Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Каква е възрастта на участниците във форума?
Анкета
Въпрос: На колко години си?
15-20 - 1 (0.9%)
20-30 - 14 (12.8%)
30-40 - 25 (22.9%)
40-50 - 50 (45.9%)
50-60 - 16 (14.7%)
60-100 - 3 (2.8%)
Общ брой гласове: 109

Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Каква е възрастта на участниците във форума?  (Прочетена 4141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 414

« Отговор #45 -: юни 22, 2019, 23:49:49 »

53 години, 35 стаж, но с големи прекъсвания. Не ме хапят гъските, за мен мотора е само транспортно средство за придвижване между две точки. Никога не са ме влекли рокерии и така наречената мото "култура". За разстояния от 1000 км предпочитам самолет Very Happy Карам мотор заради самия себе си, когато и колкото ме кефи.

Ти уби всичко деЦко в нас... Когато моторетките станат само превозни средства си слагам въжето.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1876

« Отговор #46 -: юни 23, 2019, 14:31:03 »

Ами че превозно средство е, какво друго Surprised Да не мислиш, че когато са сложили двигател на велосипед, са мислили, че ще е нещо повече от превозно средство? Тази история с вятъра в косите, свободата и т.н. е рекламен трик да се продават повече мотоциклети.

Мен повече ме кефи да си карам мотора, отколкото колата. Даже понякога го карам просто заради самото каране - без определена цел и посока. Ама това не го прави нещо повече от превозно средство.
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1792

7183168
Ел. поща
« Отговор #47 -: юни 23, 2019, 14:49:37 »

Е то и затвора е само постройка но в определени ситуации за някои хора не е само това.
Та и с мотора е така...

Smile
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1594

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #48 -: юни 23, 2019, 15:37:39 »

Даже понякога го карам просто заради самото каране - без определена цел и посока.

Аз мотора го карам само и единственно по този начин..Даже и да зная точно къде отивам,пак го карам само зарди усещанията които ми доставя...Не го ползвам за предвижване между точка А и В,а зарди усещанията които ми предоставя самото пътуване ..
Активен
aleyan
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp 650
Публикации: 52

Ел. поща
« Отговор #49 -: юни 23, 2019, 16:48:33 »

Аз мотора го карам само и единственно по този начин..Даже и да зная точно къде отивам,пак го карам само зарди усещанията които ми доставя...Не го ползвам за предвижване между точка А и В,а зарди усещанията които ми предоставя самото пътуване ..

Че то едното не изключва другото. Surprised
Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL V-Strom650, ex: Honda Bros, Kawasaki KLE 500.
Публикации: 1066

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #50 -: юни 23, 2019, 17:44:26 »

Че то едното не изключва другото. Surprised

+1.

По темата - направих 54.
 Което означава, че изобщо не ми пука кой за какво се мисли и какви совалки кара през почивните дни, когато не плеви ягодите нейде из европа, хеле па брекзит ;)
Активен
complexi7y
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: К5 1000
Публикации: 29

Ел. поща
« Отговор #51 -: юни 23, 2019, 19:30:04 »

26г., на мотор съм от 20-годишен, в момента карам Сузуки К5 1000, а колата ми е дърто БМВ с 286коня. Правя по 35-40к пробег на година (общо кола и мотор), 70% градско в София/30% извънградско, и имам златен талон. rulez2
Активен
dpetrovv
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Malaguti 125
Публикации: 12

« Отговор #52 -: юни 23, 2019, 19:31:53 »

23г. пресен младеж. Гледам, че повечето колеги са на 2х възраст, ама какво от това.. Интересното е, че на повечето им хващам и хумора и начина на мислене. Нищо, че сме от различни поколения. А с доста позьорчета на моята възраст и 2 приказки не мога да вържа..

П.С. Компетентно мнение в социалните мрежи не чакайте.. там всичко се прави с 2 цели - маркетинг и его. Каквото смислено съм прочел на български е от книги и форуми по конкретната тематика. По-здрави!
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: юни 23, 2019, 20:29:55 »

Ами че превозно средство е, какво друго Surprised Да не мислиш, че когато са сложили двигател на велосипед, са мислили, че ще е нещо повече от превозно средство? Тази история с вятъра в косите, свободата и т.н. е рекламен трик да се продават повече мотоциклети.

