Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Първи чопър
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Първи чопър  (Прочетена 12046 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5811

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #165 -: август 05, 2019, 20:04:17 »

А гроздето е кисело... (затова не Харли).

Гроби, колко км имаш на Харли и колко на Севидж? Няма да питам за паваж...

Е нямам 1000км.... Както и много други дето казват, че са карали този и онзи...
Савиджа беше 400сс... А Харлито май му беше набор... Толкова отдавна, че затова и казвам, че не съм карал, както и други марки и модели на които имам 10-на км...

Надценени са факт. Ако бяха на конкурентни цени на японските круизъри в различните класове и кубатури разговорът щеше да придобие съвсем различен смисъл. Харли имат брандова идентичност на ниво недостижимо за нито една марка. Там не си просто собственик на някакъв мотор а част от общност с която да се идентифицираш. Американците могат да преподават уроци по маркетинг на всеки. Иначе крайният продукт не е нещо впечатляващо. Също както продуктите на Епъл убиват всичко с цени и се чудиш какво по дяволите струва толкова в това лъскаво тамагочи дето почти за нищо не става  ама ги продават като луди. Хората са социални животни винаги търсят групата и маркетинг гурутата експлоатират това доста умело. Японците не са пораснали до това ниво. Те си мислят, че като направят един добър, конкурентен продукт и са си свършили работата а това е само едно добро начало.  Като влезеш в един магазин на Кавазаки виждаш наредени мотори и малко мърч, като влезеш при Харли докато стигнеш до мотора минаваш през целия лайвстайл свързан с марката има даже биберон Харли за още неродения ти син който един ден като стане моторист ще има Харли като татко си. Ще кара американската легенда, ще бъде призван да е див, ще живее за да кара и ще кара за да живее и т.н и т.н За това да притежаваш Харли е толкова специално преживяване. Иначе без този имагинерен ореол на ексклузивност си е просто един вибратор окълцан до безобразие за чийто аксесоари трябва да плащаш цени все едно са от благородни метали.

Не съм срещал така точно обяснено всичко!

Преди време говорим с един познат от подразделение на известен американски мотоклуб.( Няма да споменавам имена и прякори)
Аз- Що бе майна продаде Булеварда и купи Харли?
Той- В Харлито има дух.

Та ... Щом го кефи Surprised То там не дават без Харли де...

« Последна редакция: август 05, 2019, 20:08:59 последно от Grobarq » Активен
AlexM
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL250 Degree, Suzuki LS650
Публикации: 125

Ел. поща
« Отговор #166 -: август 05, 2019, 20:05:44 »

Точно щях да кажа защото е Харли и Oggie отговорил.
Харесват ми Сузукитата.2010 си взех чисто нова Витара 2.4 бензин за 10 години не съм пипнал нищичко по нея и още я карам.Сега и Севиджа та съм изцяло Сузуки фен.Интересното е че искам неща което явно не съществува, та ще трябват два мотора  Smile.Искам чопър но да е удобен за дълъг път но и да не е като каравана с място за джакузи вътре.Да е стилен без MP3 плеър.Севиджа на паваж и лош път бие директно в кътниците.Надали и другите са по добре, но не искам туръри ендурота и всеподобни двуколесни.Нещо Vrod или NightRod па да е и стилно па и си падам по тоя бобърски стил, пък също така ми омръзна с едни дънки, та и място за багаж да има(ама се връщам на караваната) та така.Sportster-a също ми допада на вид но като го видях на живо той като брат близнак на Севиджа само дето има още един бял дроб и мнооого вдигал температура. Very Happy Има време.Преди да взема Севиджа се бях огледал в Vmax ама четох скъпи ремонти огромен за първи мотор, слаби спирачки и такива ми ти работи та се поуплаших, ама така е, аматьорска работа.Винаги ми е харесвал този вид,къс и дебел.....  Smile скоростта не я гледам ама хич, 100 дига ли няма проблем.От Банско до Кавала буквално си карахме с една Полска двойка на GS1200 и караха със 70. Живи и здрави със Севиджа взехме да се опознаваме, глезя си го,но и се оглеждам тук там по други ханъми  Very Happy
« Последна редакция: август 05, 2019, 21:04:58 последно от AlexM » Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1752

Ел. поща
« Отговор #167 -: август 05, 2019, 20:52:47 »

