 80/100 тамошни жълти, а за напрягащи да не говорим...
Активен
Kunev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CB500
Публикации: 262

« Отговор #33 -: август 10, 2019, 10:17:12 »

беше образно казано,не буквално,ясно ми е с колко се движи куршума,че и до къде лети точно,движещи се мишени и предварения...ама с едно нещо трябва да се съгласите всички-изказването на полицията си е чиста лъжа.тук две мнения не трябва да има
а когато орган като полицията,започне да си превишава или не спазва правата без последици,това значи,че тая държава отива на майната си и върви смело към беззаконие
от което следва,че скоро,много скоро,освен разни мафиоти,ще започнат да стрелят по вас и ченгетата...ей така,щоо са се напили или що така им е кеф

разсипахте я тая държава

Напълно съм съгласен с теб.
Мисля че по тези въпроси две мнения няма.
Активен
xx22xx22
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 301

Ел. поща
« Отговор #34 -: август 10, 2019, 12:22:57 »

разсипахте я тая държава
Можеше и да е смешно ... Sad
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: август 10, 2019, 16:08:57 »

Да, бе. Орган на властта подава сигнал на водач на МПС да спре, а онзи вместо това дава газ и тръгва да го гази. В случая имаме нападение срещу орган на властта, което в САЩ например щяха да определят като със смъртоносно оръжие. У нас е малко по-мек законът. Та ченгето си било превишило правата, значи? Да остави онзи мухъл да избяга и той да очисти някой невинен човек, ли? Ако мухълът беше изпълнил законното полицейско разпореждане да спре за проверка, нямаше да се стигне до стрелба. Мен например никога не са ме стреляли ченгета, защото винаги спирам, когато ми подадат сигнал за това.
Активен
meneldor
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CB600F8
Публикации: 313

« Отговор #36 -: август 10, 2019, 17:25:17 »

Абе кой нормален човек ще тръгне сам да се блъска в някой? "Газене" с мотор не е като газене с кола.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: август 10, 2019, 19:05:18 »

По-скоро трябва да питаме кой нормален човек ще тръгне да бяга от полицейска проверка Surprised
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 658

Ел. поща
« Отговор #38 -: август 11, 2019, 06:40:50 »

Стига си писал глупости, ве. Жена ми с Макаров на 25 м прави група в 10 см кръг, камо ли полицай. Всичко опира до тренировки. А пък аз имах предвид, че не е никакъв проблем да вкараш колкото искаш попадения по движеща се цел, която е на два - три метра от теб. И полицаите отдавна не носят само Макаров. Имат доста други марки на въоръжение. И последно, но не и по важност, могат да употребяват оръжие не само при самоотбрана. При възпрепятсване бягството на извършител на противоправно деяние, примерно.

И ти не си много точен , жена ти ще вкара група .... ама на стрелбището , когато е спокойна и не под стрес .
Тъй като съм учавствал в подобен екшън и имам наблюдения от първа ръка да споделя ,че под стрес почти всякакви тренировки и учения отиват 95% по дяволите . Принципно и за това са тренировките за да действа тялото автоматично и да не се влияе от емоции .
94-та мен и едно жабарче ни гониха патрулки , ние с една вехта бомба ЦБ900 бол'дор , те с чисто новите тогава Астри . Няма да описвам цялото преследване , но на два пъти прекарахме патрулките на пълна газ напреко през много оживеният път Русе-Варна , пълна лудост , или-или . След което тъпият жабар се натика по един много разбит селски път където цялото ни предимство в ускорение и скорост замина , патрулките ни настигнаха , едно ченге се показа през прозореца , стреля няколко пъти предупредително и преследването приключи . Когато ченгето-стрелец изкочи от колата все още с насочен Макаров , ръката му трепереше толкова много ,че едва ли би ме улучил и от два метра освен по случайност . И сега като пиша ми е смешно , въпреки ,че осъзнавам на какво се дължи .
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: август 11, 2019, 22:14:21 »

Е, вехта Болдорка. Колко да е била вехта? 10 - 12 годишна е била.

На ченгето му е треперела ръката, щото адреналинът му е дошъл в повече и то най-вече за това, че после е щял да пише два дни обяснения. А сигурно не е обичал да го прави. По онова време държавата все още стоеше зад органите си. Този, дето го обсъждаме в настоящата тема, явно не се е притеснявал много. Причини за това може да има всякакви. Аз и друг път съм го споменавал - когато тръгнеш да бягаш от ченге, което ти е подало сигнал да спреш, не знаеш то в момента в каква ситуация се намира. Преди време имаше няколко обира с мотори. Тръгваш да бягаш, а пък онези тъкмо са получили сигнал да търсят извършители на престъпление, които са избягали с мотор. Или просто са пуснали сигнал към патрулките за откраднат мотор... Познай колко ще му мисли ченгето преди да те опушка. Няма да му трепне ръката, защото ще си мисли за това, как после ще го наградят. А пък за да не се налага да бягаш, е най-добре да си изряден. Не струва много и не изисква кой знае какви усилия.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #40 -: август 11, 2019, 23:57:11 »

По-скоро трябва да питаме кой нормален човек ще тръгне да бяга от полицейска проверка Surprised
всеки на който не му се слушат тъпи въпроси например

ти кажи,кой ще тръгне да гази с мотор,дето те пита колегата
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3044

« Отговор #41 -: август 12, 2019, 00:22:54 »

То когато си осран до плешките всеки въпрос е такъв, че не искаш да му отговаряш. Бяга защото не иска да носи отговорност. Недостойно поведение съчетано с тарикатщина и наглост. Все другите са ти тъпи и обезценени, все минава номера, айде и тоя път пак на случайност пък каквото стане. Такива обикновено накрая плащат цялата сметка с лихвите.  Пак да се радва, че не са били истински патрони и че не се е утрепал някъде. Такива безумци с лопата да ги ринеш. Можем да изнасяме за цял свят нищо, че уж България била обезлюдена.
Активен
xx22xx22
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 301

Ел. поща
« Отговор #42 -: август 12, 2019, 06:39:09 »

всеки на който не му се слушат тъпи въпроси например
...

Ако не ти се слушат тъпи въпроси си стоиш в къщи - не караш мотор , не караш кола и стоиш надалеч от хората ( може и в гората ) .
Когато си сред хора има неща с които трябва да се съобразяваш .
Разкрачено положение няма .Иначе както казва колегата идва деня в който си плащаш .
Активен
Dr.Ago
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV 650
Публикации: 760

Не ме правете на идиот, аз сам ще се справя! ;)

Ел. поща
« Отговор #43 -: август 12, 2019, 11:32:53 »

Малко се бие (и стреля) в тази държава (вече). Защо преди тия дето се ежеха пикаеха кръв и ако оцелееха повече от месец рязко им идваше акъла?
  Не искам полицейска държава, искам нормална държава.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #44 -: август 12, 2019, 18:51:06 »

това с плащането е малко...абе ако трябва да си плащам и внуците ми няма да имат книжки Smile Smile Smile Smile Smile

ама вие не отговорихте на въпроса,а измествате темата
манете го рацера,усрал се,гръмнали го

ама куката дето гърми ей така????

абе няма проблем,нали вас не гърмят

еми ще почнат
искате нормална държава,но нямате проблем със своеволията от страна на точно тия,дето трябва да контролират да няма своеволия...е нема бате
реално не съм задал въпрос,та може и без да ми отговаряте Smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: 3 изстрела , 3 попадения

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.263 секунди с 20 запитвания.