Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgБорсаШосейни - борса - без обяви за мотори!!! (Модератори: ZZ_TOP, Bat Niko)Тема: Продавам ръкавици за мотор от естествена кожа, перфорирани
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Продавам ръкавици за мотор от естествена кожа, перфорирани  (Прочетена 1103 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
freethinker
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda ST1300 Pan European
Публикации: 17

Ел. поща
« -: юни 10, 2019, 16:22:37 »

- Размер L, уголемени, за ръка с ширина 6-6.5см
- Неизползвани, продават се поради сгрешен размер
- Естествена кожа от коза
- Работа със сензорен екран на показалеца
- Перфорирани
- Устойчиви на приплъзване и регулируеми с велкро-лепенка

Цена: 35.00 лева.
Изпращам със СПИДИ за моя сметка.

Връзка към обявата в OLX: https://www.olx.bg/ad/rakavitsi-za-motor-ot-estestvena-kozha-perforirani-CID360-ID7RzoG.html

Напомняне: Избършете леко ръкавицата, за да я почистите и покрийте с професионално масло от козя кожа, за да се поддържа, докато не се използва.

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1172

« Отговор #1 -: юни 10, 2019, 19:16:40 »

Примерно ЦЪК

Има ги под всякакви марки. Ползвам такива. Понеже си понадул цената, се налага да обясня на бъдещия купувач, че заради перфорацията или по някаква друга причина, при по-топло време дланите на ръцете почерняват. Кожата на ръкавиците пък от горната страна избелява. Ако речеш да ги боядисаш/подхраниш с боя или нещо друго, през перфорацията ще стане мазало. Аз не съм ги мазал, защото реших, че 25 лв за два-три летни сезона са нищо пара и като ги хвърлиш накрая, не губиш нищо. Велкрото на каишките за стягане се предава за около сезон и половина.
Активен
freethinker
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: юни 10, 2019, 19:39:13 »

Приятелю Феникс,

Понеже очевидно знаеш всичко, прилагам скрийншот от поръчката ми, където ще видиш, че цената, която съм платил е около 30 лева, и ако добавиш цената на куриера, която е около 5 лева, ще се убедиш сам, че не съм надул цената.
Относно почерняването на ръцете-и в момента карам с перфорирани ръкавици, но закупени от БГ за 100 лева, определено са произведени от по-качествена кожа от китайските, но чернилката си я има.
Толкова мога да кажа  Very Happy

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: юни 10, 2019, 20:23:28 »

Вече се извиних в другата тема. Китайската кожа си е добра, перфорацията е проблем. Макар, че в жегите помага. И за тези, които все пак решат да ползват китайския сайт - поръчвайте си по-голям номер от този, който носите.
Активен
freethinker
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: юни 10, 2019, 20:32:59 »

Вече се извиних в другата тема. Китайската кожа си е добра, перфорацията е проблем. Макар, че в жегите помага. И за тези, които все пак решат да ползват китайския сайт - поръчвайте си по-голям номер от този, който носите.

В жегите перфорацията определено работи. Чернилката също е факт, и тук няма значение колко са скъпи ръкавиците.
За номерацията - най-добре е да се четат коментарите. Там почти всеки закупил артикула описва дали номерата са точни, или не.
И все пак не е гаранция  Very Happy Ето, налага ми се да продавам един от трите закупени чифта  Very Happy
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: юни 10, 2019, 20:35:56 »

Аха. Една рускиня обясняваше,че купила на мъжа си два номера по-големи и пак му били малки Smile Няма гаранция с размерите, ама за тези пари толкова.
Активен
freethinker
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #6 -: юни 12, 2019, 16:25:41 »

Продадени!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgБорсаШосейни - борса - без обяви за мотори!!! (Модератори: ZZ_TOP, Bat Niko)Тема: Продавам ръкавици за мотор от естествена кожа, перфорирани

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 21 запитвания.