Не знам дали на 100% е истина, но преди около две години говорихме с мой приятел относно чопърите, тъкмо са бях запалил по тях, на от него чух, че от Асеновград се събрали около 15-тина мераклии на марката и поръчали един контейнер с 15 мотора от САЩ. След като дошли на наша земя и ги регистрилали, се разбрали да ги "полеят на гьола", демек на морето и тръгнали................та след тръгването, до гьола стигнали само четири от тези мотори Surprised дали е било така, само те си знаят Surprised Surprised Surprised
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3512

« Отговор #168 -: август 05, 2019, 20:56:43 »

Аз тази група с Харли-тата май съм я виждал! Моторите са доста впечатляващи на външен вид! Повечето са барнати допълнително! Карат ги хората...Май има и две триколки с тях...
Активен
AlexM
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #169 -: август 05, 2019, 21:14:29 »

Или Moto Guzzi Centauro ,аууууууу.  Smile Леко бяга от чопарията амаааааааа.Стига стига че Сузито ако разбере какво и говоря зад гърба....още не съм се прибрал. Very Happy
« Последна редакция: август 05, 2019, 21:22:47 последно от AlexM » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #170 -: август 05, 2019, 21:40:31 »

Не знам дали на 100% е истина, но преди около две години говорихме с мой приятел относно чопърите, тъкмо са бях запалил по тях, на от него чух, че от Асеновград се събрали около 15-тина мераклии на марката и поръчали един контейнер с 15 мотора от САЩ. След като дошли на наша земя и ги регистрилали, се разбрали да ги "полеят на гьола", демек на морето и тръгнали................та след тръгването, до гьола стигнали само четири от тези мотори Surprised дали е било така, само те си знаят Surprised Surprised Surprised

Някой ден ще те запозная с един човек да ти разкаже на уше за тази случка кое е преувеличено и кое премълчано Very Happy

Или Moto Guzzi Centauro ,аууууууу.  Smile Леко бяга от чопарията амаааааааа.Стига стига че Сузито ако разбере какво и говоря зад гърба....още не съм се прибрал. Very Happy

Дръж си на марката бе майна Very Happy
Виж баткото на баткото Suzuki Boulevard 1800C Very Happy
« Последна редакция: август 05, 2019, 21:42:04 последно от Grobarq » Активен
mikluho
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-max 1200
Публикации: 386

Vmax owner

« Отговор #171 -: август 05, 2019, 23:20:07 »

Ммммм да!
Suzuki Boulevard M109R
320 кила здраво и красиво железо!
Активен
AlexM
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #172 -: август 06, 2019, 20:43:40 »

Ммммм да!
Suzuki Boulevard M109R
320 кила здраво и красиво железо!
Ауууууу разгледах ги, то това Хаябуса ама Чопър  Sad
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #173 -: август 06, 2019, 20:59:13 »

Ауууууу разгледах ги, то това Хаябуса ама Чопър  Sad

Аз лично ако мога (спокойно) да изкарам 15-17 бона бих взел класическия вариант който посочих по- горе Very Happy
Активен
mikluho
ниво 4
Неактивен Неактивен

Vmax owner

« Отговор #174 -: август 06, 2019, 23:28:07 »

Цитат
Аз лично ако мога (спокойно) да изкарам 15-17 бона бих взел класическия вариант който посочих по- горе Very Happy

Само ти , нале!???

Нас кучета ни яли!

Давай да пуснем тема "Как да избачкаме 20 бонбона за тежко говедо"

Нап-мап, европроекти, рушвети , санжета , 5 и 2 сечено.

Щото с редовни керии, нещо мъчно Smile

Mad rulez2

« Последна редакция: август 06, 2019, 23:29:44 последно от mikluho » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #175 -: август 07, 2019, 06:21:50 »

Само ти , нале!???

Нас кучета ни яли!

Давай да пуснем тема "Как да избачкаме 20 бонбона за тежко говедо"

Нап-мап, европроекти, рушвети , санжета , 5 и 2 сечено.