Мен повече ме кефи да си карам мотора, отколкото колата. Даже понякога го карам просто заради самото каране - без определена цел и посока. Ама това не го прави нещо повече от превозно средство.

Колега в един пост си противоречиш. Ставаше въпрос не за превозно средство, а САМО такова. Няма нужда да си рокер или пистаркаджия и т.н.
Много от нас имат само нужда да се придвижат до съборите, други пък само някак да стигнат до Азия, или пък Тунис. Тия пък с ендурата нямало с какво да ходят за гъби.

Тия от точка А до Б са със скутерите в Азия, е за тях е САМО превозно средство.
Всъщност всеки е свободен, да прави всичко, което намери за добре с тия превозни средства. Моторни превозни средства...
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1876

« Отговор #54 -: юни 23, 2019, 21:30:18 »

С кое си противореча, бе колега? Това, че на мен ми доставя повече удоволствие да си карам мотора, не го прави нещо повече от превозно средство. И парашутът не е нищо повече от парашут, макар че някои скачат с него за удоволствие.
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: юни 23, 2019, 22:14:58 »

С кое си противореча, бе колега? Това, че на мен ми доставя повече удоволствие да си карам мотора, не го прави нещо повече от превозно средство. И парашутът не е нищо повече от парашут, макар че някои скачат с него за удоволствие.

Прав си. Моторите не са нищо повече от превозни средства. Ключова дума "САМО".
Иначе съм на 40, за протокола. Карам МПС на две колела от 26-27 години.
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 537

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #56 -: юни 24, 2019, 07:10:19 »

Без да броим нелегалния стаж преди казармата 95',
с А категория и мотор от 2014г., а съм вече на 43. Sad
Да ме пита човек къде дремах до сега - кога ще обиколя света с мотор баси   Surprised
Иначе карам само и изключително за удоволствие. Не ме интересува особено какво
и къде е т.В, кефя се на пътя до там  Smile
Сух, богат на километри , и безавариен сезон на всички !
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2383

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #57 -: юни 24, 2019, 08:00:30 »

Мотоциклета погледнато чисто технически е МПС = Моторно Превозно Средство
 Чисто лично до човека е какво и как е предназначението на мотоциклета за него - Може да се използва за МПС или за Доставяне на удоволствие , голяма част от мотоциклетите се използват точно за МПС а не за доставяне на някакво удоволствие , мога да дам пример със всички куриери и дилъри в по големите градове по света , там мотоциклета е най-доброто МПС за придвижване и доставяне на дадената стока....... пратка , храна и т.н. има други пък които ги ползват да гонят добитък из полето , има други които ги използват като най-бърз транспорт от точка А до точка Б по лоши пътища , мотоциклета е мотоциклет , а дали е за каеф или за работа зависи само и единствено от собственика му и неговите нагласи и настроения  Very Happy

Имало е години в които мотоциклетът съм го използвал като средство за транспорт - ежедневно , градско ........... сега мотоциклетите са ми само и единствено за разпускане и кеф , немога да си причина поставяне на каска , яке , ръкавици и т.н. по 15-20 пъти на ден , имам четириколесно с климатрон за тази цел

Мотор карам основно събота и неделя ( личните си - инъче всеки ден ми се налага да карам моторите на клиентите поради " моля те качи се и пробвай да видиш" ) според момента сме качени с жената на дълъг трип из родината или мотора ми е на платформа на път за пистата
« Последна редакция: юни 24, 2019, 08:04:38 последно от KokoVmaxa » Активен
totomoto
totomoto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HORNET
Публикации: 206

Ел. поща
« Отговор #58 -: юни 24, 2019, 08:49:41 »

Ей ся че ви утепам с един пример! Секса също е "измислен" като чиста функция, но аз не познавам някой, който да го прави само за размножаване  Very Happy
Активен
gips
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: vfr800fi
Публикации: 23

Ел. поща
« Отговор #59 -: юни 24, 2019, 10:36:36 »

За мен си стана основно превозно средство в момента, когато задръстванията по цариградско в час пик стигнаха до 7 ми километър Smile Пести ми доста висене в задръстването, предполагам ако се сумира ще е нещо от рода на 30мин дневно, което са си 180 часа на година. Няма как да ме откажете от тези 7 дена да си ги ползвам с кеф за каквото аз искам, а не да вися в задръстване.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Каква е възрастта на участниците във форума?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.217 секунди с 22 запитвания.