Щото с редовни керии, нещо мъчно Smile

Mad rulez2

Абе....не ми достигат едни 11-12 хилки ... Smile ( лични спестявания от заплати Very Happy )... Иначе мога...,но могат и да ме бият през ръцете и не само Very Happy Smile Smile Та викам да не се напъвам Smile
Бе ти не щеш ли новото ( те вече не е нов де) Vmax 1700? 200 коня, а?
 Very Happy
Активен
mikluho
ниво 4
Неактивен Неактивен

Vmax owner

« Отговор #176 -: август 07, 2019, 15:20:32 »

Цитат
Бе ти не щеш ли новото ( те вече не е нов де) Vmax 1700? 200 коня, а?
 Very Happy

Не го искам.
Бих се обзавел с един HARLEY DAVIDSON V-ROD
Активен
AlexM
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #177 -: август 07, 2019, 21:18:11 »

V max- a е страхотен мотор.Преди години беше първото което ме запали по този вид мотори.Голямо топче основно двигател и седалка.Въздуховодите са уникални, дизайна страхотен.Типичен Мъсъл.Обаче трябва да влезем в бюджета.Четох страшни неща ако попаднеш на износен.Севиджа е буджетна история, един бял дроб, един карбуратор, огромна фен група в феусбук понеже е entry level  bike, който го произвеждат до днес като S40 и освен копчетата нищо не е сменено.Има и упътване от 360 страници за всяко болтче винтче, от смяна на съединител, цепене на двигател, до реглаж на клапани стига да му се занимава на човек и да има време.Вече ме носи доста километри и то за супер кратко време от както го взех с един превъртял болт на главата, а не е първа младост а и аз не съм фиданка.Има естествено подмятания от типа -"и с това дойде до тук......" но не им се впрягам.Вчера ми подариха BMW K75 1993-та та ще се забавлявам тази зима.Мисля да спретна един Scrambler.А Харлито си е Харли, а M109R или класиката си е класика, ако бях Хамерикански пенсионер с акции в Стърбъкс.Просто пари няма. Very Happy Лека и безаварийна на всички.
« Последна редакция: август 07, 2019, 21:37:41 последно от AlexM » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #178 -: август 07, 2019, 22:39:14 »

V max- a е страхотен мотор.Преди години беше първото което ме запали по този вид мотори.Голямо топче основно двигател и седалка.Въздуховодите са уникални, дизайна страхотен.Типичен Мъсъл.Обаче трябва да влезем в бюджета.Четох страшни неща ако попаднеш на износен.Севиджа е буджетна история, един бял дроб, един карбуратор, огромна фен група в феусбук понеже е entry level  bike, който го произвеждат до днес като S40 и освен копчетата нищо не е сменено.Има и упътване от 360 страници за всяко болтче винтче, от смяна на съединител, цепене на двигател, до реглаж на клапани стига да му се занимава на човек и да има време.Вече ме носи доста километри и то за супер кратко време от както го взех с един превъртял болт на главата, а не е първа младост а и аз не съм фиданка.Има естествено подмятания от типа -"и с това дойде до тук......" но не им се впрягам.Вчера ми подариха BMW K75 1993-та та ще се забавлявам тази зима.Мисля да спретна един Scrambler.А Харлито си е Харли, а M109R или класиката си е класика, ако бях Хамерикански пенсионер с акции в Стърбъкс.Просто пари няма. Very Happy Лека и безаварийна на всички.

Какво ти подариха??? BMW K75? Стига бе? Наричат го мъката на японците Smile Или тухла Smile
Днес случайно видях човека от който купих Трансалпа и естествено говорихме за мотори. Та той ми се похвали и показа на снимки едно BMW K75 което очаква скоро да му доставят в перфектно състояние. Вече има мераклии да го купят....
Тааа....хубав подарък са ти направили Very Happy
Vmax малко не е чопър Very Happy

Активен
AlexM
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #179 -: август 08, 2019, 07:28:24 »

Какво ти подариха??? BMW K75? Стига бе? Наричат го мъката на японците Smile Или тухла Smile
Днес случайно видях човека от който купих Трансалпа и естествено говорихме за мотори. Та той ми се похвали и показа на снимки едно BMW K75 което очаква скоро да му доставят в перфектно състояние. Вече има мераклии да го купят....
Тааа....хубав подарък са ти направили Very Happy
Vmax малко не е чопър Very Happy

Да, аз се чудех защо Вуйчо ми постоянно му вика летящата тухла.....  Smile Иначе по мотогрупата е запазено но по пластмасите липсват части.Ще ви го снимам като го посглобя.  Very Happy
« Последна редакция: август 08, 2019, 07:38:46 последно от AlexM » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Първи чопър

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.35 секунди с 20 запитвания.